بهترین راه برای رهایی از شلوغیدبیر کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی به خاطر این است که اخیراً در توئیتی برای مخالفت طرح صیانت از دو عبارت «گرگ های مجازی» و «سگ های قلاده بلند» استفاده کرده است از مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا، مهرداد ویس کرمی نماینده خرم آباد و عضو هیئت رئیسه کمیسیون مشترک طرح صیانت از حقوق کاربران از فضای مجازی در بیانیه ای با عنوان «پیام اعتذار و روشنگری دکتر ویس کرمی خطاب به مردم شریف ایران» گفت:

“به نام جهان”
بنده پیامبر اسرائیل
با آرامش و گشاده رویی

به دنبال توییت اخیر اینجانب در مورد «ضرورت قانونمندی فضای مجازی» اصطلاحاتی که ناظر به «دشمنان مردم و انقلاب اسلامی» بود از برخی از انتشارات سیاسی با لطایف الحیلی به عنوان توهین به مردم ایران، منتقدان یا مخالفان «طرح موسوم به صیانت . .. »تفسیر و باعث رنجش برخی از هموطنان عزیز، موکلان و بهانه آزار روانی مردم شریف لرستان و موج سواری دشمنان انقلاب و فرصت طلبان داخلی شد که علیرغم انکار و توضیحات بعدی بنده نیز گویا این تلقی دیگر نگردیده است.

با کمال تواضع اعلام می کنم، بنده به عنوان نماینده مردم، کمترین ایجاد رنجش مردم انقلابی ایران را بر خود حرام دانسته و از این که چنین برداشتی باعث رنجش خاطر برخی از هموطنان شد، متأسفم.

بدین وسیله جهت تعداد ارادت به ملت شریف ایران و جلوگیری از سوء استفاده از دشمنان پلید انقلاب اسلامی، از پیشگاه ملت شریف کشورم، بابت شیائبه ایجاد شده پوزش می طلبد و بار دیگر مؤکدا اعلام می کند که از ابتدا نیز به هیچ وجه به معنای من عمومی مردم یا نیست. شما صدای خداوند را دیده و شنیده اید.

در حالی که رد بنده مخالفت با اینترنت و فضای مجازی، هیچکدام از نقل قول های منتشر شده از مواردی که در رسانه اینجانب منتشر می شود تایید نمی شود و چیزهایی از آنها ساخته می شود.

و جزای ایمان

مهرداد ویس کرمی – ۱۴ »

در زیر لیستی از اسناد زیر آمده است:

عکس های زیر را در سایت ببینید:

“تفاوت در چیست؟”
در راستای قانون، قانون، قانون و قانون.
. طبق قانون.
. صورت و صورت و قلب و عقل حاکم یکی است.
. قوانین و اصول شهری را زیر پا نگذارید.
. قانون، تا آخر قانون و قوانین صلح.»

استفاده از دو عبارت «گرگ های مجازی و سگ های قلاده بلند» در این توییت با واکنش های متعددی در فضای مجازی روبرو شد تا جایی که ویس کرمی ساعاتی بعد از توییت دیگری را برای ارائه توضیحات منتشر کرد و نوشت:

«سگ های قلاده بلند توهین نیست بلکه تعبیری است که ریچارد المان (رئیس قدیم سازمان سیا) در مورد کسانی به کار می برند که کورکورانه و بدون مزد و مواجب، مقلد و مروج تفکر لیبرال دموکراسی آمریکایی هستند; در این مکان دیواری وجود دارد که با چشم و نام خود نمی دانید.

در زیر لیستی از محصولات ما در این برنامه کامپیوتری آمده است:

“چرا مرا دوست صدا نمی کنی؟” علاوه بر این، واژه های «زمان» و «نو و زیبا» یکی هستند.

این شریعت خداوند است که به بنی اسرائیل داده است.

در این مورد، ساختمان و بنای معبد، و ساختمان تابوت عهد خداوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم