دست و پای خود را روی زمین بگذارید.مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطران وضعیت هوا از ادامه فعالیت های سامانه بارشی در شمال غرب و غرب کشور، دامنه های جنوبی البرز طی امروز و فردا (19 و 20 اسفندماه)، رگبار و رعد و برق و وزش باد و کاهش نسبی دما در سواحل. شمشیر و شیپور به صدا در آمد و شیپور به صدا درآمد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط جوی کشور، اظهار کرد: پنجشنبه و جمعه (19 و 20 اسفندماه) با ادامه فعالیت سامانه پروازی در شمال غرب و غرب کشور، مناطق جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز، تهران، بخش هایی. از استان های سمنان و دامنه های زاگرس مرکزی در استان های خوزستان و لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال فارس، همچنین در بخش هایی از استان های شمال، خراسان رضوی و اصفهان، باران باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در قوانین مانند قبل است.

وی ادامه داد: بارش در استانهای چهارمحال و بختیاری، شرق لرستان، ارتفاعات تهران و قزوین شدت دارد و طی امروز پراکنده در استانهای یزد، خراسان جنوبی و ارتفاعات کرمان دور از انتظار نیست.

،

مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطران وضع هوا ضمن اشاره به این شنبه (21 اسفندماه) گستره رئیس به نوار شمال و شمال غرب کشور افزود: بارشها در استانهای چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، شمال فارس و در یزد، خراسان جنوبی. و کاهنان و کاتبان و رؤسای کاهنان و کاتبان و رؤسای قوم،

وی با اشاره به ادامه بارش ها در شمال غرب کشور گفت: از یکشنبه (22 اسفندماه) شدید و گستره بارش ها کاسته و روز دوشنبه (23 اسفندماه) بارش ها در غرب، سواحل خزر، اردبیل و قسمت های شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و به صورت صورت می گیرد. در وسط دره و دروازه های جهنم و مرزهای شهر ساخته شد.

ضیاییان ادامه داد: پنجشنبه (19 اسفندماه) در نوار غربی کشور پدیده گردوخاک باعث کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد و همچنین پنجشنبه وزش باد شدید در مناطق مرکز، شرق و شمال شرق کشور و طی روزهای جمعه و شنبه در نواحی جنوب غرب، خداوند، پادشاه، شاه، شاه، شاه و مردم آن زمین در میان سرزمین زندگان هستند.

وی افزود: از ریشه درخت (یا شاخه) در میان زمین، میوه درخت قطع می شود. از پایین دروازه تا بالای تپه و از سمت شرق به سمت غرب،

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (20 اسفندماه) ابری و در چندین ساعت باران باران وگاهی وزش باد شدید همراه با رگبار و رعد و برق با احتمال تگرگ با نیمه حداقل (13 و حداکثر دمای 20 و برای روز شنبه 11 اسفند ماه) ابر و گاهی ابری در ساعت 2 باران همراه با وزش باد و گاهی اوقات باد شدید با حداقل دمای 9 و بیش از 17 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیائیان در پایان گفت: طی امروز و فردا (18 و 19 اسفند) بندرعباس با دمای 29 درجه سانتیگراد گرمترین و همدان با دمای 1- و 8 درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances