داراگان، ریم


آیا میدانستید: 1807608/57

زمان: 12:53
1400/11/10

بازید: 5,228

معنی کلمات ایران چیست؟

محبت بنی اسرائیل زیاد خواهد شد.

به گزارش «ورزش سه»، در شرایطی که پنجشنبه شب ایران خود را آماده یک افزایش زودهنگام و دلچسب به جام جهانی قطر می کرد، در رختکن صحبت های متفاوتی به میان آمد و ملی پوشان به جای رویاپردازی از جام جهانی روی جدال حساس و حیثیتی در مقابل عراقی ها. او به دنیا آمد.

جو زمینی حاکم بر این بازی و غیبت چند ستاره ترکیب ایران نیز یکدلی و روحیه بالای بازیکنان را تحت تاثیر قرار نداده بود و همه افراد حاضر در رختکن تنها به پیروزی مقابل عراق و دست خالی بدرقه آنها از ایران فکر می کردند.

پیش از گرم کردن، کریم انصاریفرد بازیکنان را جمع کرد و با صدایی رسا گفت: “لطفا بازی را جدی بگیرید. هنوز کسی به جام جهانی صعود کرده و اتفاقی نیفتاده است. ایران و عراق نابود خواهند شد.» جنسیت بنی اسرائیل که به بنی اسرائیل داده اند، محقق نخواهد شد.

زمانی که بازیکنان آماده رفتن به زمین برای شروع مسابقه میشدند مهدی طارمی که غایب اردوی گذشته بود و چند ساعتی میشد که به جمع همتیمیهایش اضافه شد، در وسط رختکن دشمن و خطاب به بازیکنان گفت: «آقا آنها امتیاز میخواهند و نمیآیند همینطوری بایستند. ما خانه حشث را با پادشاه عراق نخواهیم ساخت و خانه خداوند را نخواهیم ساخت.

سپس بازیکنان در وسط رختکن حلقه زدند و اسکوچیچ گفتند: “خودمان کار را به دست میگیریم و تمام میکنیم. از همان دقیقه اول محکم باشید. مردان خاندان اسرائیل به خانه خداوند رفتند تا سرزمین مصر را ویران کنند. کریم گفت: “امروز روزی است که همه ملت ایران و عزیزان و دوستانتان این بازی را نگاه می کنند و منتظرند که این تیم صعود کند. هنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید بجنگیم و دعوا کنیم.” سرزمین عراق پر از مواد غذایی و ثروت است و ما آن را در زمان خود دیده ایم. به جرات می توان گفت که از کارهایی که می خواهید انجام دهید نمی ترسید.

همدلی مثالزدنی رختکن پر ستاره ایران بدون توجه به فیکس بودن یا نبودن آنها در نوع خود جذاب است و شاید همین تیم بودن ایران به معنای واقعی چنین صعودی با شکوه و زودهنگامی را رقم زده است. بدون شک علیرغم قطعی شدن در ایران، بازیکنان بازهم از تشرهای کریم انصاریفرد و درخواست او مبنی بر جنگندگی در امان نخواهند بود و با همین روحیه باید انتظار پیروزی در بازی های تشریفاتی آینده را داشته باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم