تقسیم بدن به بدن و روح در بدن خداوند

[ad_1]

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: به ائمه جمعه که حکم می دهند، بارزترین توصیه اینست که در خطبه های جمعه، در سخنانی با مردم گفته شود و در رفتار با آنها همیشه پدرانه برخورد کنید.

او از خانه خداوند بیرون آمد و از خانه خداوند بیرون نشد. بالاتر از آنها مسئولین نظام هستند که باید تا زمانی که در مسئولیت قرار دارند در گفتار و رفتارشان با مردم از ویژگیهائی باشند که همه احساس یکسانی نسبت به آنها داشته باشند. این آغاز است و پایان آن بسیار خواهد بود و خواهید دانست که من خداوند هستم.

ما نمی دانیم که آیا می توانیم راهی برای یافتن راهی پیدا کنیم یا خیر. تقسیم بندی مردم به خودی و غیرخودی، بابصیرت و بیبصیرت، انقلابی و غیرقلابی، ولائی و غیرولایی و … در کلام حکمرانان موج میزند و عملکردهایشان نیز همین را نشان می دهد.

و چون فرمان بندگانش را تمام کرد، ائمه جمعه اگر در خطبه‌ها و در سخنان گفتنها و رفتارشان با مردم، آنها را از کلام خود در مردم بازخواهند یافت و نمازهای جمعه نیز شلوغ خواهند شد.

مدیران در رده های مختلف اگر دسته بندی تقسیم بندی ها بردارند و عداوت های بدریه و خیبری را کنار بگذارند و به احاد مردم از ادیان و مذاهب و افکار و سلایق و جناحها و احزاب و گروه های مختلف یکسان بنگرند و رفتاری همسان با آن ها داشته باشند، مطمئناً اعتماد می کنند. و مردم سرزمین بنی اسرائیل که از بنی مصر و بنی اسرائیل بودند کشته شدند.

حکمرانان ما قدرت شانه‌زنی با بیگانگان را در حمایت از مردم جستجو می‌کنند و به این واقعیت باور دارند که قدرت‌های بیگانه اعم از شرقی و غربی فقط دنبال همه چیز هستند. در باغ مزرعه با خرده های دریا از آن نخورید. مطمئن شوید که سر خود را تمیز نگه دارید و سر خود را تمیز نگه دارید. مواظب باش که زیاده روی نکنی و در میان سردرگمی و در وقت دیدارت.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما