به روز رسانی زنده المپیک: طلای ارین جکسون اولین مدال اسکیت سرعت ایالات متحده در پکن است

[ad_1]

تصویرارین جکسون بعد از مسابقه اش  او سومین سریعترین 500 متر را در سطح دریا بیضی اسکیت کرد.
اعتبار …گابریلا باسکار/نیویورک تایمز

ارین جکسون به خشکسالی مدال های اسکیت سرعت ایالات متحده با کسب مقام اول در مسابقه 500 متر زنان در روز یکشنبه پایان داد و اولین زن آفریقایی-آمریکایی بود که طلا یا هر مدال دیگری در این ورزش کسب کرد. همچنین این اولین مدال برای یک اسکیت باز آمریکایی در پکن و اولین مدال اسکیت سرعت انفرادی است که یک آمریکایی از زمان بازی های ونکوور 2010 کسب کرده است.

هم تیمی او بریتنی بوو، که او نیز در این مسابقه شرکت کرد، گفت: «فکر می‌کنم یک جورهایی از صحنه خارج شدم. “من آنقدر جیغ زدم که تقریباً از حال رفتم.”

جکسون 29 ساله، اسکیت باز 500 متری جهان امسال بود که در چهار مسابقه از هشت مسابقه رقابت شده در مسابقات جام جهانی پیروز شد و در دو مسابقه دیگر مدال گرفت. زمان او، 37.04، سومین سریعترین اسکیت 500 متری در سطح دریا بود.

اندکی پس از پیروزی، جکسون مربی خود، رایان شیمابوکورو را در آغوش گرفت. شیمابوکورو گفت: «من همان چیزی را گفتم که در سال 2006 به جوی چیک گفتم. “تو قهرمان المپیک هستی.”

طلای جکسون در پکن کمی بیش از چهار سال پس از انتقال او به اسکیت سریع از اسکیت درون خطی به دست آمد. او تنها پس از چهار ماه تمرین به المپیک 2018 پیونگ چانگ راه یافت و در دوی 500 متر در رده بیست و چهارم ایستاد.

در حالی که او در یخ بسیار راحت تر از سال 2018 است، جکسون هنوز در این ورزش نسبتاً جدید است. او در ماه دسامبر گفت: «هنوز در مورد اسکیت روی یخ کمی ترس دارم. من اعتماد زیادی به خودم و تیغه ها، یخ ها و قطعا اطرافیانم ندارم.»

اما هر ناراحتی با سرعت انفجاری او پوشانده می شود. 500 متر کوتاه ترین مسابقه در اسکیت سرعت است: فقط یک دور مستقیم و سپس یک دور دور بیضی. جکسون شروع کننده خوبی است، اما در حفظ سرعت خود در دور زدن عالی است. او دومین بازکننده سریع و سریع ترین دور را در کسب مدال خود داشت.

او تکنیک بسیار خوبی دارد. کیمی گوتز، آمریکایی که در این مسابقه رتبه هجدهم را به پایان رساند، گفت: او باسن‌های واقعاً بسیار قوی دارد و وقتی اسکیت می‌زند آنها را ثابت و ثابت نگه می‌دارد.

گوتز اضافه کرد: “او قدرت زیادی را در یخ می گذارد و بسیار سریع است.”

میهو تاکاگی از ژاپن نقره گرفت و آنجلینا گولیکووا از روسیه برنز گرفت.

زمان

پرچم ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده

37.04

پرچم JPN

ژاپن

37.12

+0.08

پرچم ROC

کمیته المپیک روسیه

37.21

+0.17

جکسون بخشی از اسکیت بازان آمریکایی، از جمله بوو و جوی مانتیا است که اهل اسکیت سرعت شگفت انگیز اوکالا، فلوریدا هستند. رنه هیلدبراند قبل از اینکه به سمت یخ حرکت کنند، در اسکیت روی خط مربیگری می کرد. برای اسکیت بازان آمریکایی، مانند چاد هدریک و درک پارا، مدال آوران المپیک، این مسیر بسیار فرسوده است، زیرا این رشته ورزشی المپیکی نیست.

شرکت جکسون در پکن تقریباً قبل از شروع به پایان رسید. در طول آزمایش‌های المپیک در میلواکی در ژانویه، او در مسابقه خود لغزید و سوم شد و ایالات متحده تنها دو ورودی در دوی 500 متر در المپیک داشت. بوو که در دوی 1000 متر و 1500 متر بهتر است اما در 500 متر اول شد، جایگاه خود را به جکسون واگذار کرد.

فداکاری Bowe در نهایت غیر ضروری بود، زیرا ایالات متحده بعداً پس از یک فرآیند پیچیده در تخصیص مجدد نقاط، سومین حضور در المپیک را در این رویداد دریافت کرد. او شانزدهم شد.

اسکیت سرعت در طول تاریخ بیشترین مدال ها را در بازی های المپیک زمستانی برای ایالات متحده به ارمغان آورده است، اما اخیراً به سختی به دست می آید. آمریکایی‌ها در بازی‌های سوچی در سال 2014 هیچ مدالی در این ورزش به دست نیاوردند، اتفاقی که منجر به بحث‌هایی در مورد لباس‌های پوستی ورزشکاران و یک کمپ تمرینی در ارتفاع بالا قبل از بازی‌های ارتفاع پایین شد. تنها مدال اسکیت سرعتی که آمریکایی ها در سال 2018 به دست آوردند، یک برنز در تعقیب و گریز تیمی زنان بود.

بوو در مورد پیروزی جکسون در روز یکشنبه گفت: “ما به این بد نیاز داریم.”

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel