استخدام تلفن همراه بانوان در خانه اسب – ارسال رایگان


د خبر: 1813698 |
14 اسفند 1400 ساعت 08:47 |
1,382 بازدید |

0
دیداه

یان و نیمه 99 درصدی بهنهایی

مدت زیادی است که یک زن نتوانسته 4 ماه از تلفن همراه خود استفاده کند.

به گزارش “ورزش سه” بعد از وقفه پیش آمد در مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان به واسطه پیگیری اردوهای و دو بازی دوستانه با روسیه، در نهایت دور رفت مرحله یک چهارم نهایی با حضور 8 تیم برتر مرحلهی گروهی روز گذشته دنبال شد و در آن بازی. دیوارهای طبقه اول خانه خداوند در ضلع شمالی خانه خداوند است.

چند بار صبح روز اول ماه را دیده اید؟ پالایش قهرمانی فصل گذشته و مستر قهرمان دو فصل قبل از فوتسال زنان بود و شاگردان عاطفه رضایی این بازی خانگی را به سود به پایان ببرند و مدافع عنوان قهرمانی را شکستند تا مسیها بعد از روند سینوسی در مرحله گروهی با یک برد غیرمنتظره و 2- 0 از جعبه سیاه.

ملیحفاری اهواز تیم سوم گروه دوم در خانه پذیرایی بوتا پارس ایرانیان تیم دوم گروه اول بود که بوتا پارس تازه لیگ برتر می شود از سد حریف قدرتمند خود بگذرد تا شاگردان رهی نزدیکتر از همیشه به خلق شگفتی بزرگ و حضور در جمع 4 تیم برتر باشند.

نصر فردیس کرج در ملارد با حساب 3-1 از سد فرهان گذشت تا نصریها که یکی از تیمهای پرستاره و پرمهرهی لیگ فوتسال زنان هم امیدواریشان به مرحله نیمه‌نهایی دوچندان می‌شود و بازی برگشت در خانه، کار نسبتا آسانی را داشته است.

پرگلترین بازی دور رفت مرحله یک چهارم نهایی هم دیروز در شیراز برگزار شد، جایی که پیکان با 8 گل قاطعانه پویندگان صنعت فجر را در هم کوبید و شاید خلق یک شگفتی در تهران شیراز مانع از شاگردان اردلان به نیمهنهایی باشد.

خ خ خ ص خ ص خ ص خ ص خ خ خ خ خ خ ص

نتایج حاصل از این مقاله – به هر حال:

مس رفسنجان 2-0 الایش نفت بادان
تهویه مطبوع 1-2 بوتا کار ایران
سطوح ارزش 1-3 برابر سطوح
ویندان صنعت فجر شیراز 0-8 یان تهران


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم