افرادی که شلوار 21 ساله دارند بیشتر در معرض ابتلا به دیابت هستند -روزیاتو


بر اساس یک مطالعه ، دیابت نوع 2 برگشت پذیر است و کاهش وزن حتی برای افراد با وزن طبیعی می تواند باعث این برگشت شود. به گزارش دیلی میل ، محققان می گویند که چاقی لزوماً منجر به دیابت نوع 2 نمی شود ، بلکه یک “آستانه چربی خاص” است. و به عنوان یک قانون کلی برای اجتناب از دیابت نوع 2 ، دانشمندان می گویند که دور کمر شما باید مانند 21 سالگی شما باشد.

پروفسور می گوید: “اگر نمی توانید شلوارهایی را که در 21 سالگی می پوشیدید بپوشید ، بدن شما بسیار چاق است و حتی اگر خودتان را وزن نکنید ، در معرض خطر دیابت نوع 2 قرار دارید.” روی تیلور ، استاد دانشگاه نیوکاسل “شما.”

متخصصان 12 فرد مبتلا به دیابت نوع 2 را که دارای BMI طبیعی بودند ، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. سپس به مدت 2 هفته روزانه 800 کالری رژیم گرفت. رژیم غذایی شامل سوپ و شیک. و در 4 تا 6 هفته دیگر به او در کاهش وزن کمک کرد. این کار به مدت 3 دور تا 10 تا 15 درصد وزن اولیه تکرار می شود.

هشت مورد از آنها وارد دوره بهبودی شدند. بنابراین ، سطح قند خون متعادل است و داروهای دیابت مصرف نمی کند. در نتیجه این رژیم ، میزان چربی در کبد و لوزالمعده این افراد به شدت کاهش می یابد و توانایی تولید انسولین در پانکراس باز می گردد. محققان می گویند یافته ها نشان می دهد که هرکس “آستانه چربی خاصی” دارد و اگر از آن فراتر رود ، از دیابت نوع 2 رنج می برند.

پروفسور تیلور گفت: “این مطالعه که در کنفرانس دیابت نیز ارائه شد ، سرنخی برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 و درمان است.” “این نتایج اولیه به وضوح نشان می دهد که دیابت ناشی از چاقی نیست ، بلکه ناشی از اضافه وزن است.” دلیل آن این است که چربی زیادی در کبد و لوزالمعده وجود دارد. “

دیابت نوع 2

پروفسور تیلور گفت: “پزشکان اغلب تصور می کنند که افزایش وزن که به عنوان چاقی طبقه بندی نمی شود ، عامل م forثری برای دیابت نوع 2 نیست.” “این بدان معناست که پزشکان اغلب به افراد با وزن طبیعی توصیه نمی کنند که وزن خود را کاهش دهند.” و ابتدا دیابت و انسولین را تجویز می کنند. “

با این حال ، 4.5 میلیون نفر از مردم انگلیس مبتلا به دیابت نوع 2 و از هر 10 نفر با وزن طبیعی یک نفر در صورت تشخیص دیابت مبتلا هستند.

بیشتر بخوانید:

نکاتی در مورد دیابت نوع 2 که شاید ندانید

تفاوت اصلی بین دیابت نوع 1 و نوع 2 چیست؟تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم