بارسلون مستأصل ؛ گزارش افت در مربی ناشناس!


به گزارش “ورزش سه” ، تا پایان دوران مربیگری رونالد کومان در بارسا چیزی وجود ندارد و سرمربی هلندی پس از یک سال فراز و نشیب جای دیگری را به او می دهد.

میکروب ها فصل گذشته بارسا را ​​به کوپا دل ری رساندند اما در مسابقات دیگر ناامید شده بودند و روند بد بارسا در این فصل همچنان ادامه دارد. عدم وجود گزینه های مناسب برای جایگزینی کومان دلیل اصلی اخراج دیرهنگام او است و سرمربی بارسا در حال ارزیابی مناسب برای یافتن بهترین مربی است.

نوشته شده است که مورد علاقه خوان لاپورتا ، آندره پیرلو ، رئیس بارسا است ، اما هیئت مدیره نظر مثبتی در مورد ژاوی دارد. مربی بلژیکی باب مارتینز و مربی ریوپلاته ، مارسلو گایاردو ، گزینه های دیگر هستند.

مارتینز دیروز در یک کنفرانس خبری گفت که بارسا اصلاً با او تماس نگرفته است ، اما همچنین گفت که هیچ کس از آینده او اطلاع ندارد و تحولات دیگری نیز وجود دارد.

گیاردو نیز همان روز صبح به شایعات پاسخ منفی داد و گفت: « با تمرکز بر بازی مقابل بوکاجونیورز و بیشتر ، همه می دانند که من می خواهم تا پایان قراردادم در ریورز بمانم. من از آن دسته مربیانی نیستم که تیمم را در نیم فصل ترک می کنم ، حتی به خاطر بارسلونا. دلیلی ندارد که من روی مسائل حاشیه ای تمرکز کنم. من با ریور قرارداد دارم و به این تیم متعهد هستم. من می خواهم مربی ریور شوم و هیچ کس دیگری اینطور فکر نمی کند. هیچ دلیلی برای پرسیدن اینکه آیا با من تماس گرفته شده است یا خیر وجود ندارد. فقط می توانم بگویم که تا پایان قرارداد می مانم و سپس می بینیم چه اتفاقی می افتد. “

به گزارش رادیو کاتالونیا امروز ، لاپورتا اکنون نظر خود را عوض کرده و معتقد است که آجا تن ، اریک تن هاگ 51 ساله می تواند بهترین جایگزین برای کومان باشد. او با سبک و فلسفه ای نزدیک به بارسلونا برای آژاکس بازی می کند و دو سال پیش توانست با بازیکنی با استعداد و جوان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد. بسیاری او را مربی خوبی برای آبی اناری می دانند.

مشکل اینجاست که تن هاگ دو سال با آژاکس قرارداد دارد و به نظر می رسد ترک تیم در ابتدای فصل دشوار است.

علاوه بر این ، دستمزد تن هوگ زیاد است و بارسا در صورت انتخاب این مربی مجبور به جبران خسارت آژاکس می شود. شرایط نامساعد اقتصادی بارسلونا باعث می شود باشگاه کاتالان مجبور شود تا پایان فصل منتظر بماند و سپس با تن هاگ قرارداد امضا کند.

به گزارش موندو دپورتیوو ، وقتی جوردی کرایف در مورد احتمال مربیگری بارسا و سرجی برخوان به عنوان مربی تیم دوم تصمیم می گیرد ، به احتمال زیاد آلبرت کپیاس تا پایان فصل هدایت بارسا را ​​بر عهده خواهد گرفت. او تا چند ماه پیش مربی 21 ساله تیم دانمارکی بود.

او همچنین در سال 2017 دستیار دورتموند بود و سابقه حضور در فوتبال چین و همچنین تیم پایه بروندبی دانمارک را دارد. کاپیاس هرگز فرصتی برای هدایت تیمی در فوتبال درجه یک در جهان نداشته است.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances