جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

مهران حسین زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طلاب حوزه های علمیه و هیاتهای مذهبی گناباد در این اقدام جهادی فرصتی فراهم کردند تا پاکبانان یک شب عید در کنار خانواده هایشان باشند و به جای آنان به نظافت و جمع آوری زباله پرداختند. حسین زاده با اشاره به اینکه جهت ساماندهی، اقدامات کمپین مردمی شهریاران شهرداری گناباد تشکیل شد، افزود: تقریبا تمامی معابر و محلات ضدعفونی شد و معابر اصلی و پرتردد هر روز ضدعفونی می شوند.انتهای پیام: ح. اگر خوب اجرا شود هر خانواده چهار نفره ۸۰۰ هزار تومان کالا و پول دریافت خواهند کرد. یعنی همان افرادی که از سال ۹۸ به این طرف، یارانه معیشتی دریافت میکنند. وی ادامه داد: این درحالی است که از ابتدای امسال تاکنون سه میلیارد و ۹۹۲ میلیون ریال عوارض از دستگاههای اجرایی و شهروندان دریافت شده که در مقایسه با عوارض معوقه رقم بسیار ناچیزی است. ۲۷ دی ۱۳۹۸ – ۰۹:۰۳ استانها خراسان رضوی نظرات – اخبار استانها – میثم کرمانی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در گناباد اظهار داشت: در حوزه درآمد پایدار برای شهرداریها طرحهایی برنامهریزی شده که نشستهای آن در حال برگزاری و در آن تصمیمگیری میشود؛ برای سال مالی جدید اقداماتی را نیز آغاز کردهایم که بیشتر در مشهد بوده و سعی داریم آن را در سطح استان گسترش دهیم.

اخبار جدید باور 373

به گزارش ایلنا از گناباد ، محمد میربیدختی، با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار در شهر بیدخت گناباد، اظهار کرد: شیوع کرونا نتوانست اجرای این طرح را متوقف کند و مانند سالهای گذشته در شهر بیدخت گناباد اجرا میشود تا عطر بوی گلهای رنگارنگ در کنار سفرههای هفت سین و فضاسازی شهری، نوید بهاری دیگر را دهد. محمد میر بیدختی در گفتگو با خبر نگار ایلنا در گناباد گفت: 4 دستگاه ماشین سمپاش و چند دستگاه سمپاش انفرادی برای این عملیات اختصاص یافته و حدود 20 نفر از عوامل و نیرو های شهرداری با همکاری جوانان محبان الرضا( ع )و شر کت خدماتی آینده اندیشان بکار گرفته شده است. شهردار گناباد به مشارکت شهروندان در مدیریت امور شهری اشاره کرد و گفت: افزون بر هزار نفر از کارکنان شهرداری، اقشار مختلف مردم و ارگانها از ابتدای بحران بیماری همهگیر تاکنون در عملیات ضدعفونی خیابانها و اماکن عمومی این شهر مشارکت دارند. به گزارش ایمنا، مهران حسینزاده اظهار کرد: پویشهای مردمی با عناوین “شهریاران” و “دهه شصتیها” و نیز بسیجیان، طلاب و روحانیون در کنار کارکنان شهرداری گناباد هر شب دستاندرکار ضدعفونی این شهر هستند. مهران حسینزاده روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: پویشهای مردمی با عناوین “شهریاران و دهه شصتیها” و نیز بسیجیان، طلاب و روحانیون در کنار کارکنان شهرداری گناباد هر شب دستاندرکار ضدعفونی این شهر هستند.

اخبار جدید سایپا

Sco es eaks های جدید در واقع شما می توانید در سیزن ۹ یک sco es eak جدید را مشاهده کنید که همانند یک برجک محافظ دستی می باشد و شما می توانید آن را در هر زمان و هر مکانی که میخواهید مستقر کنید و سپس آن را در یک مکان دیگر مستقر کرده و از ان استفاده کنید. راهاندازی سایت گل محمدی و توتستان و سرمایهگذاری در حوزه گردشگری زمینههایی است که میتواند رونق تولید را در گناباد به ارمغان بیاورد. به گزارش قدس آنلاین؛ امیر سرتیپ دوم مهدی صالحی روز سهشنبه با تشریح ماموریتهای یگان خود اظهار کرد: ماموریت پدافند دفاع از فضای آسمان جمهوری اسلامی ایران است و همواره تلاش میکنیم حتی در خارج از مرزها تهدیدی به فضای جمهوری اسلامی ایران نزدیک نشود. ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ – ۱۱:۵۴ استانها خراسان رضوی نظرات – اخبار استانها – مهران حسینزاده در گفتوگو با خبرنگار تسنیم درگناباد اظهار داشت: گناباد به عنوان جنوبیترین شهر استان خراسان رضوی با وسعت 5 هزار و 600 کیلومترمربع از شهرهای کاخک، گناباد و بیدخت و دروازه جنوب شرقی آستان مقدس علی بن موسی الرضا(ع) تلقی میشود. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خرم آباد، سرهنگ آرش ابراهیمی رئیس پلیس فتا استان لرستان اظهار داشت: با مراجعه یکی از شهروندان به این پلیس مبنی بر کلاهبرداری تحت عنوان ” صرافی ارز دیجیتال آنلاین”، موضوع در دستور کار پلیس فتا استان قرار گرفت.

اخبار جدید فاهواز

آثار ساخته شدهی سال 2001 اولین آثاری بودند که در مراسم اسکار توانستند برای کسب جایزه بهترین انیمیشن سال به رقابت بپردازند و یکی از آنها، انیمیشن شرکت هیولاها بود. وی ادامه داد: هدف پیشبرد ما در حوزه شهر و شهرداری به سمت هوشمندسازی امور شهری است تا کارها را به صورت متمرکز از ظرفیت های الکترونیکی و ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد، رصد کنیم. وی ادامه داد: نیروهای یگان پدافند هوایی شهید علایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در گناباد با تجهیزات خود شهرداری این شهر را در همین زمینه یاری میکنند. میثم کرمانی روز چهارشنبه در جلسه مشترک مدیران بخشهای مختلف سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و شهرداران جنوب این استان در گناباد افزود: مشارکت بیشتر شهرداریها در فعالیتهای اقتصادی و سرمایهگذاری موجب توسعه کمی و کیفی و کاهش مشکلات فعالیتهای آنها از جمله در اخبار جدید نقل و انتقالات پرسپولیس (به این لینک مراجعه کنید) زمینه عمرانی میشود. وی ادامه داد: همچنین نیروهای یگان پدافند هوایی شهید علایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در گناباد با تجهیزات خود شهرداری این شهر را در همین زمینه یاری میکنند. حضور نیروهای مسلح و ارتش در ضدعفونی شهرها به عنوان یک فعالیت جهادی همچنان تداوم دارد و فعالیتهای افزایش نیز یافته است. سال گذشته همزمان با شب یلدا بود که طلاب گنابادی، پاکبانان این شهر را به خانه فرستادند و خود دست بکار شده و شهر گناباد را نظافت کردند و شب گذشته نیز به کمک نیروهای شهرداری گناباد آمدند و شهر را ضدعفونی کردند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اخبار جدید صادرات دام زنده بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم