تلفن Google Pixel در مواقع ضروری فیلم ضبط و بارگذاری می کند


یکی از ویژگی هایی که به طور انحصاری توسط گوگل در گوشی های سری Pixel ارائه می شود ، برنامه Personal Security است. اکنون گوگل این برنامه را با قابلیت ضبط و بارگذاری خودکار ویدئو در مواقع ضروری به روز می کند و علاوه بر این ، رابط کاربری با ویژگی های طراحی Material You به روز شده است.

در حال حاضر برنامه Personal Security دارای ویژگی دیگری به نام “Emergency SOS” است که علاوه بر نمایش اطلاعات پزشکی و هشدارهای بحرانی بر روی صفحه نمایش داده می شود. در صورت فعال بودن این ویژگی ، پنج بار فشار دادن دکمه پاور (یا بیشتر) یک آهنگ زنگ به صدا در می آید و تلفن به طور خودکار با 911 تماس می گیرد.

نسخه جدید برنامه ، با شماره 2021.08.27.398269048 ، اکنون “اقدامات اضطراری” بیشتری را برای کاربران تلفن Pixel ایجاد می کند ، از جمله “به اشتراک گذاری اطلاعات با لیست تماس های اضطراری” و “ضبط فیلم های اضطراری”.

ویژگی دوم به کاربران امکان می دهد فیلم هایی با حداکثر مدت 45 دقیقه ضبط کنند. روند ضبط ویدئو تا زمانی که کاربر متوقف نشود ادامه می یابد و همچنین می توانید هنگام ضبط از تلفن استفاده کنید. در همین حال ، اگر تلفن شما نیز به اینترنت متصل است ، یک نسخه پشتیبان از فیلم ضبط شده به طور خودکار در حساب Google شما و برنامه ایمنی شخصی ذخیره می شود.

همچنین یک ویژگی “نمایش خودکار” وجود دارد که به شما امکان می دهد موارد ضبط شده خود را به یک مخاطب اضطراری از پیش تنظیم شده ارسال کنید. برای مشاهده فیلم ضبط شده ، به بخش اورژانس SOS در “منوی تنظیمات” و سپس بخش “امنیت و اضطراری” بروید. در این قسمت ، وارد بخش ضبط ویدئوی اضطراری شده و گزینه Video خود را انتخاب کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم