بلیط هواپیما تهران پاریس; باور نکردنی 85 میلیونفرارو- بله، لیر ارزان شده است و شاید با خود فکر کنید که همه ما دوست داریم به ترکیه سفر کنیم، اما شاید ندانید که سفر هوایی به استانبول برای هر نفر تنها حدود شش میلیون تومان است. کسانی که بلیط یک طرفه می خرند و خوش شانس هستند که در لحظه آخر پول جیبی داشته باشند، برای بلیط هواپیما تهران به استانبول نیز باید حدود سه میلیون و 100 هزار تومان بپردازند.

به گزارش فرارو، در جهت دیگر، هزینه می تواند بیشتر باشد. به عنوان مثال قیمت بلیط پرواز یک طرفه تهران به پاریس شش میلیون و 300 هزار تومان و فرودگاه بین المللی پیرسون در تورنتو کانادا حداقل 19 میلیون و 500 هزار تومان است. قیمت پرواز تهران – پاریس در شرایط خاص برای هر نفر 85 میلیون تومان است. پس اگر امروز که بحث هزینه ها داغ شده یا اظهارات سیدکاظم موسوی نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی یازدهم مجلس و توصیه به خروج از ایران شما را آزار می دهد، این گزارش پروازهای خارجی را بخوانید. قیمت بلیط قبل از هر کاری انشالله حداقل عجله نداشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران-استانبول

مدت زمان پرواز از تهران به استانبول ترکیه تقریباً سه ساعت است. بسته به خطوط هوایی مختلف، این زمان می تواند از سه ساعت و 15 دقیقه به سه ساعت و 30 دقیقه افزایش یابد. ایران ایرتور روز پنجشنبه 25 آذر ارزان ترین بلیط سفر استانبول را با قیمت 2 میلیون و 800 هزار تومان به فروش رساند. این هواپیما ساعت 19:45 از فرودگاه امام خمینی تهران پرواز کرد و ساعت 22:30 در فرودگاه استانبول به زمین نشست. اگر می خواهید شب قبل در استانبول باشید باید ساعت 11:45 صبح بلیط هواپیما بخرید که ساعت 14 و 45 دقیقه ظهر در استانبول فرود می آید. قیمت این بلیط هواپیما بیش از 100 هزار تومان است. ایران ایرتور ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به استانبول را ارائه می کند اما قیمت آن در نهایت به 3 میلیون و 200 هزار تومان می رسد.

کف قیمت بلیط هواپیما پرواز تهران-استانبول ماهان ایر در روز پنجشنبه پیش رو 3 میلیون و 447 هزار و 500 تومان است. این هواپیما ساعت 21:35 تهران را ترک کرد. حدود ربع ساعت پیش هواپیمای ترکیش ایرلاین در حالی فرودگاه تهران را به مقصد استانبول ترک کرد که مسافران سه میلیون بلیت و 465 هزار تومان خریدند. به هر حال قیمت بلیط هواپیما استانبول ترکیه با پرواز ماهان ایر تا 4 میلیون و 696 هزار و 600 تومان و قیمت بلیط هواپیما تهران – استانبول در پرواز ترکیش ایرلاین تا 7 میلیون و 193 هزار تومان است.

معراج ایر پنج شنبه 25 آذر ساعت 10:15 به مقصد استانبول پرواز می کند، قیمت بلیت آن 4 میلیون و 342 هزار تومان است. ربع ساعت بعد قشم ایر تهران را به مقصد استانبول ترک می کند که برخی از مسافران تاکنون پنج میلیون بلیت و 300 هزار تومان خریده اند. نزدیک به یک میلیون تومان گرانتر است.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران – دبی

پرواز تهران به دبی حدود دو ساعت طول می کشد. انجام این مراسم خاص حدود دو ساعت و 30 دقیقه زمان می برد. یعنی اگر ساعت 8 صبح از تهران خارج شوید، ساعت 10:30 در فرودگاه دبی فرود خواهید آمد. قشم ایر هم اکنون با دریافت ساعتی دو میلیون و 15 هزار تومان به ازای هر نفر، فروشنده یکی از ارزان ترین بلیت های پروازهای تهران – دبی است. البته این رقم برای مسافران خوش شانس است، زیرا مسافران همین هواپیما هستند که بلیت را با قیمت دو میلیون و 568 هزار تومان و حتی سه میلیون و 677 هزار تومان خریداری کرده اند. مسافران بیزینس کلاس همان هواپیما 4 میلیون و 680 هزار تومان برای بلیط پرداخت می کنند.

پرواز ماهان ایر در این ساعت پنجشنبه 25 آذر ساعت 20 تهران را به مقصد دبی ترک می کند. مسافران بلیط یک هفته ای را با قیمتی بین 3 میلیون تا 113 هزار تومان تا 4 میلیون تا 680 هزار تومان خریداری می کنند، در حالی که به عنوان مثال می توانند بلیط هواپیما فلای دبی را در روز سه شنبه آذر با قیمت 3 میلیون تا 175 هزار تومان خریداری کنند. زمان 14. پروازهای فلای دبی از تهران به دبی معمولاً فرودگاه امام خمینی را در دو ساعت 50 دقیقه صبح و 15 و 10 دقیقه ترک می کنند. برای کسانی که فکر می کنند فردا زمان بهتری است، هواپیمایی امارات در هفته منتهی به 16 آذرماه بلیت هایی را با قیمت کف 5 میلیون و 650 هزار تومان فروخته است. قیمت بلیط هواپیما تهران – دبی در ترکیش ایر حدود هشت میلیون تومان است. قطر ایرویز گران ترین بلیط های مسیر تهران به دبی را می فروشد که قیمت آن به 24 میلیون و 325 هزار تومان می رسد.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران نجف

کمترین قیمت از تهران تا نجف 3 میلیون و 667 هزار تومان است. با توجه به مسیرهای مختلف خطوط هوایی، این پروازها بین یک تا دو ساعت طول می کشد. اگر می خواهید زمان کمتری را در هواپیما بگذرانید باید به دنبال پروازهایی با قیمت سه میلیون و 956 هزار تومان باشید. فلای دبی اولین پرواز خود را در مسیر تهران-نجف انجام داد. هواپیمای این شرکت ساعت 50 صبح تهران را ترک کرد و در ساعت 3:35 بدون توقف مسافران را در نجف به زمین نشست. برای خرید این بلیط هواپیما باید 9 میلیون و 377 هزار تومان پرداخت کرد. اما ارزان ترین بلیط مسیر تهران-نجف هواپیمایی وارش است که ساعت 21:30 از تهران حرکت می کند. مسافران این هواپیما برای خرید بلیت سه میلیون و 667 هزار تومان هزینه کرده اند. قیمت بلیط هواپیما قشم ایر برای ساعت 19 دقیقاً به همین صورت است اما مثلا افرادی که می خواهند عصر وارد نجف شوند باید حداقل 3 میلیون و 850 هزار تومان برای خرید بلیط هواپیما زاگرس در روز پنجشنبه 25 آذرماه هزینه کنند. .

هواپیمایی تابان بلیت را در ساعت 13.15 حدود 3 میلیون و 860 هزار تومان فروخت. برای پروازهای صبح، یک گزینه پرواز کاسپین در ساعت 9:50 صبح و پرواز کیش ایر در ساعت 9 صبح است. برای دو نفر باید 4 میلیون و 200 هزار تومان هزینه کنید.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران-تورنتو

مسافران ایرانی برای سفر به تورنتو باید از ایرلاین های خارجی بلیط تهیه کنند. معمولا هواپیما را به تهران می بردند، به دبی می بردند و پس از تعویض هواپیما به تورنتو می فرستادند. تعداد دفعاتی که باید هواپیما را عوض کنید می تواند سه برابر شود. بنابراین پرواز از تهران به کانادا حدود 25 ساعت طول می کشد. اگر ارزان ترین بلیط را بزنید، پس از پرداخت 19 میلیون و 550 هزار تومان و 26 ساعت حضور در هواپیما به تورنتو خواهید رسید. سریع ترین زمان رسیدن پرواز تهران به تورنتو 17 ساعت است و در این صورت قیمت بلیط هواپیما به 32 میلیون و 500 هزار تومان می رسد. اولین مسافران این امکان را دارند که بلیط هواپیما با قیمت 19 میلیون و 500 هزار تومان خریداری کنند، اما با نزدیک شدن به آخرین روز، بلیت پرواز تهران – تورنتو افزایش می یابد و به طور میانگین به 28 میلیون و 750 هزار تومان می رسد. قبل از خروج از.

اولین پرواز تهران 50 دقیقه بامداد تهران را ترک می کند. در ساعت 3:30 بعد از ظهر در دبی فرود می آید. او ساعت 8:30 از دبی برخاست تا در ساعت 13:55 در فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک فرود آید. از آنجا شما سوار یک پرواز کانادایی می شوید و در مدت 17 و 30 دقیقه در تورنتو فرود می آیید. خرید این بلیط هواپیما از خطوط هوایی امارات در تهران حداقل 19 میلیون و 546 هزار تومان هزینه داشته است. راه دیگر برای رسیدن به کانادا از طریق وین است. در این برنامه ساعت 3:45 بامداد از فرودگاه امام خمینی (ره) سوار شرکت هواپیمایی آسترین می شوید و ساعت 6 در وین فرود می آیید و پس از توقف یک ساعت و 15 دقیقه ای ساعت 7:15 وین را به مقصد فرانکفورت ترک می کنید. این هواپیما به مدت 8 و 45 دقیقه در آلمان فرود آمد و یک ساعت بعد به سمت فرودگاه پیرسون تورنتو حرکت کرد. ساعت 12:30 و پس از حدود 17 ساعت پرواز وارد کانادا شد. خرید بلیت این سفر 32 میلیون و 500 هزار تومان هزینه داشته است. پروازهایی که مسافران تورنتو را در شب از فرودگاه امام خمینی (ره) خارج می کنند، معمولاً حدود 22 و 50 دقیقه طول می کشد و پس از سه توقف در راه، ساعت 18:50 به وقت ایران در تورنتو فرود می آیند.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران-پاریس

مسافران پروازهای تهران-پاریس هم اکنون می توانند از پنج شرکت خارجی از جمله پگاسوس، ترکیش ایر، قطر ایرویز، ایرفلوت و هواپیمایی امارات بلیت خریداری کنند. ارزان ترین بلیط برای یک پرواز چهار ساعته از پگاسوس است که حدود سه ساعت بعد در فرودگاه سابیها گوکچن ترکیه قرار دارد، پس از یک توقف 40 دقیقه ای حرکت می کند و در ساعت 22:35 در پاریس حرکت می کند. قیمت این بلیط هواپیما حداقل شش میلیون و 252 هزار تومان است.

برنامه پروازهای ارزان ترکیش ایرلاینز بسیار طولانی است. این هواپیما ساعت 15:50 از فرودگاه امام خمینی (ره) حرکت می کند. ایران تقریباً ساعت 19 وارد فرودگاه ازمیر می شود، ساعت 9:15 صبح در فرودگاه Sabiha Gokcen حرکت می کند و در فرودگاه شارل دوگل در ساعت 23:45 حرکت می کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، مسافران حدود 10 ساعت و نیم دیگر به فرانسه می رسند. قیمت بلیط هواپیما برای آنها شش میلیون و 965 هزار تومان بود. گران ترین بلیط سفر به فرانسه نیز توسط آسترین تنظیم شد. این هواپیما ساعت 3:45 بامداد از تهران حرکت می کند و پس از دو توقف در فرودگاه های وین و زوریخ، ایران ساعت 11:55 به وقت ایران در شارل دوگل به زمین می نشیند. هزینه این سفر برای همه با پول 85 میلیون تومان است!

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances