جزئیات هولناک یک قتل عام خانوادگی در کرمانشاه

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان از دستگیری مردی خبر داد که در اقدامی جنون آمیز اقدام به قتل سه نفر از اعضای خانواده خاله خود، همسر سابق، مادر و خواهر شوهرش کرده بود.

به گزارش ایسنا، سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار کرد: در پی قتل عام خانواده ای در شهر پردیس کرمانشاه و گزارش موضوع به پلیس، بلافاصله تیمی از ماموران در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیسی مشخص شد قاتل داماد و برادرزاده سابق خانواده یکی از قربانیان است که پنج سال پیش از همسرش که دختر این خانواده است جدا شده است. “

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: تحقیقات پلیسی نشان داد قاتل به عنوان مهمان وارد منزل شده و به این بهانه شب را برای خوابیدن در منزل مقتول مانده است.

جاویدان یادآور می شود: نیمه های شب شوهر سابق خانواده در اقدامی جنون آمیز به سمت همسر 31 ساله سابق خود، مادرشوهر 55 ساله خود که عمه او نیز می باشد تیراندازی کرد. . و خواهر 35 ساله اش و برای سومین بار مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات تاسف بار این حادثه دردناک، حضور پسر بچه شش ساله ای است که فرزند مشترک قاتل و مقتول بود در خانه هنگام وقوع جنایت که خاله وی پیدا شد.

وی ادامه داد: پلیس پس از تکمیل تحقیقات بلافاصله عملیات اطلاعاتی را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کرد و مامور موفق به شناسایی مخفیگاهی در یکی از حاشیه شهر کرمانشاه شد.

جاویدان گفت: با شناسایی مخفیگاه قاتل، محل در محاصره ماموران آگاهی و شهر کرمانشاه قرار گرفت و حوالی ساعت 8 صبح (پنجشنبه) و کمتر از چهار ساعت پس از جنایت هولناک، پلیس موفق به دستگیری این مرد شد.

وی هشدار داد: متهم دستگیر شده ابتدا به قتل همسر، مادرشوهر و خواهر شوهر سابق خود اعتراف کرد و در بازجویی های اولیه انگیزه این اقدام را نفرت و انزجار از خود اعلام کرد. آتین.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به ادامه تحقیقات از قاتل دستگیر شده گفت: تحقیقات تکمیلی پلیسی برای مشخص شدن علت و انگیزه این حادثه دردناک ادامه دارد.

جاویدان در پایان با ابراز تاسف عمیق از این حادثه دردناک گفت: مجرمان خطرناک در گشت اطلاعاتی پلیس قرار دارند و در اسرع وقت دستگیر و قطعا به سزای اعمالشان خواهند رسید.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel