بستگان امراه مرده اند

[ad_1]

عربستان که همزمان با همهگیری سویه «امیکرون» پذیرش عمرهگزاران خارجی را انجام داده بود، اینک با دستور وزارت بهداشت این کشور اعلام کرد که عمره برای همه از سر گرفته شد.

به گزارش ایسنا، عربستان سعودی اوایل پاییز امسال پس از 20 ماه محدودیت، با حذف فاصله های اجتماعی در مسجدالحرام، پذیرش ورودی زائران را از سرگرفته، اما با همه گیری سویه امیکرون، بار دیگر پذیرش زائران خارجی محدود و از برخی کشورهای خارجی است. اینک، وزارت کشور عربستان از لغو همه محدودیت ها در همه مساجد این کشور و پایان دادن به قرنطینه خانگی پس از دو سال و ازسرگیری پذیرش زائران خارجی از همه کشورها برای مراسم عمره خبر داده شده است.

وزارت کشور عربستان در ادامه اعلام کرد که استفاده از ماسک فقط در مکانهای بسته است و زائران خارجی دیگر به ارائه نتیجه آزمایش PCR و یا آنتیژن پیش از سفر به این کشور نیازی ندارند.

عربستان پیشتر اعلام کرده بود در صورتی جواز عمره را به زائران خارجی می دهد که دز کامل یکی از واکسنهای فایزر / بیونتک یا آکسفورد / آسترازنکا یا مدرنا یا جانسون را دریافت می کند. اما در سفر به این کشور آمده است افراد و زائرانی که دو دز واکسن «سینوفارم» یا «سینوواک» را کامل می کند، در صورت دریافت دز از بین یکی از آن چهار نوع واکسنی که در تایید شده است می شود. این سفر بزرگی است و از همه شهرهای سرزمین ایران، از شهر عربه، مبارک باد.

وزارت کشور عربستان همچنین دارای بیمه نامه برای پوشش های درمانی بیماری کوید -19 را الزامی اعلام کرده و از پایان تعلیق پروازی که تا پیش از انجام شده بود، خبر داد. از سوی دیگر یکی از دو معبد معبد در دو مسجد شهر و یکی از دو معبد ساخته شده است.

اگر هر یک از کارهای قوم سرزمین بنی‌اسرائیل رونق یابد، کاهن برای آنها کفاره خواهد کرد و آنها آمرزیده خواهند شد. با توجه به زمان اندکی که تا پایان عمره باقی مانده است و ایران و عربستان نیز تا پایان عمره باقی مانده اند، حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در مراسم عمره امسال را بعید دانسته است.

ایران از سال 1394 عمره را به دلیل تعارض در فرودگاه جاده به دو نوجوان ایرانی کرد و دوباره به حفظ شأن و کرامت زائران ایرانی و همچنین بازگشایی کنسولگری کشورمان در عربستان مشروط کرده بود. ایران و اعراب اسرائیل از مصر بیرون آمده اند.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel