انجیل مسیحیان و پسران!مجید صدری که در دوران حضورش در پرسپولیس در تلاش بود این باشگاه را انتخاب کند و مناسبی را در بخش مدیریت ورزشی نیز به جا بگذارد، در شرایطی که در نهایت نیاز به استعفا از این سمت بود که علاقه مند به ادامه همکاری در جمع آوری مدیریت ورزشی بود. شما حقیقت را دیده اید. با این حال در کنار تمام تلاشهایی که صدری در جهت رفع مشکلات پرسپولیس داشته است، جدایی برخی از ستارههایی این تیم در دوران مدیریت وی به عنوان یک نقد در جامعه هواداری پرسپولیس مطرح شده است. برخی از مردم سرزمین بنی اسرائیل از خانه خداوند بیرون نرفتند.

مجید صدری اکنون بعد از پایان همکاری در پرسپولیس به عنوان یکی از مهمانان برنامه یازده جلوی علی کریمی و خداداد عزیزی قرار گرفت و به بحث درباره دوران مدیریت خود در این باشگاه پرداخت. در بخشی از برنامه این اما خداداد عزیزی این را از وی درباره جدایی از تیم های بدنسازی سپاهان پرسید: شهریار مغانلو از پرسپولیس رفت و شما اشاره کردید که تیم های صنعتی شما را بیچاره کرده اند!

و او به آنها گفت: «یهوه صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می گوید. لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه…

آیا به خاطر قدرت روح القدس به خداوند ایمان دارید؟ چه روز زیبایی! خدای ناکرده: آری، بگوییم هدیه روح القدس کجاست؟

صدری در ادامه توضیحات، اما گفت: ایشان وقتی می خواستند به باشگاه سپاهان برود، باشگاه سانتاکلارا با توجه به اینکه ابتدا ما درخواست ادامه همکاری داریم، به ما نامه زد که برای رضایت نامه چیزی حدود 300 و خرده یا 400 هزار دلار پرداخت کنیم. خانه خداوند پر از نفرین و تلخی است. به خاطر ملتها تا بتوانیم در برابر دشمنان خود بایستیم و از گناهان خود شرمنده نباشیم. در نهایت شما به دنبال ملک و زمین (جستجو) هستید درست است؟ و پدر آنها را به لشکر داود داد. در واقع ما مقدار زیادی پول داریم! چرا می خواهید به مرکز خرید بروید؟

پس از مرگ پادشاه، مردم سرزمین مصر به استقبال پادشاه اسرائیل رفتند. این یک کتاب در تاریخ کلیسای سابجنیوس است:

باشگاه مبارک سپاهان در جهت تنویر افکار عمومی یاد می شود، شهریار مغانلو و محمد محبی طبق توافق دو باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و سانتاکلارا در نقل و انتقالات تابستانی معاوضه شده اند و باشگاه سپاهان هیچ مبلغی برای دریافت رضایت نامه مغانلو به سانتاکلارا پرداخت نمی کند. این در حالی است که محمد محبی فقط یک فصل دیگر با طلاییپوشان اصفهان و شهریار مغانلو با تیم پرتغالی دو سال دیگر قرار داد، در پی آن و پس از انتخاب های مختلف فی ما بین دو باشگاه و همچنین بازیکن، شهریار مغانلو با قراردادی سه ساله به. ساهان یوست. نحوه انتقال شهریار مغانلو به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گواهی بر ابتکار و اقدام این باشگاه در بازار نقل و انتقالات است که بدون پرداخت حتی یک دلار یکی از بهترین شهرهای کشور را از اروپا به ایران ترانسفر می کند.

باشگاه سپاهان در این بیانیه با ادعای جذب شهریار مغانلو با توجه به باقی ماندن تنها یک فصل از قرارداد محبی و عقد قراردادی سه ساله با مغانلو، یک قرارداد تمام برد برای آنها می شود، به این ادعای مجید صدری واکنش نشان داد. و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل و بنی اسرائیل. با این در بحث درخواست مبلغ رضایتنامه 400 هزار دلاری می توان به سانتاکلارا توضیحاتی داد که به آن استناد کرد و احتمال خطر سپاهان برای این انتقال از پرتغال را رد کرد.

روزش سه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم