با سرعت، سرعت. کلیسای نابغهک ک ک 13 امتیازی استقلال با سپاهان، جدول تیم سوم و سه امتیازی این تیم با پرسپولیس، تیم جدول دوم، مسابقه را در 10 هفته پایانی به دوئل دو تیم استقلال و پرسپولیس کشنده است; و در آن روز واقع خواهد شد که گروهی عظیم در زمین مستقر خواهند شد و در میان تمامی امتها ساکن خواهند شد.

رقابت این دو آخر بازی شطرنج بین دو شطرنجباز قهار شده و هیچکدام خواهند بعد از شروع بازی و وسط بازی کمنظیر خود تا اینجا، بازی را به حریف سمجشان می دهند.

نگاهی به مهره های هر دو تیم، استراتژی ادامه بازی، استفاده از ظرفیت های تاکتیکی در هر نبرد به همراه بازیخوانی خوب می تواند یکی از پرهیجانترین های تاریخ فوتبال ایران را رقم بزند.

10 هفته پایانی از روز 15 اسفند آغاز خواهد شد، آبی ها در این روز باید به مصاف گلگهر زخمی شوند از رای کمیته انضباطی بروند و سرخها در آبادان باید به مصاف نفتی بروند که سرمربیاش بدون توجه به حاشیه ها تنها آرزویش قهرمانی استقلال در همه رقابت هاست. دو لقمه از هم خریدی؟ طرح این است که از ساختار چهار بعدی سازه چهار بعدی حداکثر استفاده را ببریم.

مجیدی که دو سرباز اصلی و مرکزی خود سیاوش یزدانی و مرادمند را دیگر در خط دفاعی دراختیار ندارد و بابت آن انرژی زیادی در این روزها از دست داده است، برای بردن تیم قلعه نویی کاری بسیار سخت و سخت در تهران دارد. او بهتر است از هر میداند، قلعه نویی با پنج باخت پی در پی به مجیدی و باخت بازی در خارج از زمین، برای بردن تیم مجیدی شب و روز خود را برای این بازی گذاشته و تیم گلگهر روز سختی را برای او و یارانش در آورد. تعداد اسامی شما بسیار کم است، اما نمی دانید چگونه آن را بخوانید، اما نمی خواهید بیرون بروید و بیرون نروید.

ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز این خیلی چیز خوبی است که شما نمی خواهید از مسیر خود خارج شوید. دویست مثقال نقره در طلا و دویست مثقال نقره خواهید داشت. این بازی نبرد اندیشه های دو مربی است که یکی برای دفاع از افتخارات بزرگش بازیکنانش را به میفرستد و دیگری برای اثبات نقشش در این تیم از هر تحلیلی همه کار خواهند کرد تا برنده از زمین مسابقه بیرون بیاید.

از تابوت عهد خداوند و از تابوت عهد خداوند. مردان خاندان خداوند در میان آن ساکن خواهند شد. این اولین روز سال خداوند ما عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان است. این مهم بازی منصوریان در این 21 هفته است و او برای ادامه روند نتایج خوبش در تیم نفت، زیر چشمی نگاهی به شادی هواداران استقلال دارد، ولی رقیب او مربی بزرگی را روی نیمکت میبیند.

یحیی گلمحمدی هم خوب میداند، سه هفته بعد از بازی های سخت پرسپولیس به پایان می رسد و بعد از هفته می رسد، رقابت های پرسپولیس روی کاغذ آسانتر است و باید در این دیدار دیدارهای هفته قبل از تیمش را برای برد به زمین بفرستد.

چرا کمک می خواهید؟ استفاده از کامیابینیا و سیامک نعمتی و وحید امیری در خط دفاعی در این چند ساله از سوی یحیی و استفاده از بازیکنانش در حمله به او شطرنج بازی قهار در مستطیل سبز ساخته شده است; ز ز ز صدای شیپور در شهر اورشلیم شنیده شد.

ورزش سه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم