درآمد پرسپولیس از بشار; 120 تا 400 هزار تومان!ورزش سه: پس از جدایی بشار رسن از پرسپولیس، ارقام مختلفی درباره میزان درآمد پرسپولیس از فروش بشار رسن مطرح شده است.

بیش از دو ماه از سخنان رسول پناه می گذرد که «به بشار رسن اجازه نمی دهیم راه برود» و بشار سومین تمرین خود را از تیم جدیدش قطر پشت سر می گذارد. رسن پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا در دوحه ماند و مذاکرات را از سر گرفت و در نهایت به زردپوشان قطر پیوست تا جدایی پرسپولیس از لیگ نوزدهم را دوبرابر کند.

اما موضوع نامشخص در مورد درآمد پرسپولیس از بشار اسد است. باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای اعلام کرد: در مدتی یکصد و بیست هزار دلار به باشگاه پرداخت شده است. گزارش های معتبر رسانه ای این رقم را 130000 دلار و نزدیکان بشار اسد این رقم را 140000 دلار اعلام کردند.

این البته یک طرف ماجراست. باشگاه پرسپولیس بر این باور است که دستمزد 260 هزار دلاری که باید تا نیم فصل به بشار داده می شد اما هنوز تکمیل نشده است را باید به این رقم اضافه کرد تا درآمد پرسپولیس به 380 تا 400 هزار دلار برسد. ماجرایی که برخی از هواداران پرسپولیس آن را نپذیرفتند و اشتباه دانستند. او گفت بشار رسن فقط در 5 بازی حضور داشت و حتی با قراردادش هم مجبور به قبول این مبلغ نبود.

نکته دیگر بحث «نشناختن جدایی بشار» است که از زبان کادرفنی پرسپولیس بیرون می آید. حمید مطهری و یحیی گل محمدی بر این ادعا پافشاری کردند و حتی گفتند اگر می دانستند توافق نهایی شده است «اجازه جدایی بشار را نمی دادند». اما پس از صعود پرسپولیس به فینال آسیا، علاوه بر مدیریت باشگاه پرسپولیس، کارکنان همیشگی نیز می دانستند که بشار خواهان جدایی و قطعیت این موضوع است و مشخص نیست چرا یحیی گل محمدی از این اتفاق بی خبر بوده است. شاید او امیدوار است که مدیر باشگاه بتواند مستقیماً با او صحبت کند.

سوال بزرگی که در مورد جدایی بشار رسن وجود دارد این است که چرا وقتی پرسپولیس تابستان گذشته با اصرار بر تمدید قرارداد توانست بشار را (با وجود زندگی اینستاگرامی و …) حفظ کند، مدیر باشگاه تصمیم گرفت تا با ستاره عراقی قراردادی امضا کند که به او این توافق را داد. اختیار جدایی؟ چون صادقانه بگویم، اگر بشار حق داشت قرارداد قبلی خود را ترک کند، بعید بود که او با درخواست مستقیم در اینستاگرام و سپس حضور چندباره در باشگاه، ماجرا را ادامه می داد و به همین راحتی می توانست برود. اکنون.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances