اینستاگرام حتی از چهره سلیمانی هم ترسیده است!ایسنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی در مراسم گرامیداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهید را در شرایطی جشن می‌گیریم که ابزارهای استعمار نو آمریکایی مانند اینستاگرام حتی از آن می‌ترسند. سلیمانی را منتشر کن!

در متن پیام سردار غلامرضا جلالی آمده است: «خیلی ها سردار سلیمانی را به عنوان یک فرمانده بزرگ محور مقاومت می شناسند، البته این درست است، اما حاجی قاسم فراتر از این است، او در همه ابعاد فردی و اجتماعی مستقل و متقی است. به عبارت دیگر حاجی قاسم نه تنها یک فرمانده نظامی و منطقه ای، بلکه یک انسان توکل بر خداست. خدا را بجویید… ما قویاً معتقدیم که راز ابدی شخصیت یک فرمانده وارسته در دل میلیون ها انسان مردم خودسازی و تقوا و حافظ مدار شده اند، قاسم در نزد دیگران هدیه خداوند و نتیجه عزم او در راه جلب رضای خداوند متعال است.

ویژگی اصلی شهید سلیمانی ولایتمداری بود. همان گونه که حاجی قاسم نسبت به خلق الله متواضع بود و یقیناً در برابر خدا فروتن بود، به تمام معنا شخصی شد. او یک سرباز واقعی برای ائمه انقلاب اسلامی بود. حاجی قاسم عمروولی را مطیع می دانست و خود را مطیع ولایت فقیه می دانست. شهادت ایشان در راه تحقق آرمانها و اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران مترادف با سربلندی در امتحانات سخت ولایتمداری و ولایتمداری است. سومین ویژگی حاج قاسم سلیمانی «اقتدار در برابر دشمن» است. اگر این صفت حاجی قاسم را با صفت قبلی «ذلت الی دوست» جمع کنیم، به تفسیر آیه «و الذین طعام الکافرین رحیمم» می رسیم.

سردار سلیمانی در مقابل تروریست‌های دشمن – تکفیری و دیگر نیروهای آمریکایی و رژیم اشغالگر قدس در منطقه، لحظه‌ای مدارا نکرد و در انهدام آنها تردید نکرد. چهارمین ویژگی حاج قاسم سلیمانی نگاه نظام مند و راهبردی به تحولات میدانی منطقه است. از این رو ما حاج قاسم را «مهندسی قوی در مبارزه با دشمن» می دانیم. «فرمانده بودن» شرط لازم برای «مبارزه با دشمن» است، اما همیشه شرط کافی نیست.

نظارت هوشمندانه میدان نبرد، مطالعه آینده صحنه‌های درگیری و راه‌حل‌های هر مؤلفه احتمالی، سه ویژگی است که یک «مهندس میدان جنگ» باید برای غلبه بر توطئه‌های دشمن و پیروزی در میدان نبرد از آنها استفاده کند. همه این خصوصیات به بهترین شکل در حاج قاسم سلیمانی متبلور شده است. یکی دیگر از ویژگی های مهم سردار سلیمانی این است که «عمل نظامی» و «عمل فرهنگی» در میدان جنگ فرقی ندارد. وی پیروزی محور مقاومت در عرصه نظامی را در جریان شکل گیری و تداوم گفتمان مقاومت رقم زد. به عبارت دیگر، اقدامات تدافعی سردار سلیمانی در عرصه نظامی پیوندهای فرهنگی و گفتمانی دارد. این یکپارچگی نظامی-فرهنگی باعث شده است که امروز از یمن و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و سایر کشورها شاهد انسجام محور مقاومت و تمرکز بر هدف مشترک یعنی «مقابله با دشمن واقعی» باشیم.

حاج قاسم سلیمانی با راهبرد مقاومت فعال خود بیشترین دستاوردها را برای منطقه و جهان اسلام به ارمغان آورد و در نتیجه سنگین ترین هزینه را به دشمن وارد کرد. «استراتژی مقاومت فعال» را نیز باید میراث بزرگ حاجی قاسم بدانیم. اکنون دشمن از پرداخت هزینه مقابله با استراتژی هوشمندانه «مقاومت فعال» جمهوری اسلامی ایران ناتوان است. در سوی دیگر معادله که ایران اسلامی است، این استراتژی به عنوان قطب نما در کشور و منطقه عمل می کند. «شهید سلیمانی» حتی پس از شهادت مظلومانه در محاسبات دشمن دخالت کرد.

بر خلاف محاسبات اولیه کاخ سیاه تروریسم، منطقه و بخصوص عراق به جای اینکه جولانگاه برخی عناصر خودفروخته و خوشحال با ماجرای شهدای سردار دلها باشد، بستری برای ابراز قداست و گستردگی شد. خشم ملت از جنایت آمریکا ما هم در شرایطی اولین سالگرد این شهید بزرگوار را جشن گرفتیم که ابزارهای مدرن و مجازی استعمار آمریکا مانند اینستاگرام حتی از انتشار تصاویر سلیمانی هراس داشتند و این نشان از محبوبیت قاسم سلیمانی در دل ملت داشت. تشییع باشکوه سردار سلیمانی در کاظمین، بغداد، نجف و کربلا و تظاهرات میلیونی ناتمام سال گذشته عراقی ها علیه تداوم اشغالگران در این کشور و همه مناطق، حاصل خون پاک بود. این شهید بزرگوار و مخلص برخلاف تصور اولیه کاخ سفید، نه تنها خون پاک این دو سردار شهید بود که موقعیت حامیان آمریکایی را در منطقه تقویت کرد، بلکه به طور معجزه آسایی به عاملی کلیدی در «خواستار خروج فوری از منطقه» تبدیل شد.

سردار سلیمانی نماد پیروزی جبهه مقاومت در منطقه است. ما از صمیم قلب معتقدیم که شهدا زنده هستند و حاج قاسم این شهید بزرگوار همچنان رمز پیروزی در برابر تروریسم آمریکایی و صهیونیستی است. امروز صدای مقاومت را در سراسر منطقه می شنویم. صدای مقاومت هر روز بلندتر به گوش می رسد و بدن دشمن را می لرزاند. در پایان ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام و رهبران معظم و ادای احترام به شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت بویژه شهید عزیز سردار حاج قاسم سلیمانی تاکید می کنیم که در قاسم سلیمانی توسط جنایتکاران آمریکایی به قتل رسید. ترامپ فقط تبلور وحشیگری این رژیم تروریستی است. با آمدن بایدن، ما هرگز این جنایت بزرگ را فراموش و نخواهیم بخشید. انتقام بزرگ از فرماندهان، عاملان و مدیران این وعده جمهوری اسلامی».

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances