برای بازگشت به رئال باید پیشرفت زیادی داشته باشم


کد خبر: 1791278/29

زمان: 15:01
1400/08/19

بازدید از: 3,158

فیلیپ لینهارت:

مدافع اتریشی فرایبورگ که سابقه بازی در تیم جوانان رئال را دارد، درباره دوران حضورش در این باشگاه صحبت کرد.

فیلیپ لینهارت اولین بازیکن اتریشی در تاریخ رئال مادرید است که بدون یک بازی دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. او مانند دوستش دیوید آلابا به عنوان مدافع میانی بازی می‌کرد و در حال حاضر عضو باشگاه فرایبورگ است، اما سه سال برای تیم‌های جوانان و تیم دوم رئال بازی کرد و سابقه 12 دقیقه حضور در تیم اصلی را دارد.

او در بازی کوپا دل ری مقابل کادیز توانست برای اولین و آخرین بار پیراهن تیم اصلی رئال را بر تن کند. رئال در نوامبر 2015 با نتیجه 3-1 پیروز شد اما به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز بازنده اعلام شد.

لینهارت در مصاحبه با ترانسفرمارکت در مورد دوران حضور خود در رئال و احتمال بازگشت به این تیم صحبت کرد.حضور در رئال برای من افتخار بزرگی است و تجربه تمرینی با بهترین های جهان حس خوبی دارد. هر بازیکنی این فرصت را ندارد، اما اکنون 25 ساله هستم و معتقدم باید پیشرفت زیادی داشته باشم. در رئال مادرید، هر بازیکنی نمی تواند بازی کند. “اگر می توانستم، نه نمی گفتم.”

تفاوت رئال و فرایبورگ:او را نمی توان مقایسه کرد. رئال بقیه دنیاست و فرایبورگ از هر نظر باشگاه کوچکی است. ما اینجا مثل یک خانواده هستیم و همه همدیگر را می شناسیم. من با رافا بنیتز و زین الدین زیدان در رئال کار کردم. زیدان. مربی ساکتی در زمین بود و خیلی هیجان زده نبود.

او در تمرینات خود جدی است و همه به او احترام می گذارند. من بدون حتی یک دقیقه بازی با رئال مادرید دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم و هر از چند گاهی این موضوع سوژه سوالات شما از خبرنگاران می شود. به یاد دارم در رئال مادرید، بازیکنان تیم زیر 17 سال با کیسه های 500 یورویی وارد و خارج می شدند و همیشه این سوال برای من مطرح می شد که آیا واقعاً برای امضای قراردادهای گران قیمت به بازیکنانی در این سن نیاز داریم؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم