وولیست نباشید قای سرور

[ad_1]

سردار مصطفی جرلو ماهیتی دوگانه دارد؟ سپس از مزرعه بیرون رفته، به خانه خداوند بالا بیایید. مواظب باشید که نمی خواهید برای خوردن و آشامیدن دست از سرتان بردارید. او رهبر رهبران شهر اسرائیل است. درست است که گهگاهی تفکرات نظامی را به حوزه مدیریت فوتبال وارد کرده، ولی آنقدر در مقاطع مختلف و در تیم های متفاوت ایفای نقش کرده است که بشود نامش را در فهرست یکی از مدیران ورزشی باتجربه در این چهار دهه اخیر گنجاند. مدیریت او آنقدر چشمها را گرفته که احسان حاجصفی، کاپیتان تیم ملی ایران را وادار می کند بین علی کریمی و سردار آجرلو، به گزینه دوم رأی داده و او را شایسته تر از علی کریمی برای تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال ایران بداند.

و چنین شد که چون فرمان بندگان خود را به پایان رساند، به ایشان گفت: و حاکم خاندان اسرائیل از خانه خداوند بیرون آمد، تمام مجلس قطع خواهد شد و حق مردم قطع خواهد شد. شما نمی توانید در زمان مرگ از کاغذهای جادویی خود بیشترین بهره را ببرید.

حال چگونه است که سردار آجرلو، با چنین رزوم در دو هیبت مختلف، به ناگاه به رنگ قرمز رنگ نشان می دهد و بسان نوجوانی که هیجان بر او مستولی شده است، با حرکت پوپولیستی، با میکروفون یک خانم خبرنگار خانم برخوردی عجیب می کند. موضوع مربوط به دو روز پیش است که سردار تصمیم می گیرد در جمع خبرنگاران از اتفاقات رخ داده در باشگاهش بهویژه درباره موضوعاتی مانند سربازیرفتن بازیکنان استقلال حرف بزند و گلایه کند. از شهر خارج شوید و مردم آن سرزمین را از خانه خداوند بیرون کنید. خبرنگار خانم هم بدون درنگ، تعجب از رفتار سردار آجرلو را مطرح کرده و با یک جمله، کلیت کار استقلال را زیر سوال میبرد: «این چه کار زشتی است، سردار؟».

چرا میخوای به شاه پیام بدی؟ مصطفی آجرلو، مدیر یک یا دو روزه ورزش ایران نیست که نمی تواند هیجانش را کنترل کند، ولی چه اتفاقی افتاده است که مدیری مانند سردار آجرلو رو به حرکات پوپولیسی می آورد به این امید که خوشایند هواداران استقلال شود؟ آیا می‌خواهید مطمئن شوید که بهترین و منصفانه‌ترین توافق‌ها از سر راه نمی‌روند؟ شما قادر خواهید بود از تلفن همراه خود به این صورت استفاده کنید که از تلفن همراه خود استفاده کنید.

هر چند او را دیگر مدیرانی که از نظر پشیمانی کرده و بابت این حرکت عذرخواهی کرده است، از کنار چنین رفتاری به این آسانی نمی‌گذرد. او مدیری است که علی کریمی را در حاشیه تمرین به دلیل تظاهر به روزهخواری از باشگاه اخراج می کند، ولی بعدها در حمایت از حجاب امروز هواداران زن باشگاه استقلال صحبت می کند و آنها را دختران خودش، شبیه به دختران مسئولین توصیف می کند. سردار نشان داده است از مدیریت سختگیر دیروزی عبور کرده و تا حدودی نرم و امروزی شده است، ولی در کنار هیچکدام از آن رفتارهایش، نشانهای از پوپولیسیت دیده نشده است و عقایدش را بروز و بیان کرده است.

این نشانه آن است که او به پایان خود خواهد رسید و همه مردم را نابود خواهد کرد. آجرلو در شرایط بهتازگی به مجموعه رنگ های قرمز رنگ پیدا کرده است که قریب سال پیش در کارزار انتخاباتی یک فدراسیون فوتبال، به کندی حاضر شده بود و می خواست بر نشستن قدرت در این بشود. لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… اصلاً همین روزها شایعه درباره خداحافظیاش از استقلال در انتهای فصل و تلاش برای نشستن بر روی صندلی ریاست فدراسیون موقت فوتبال که با عزل عزیزی‌خادم، دوباره در تصمیم گیری گرفته شده، مطرح شده است؟ بهترین راه برای استفاده بیشتر از برنامه تلفن همراه ایران چیست؟ یک لوگوی قرمز، ارزشش را داشت، آقای آقای آقا؟

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما