رشته مهندسی کامپیوتر – مشاوره تحصیلی آکو بهترین مشاور کنکور در کرج

شما میتوانید برای آنکه سردرگم نشوید، از مراکز مشاوره انتخاب رشتهی کنکور کمک بگیرید. بنابراین، دانش آموزان و داوطلبان شرکت در کنکور میتوانند از اینگونه خدمات در کنار مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی استفاده کنند و سریعتر از رقبای خود به مسیر پایان برسند. چرا که برخی از داوطلبان پس از یکی دو سال تحصیل در شهری دور از خانه، دچار اختلالات رفتاری یا اختلالات روانی مثل افسردگی، اضطراب، اعتیاد و …

 • The best counselor in the humanities entrance exam
 • آگاهی از قوانین خاص و پشت پرده در سازمان سنجش و…
 • The best medical entrance exam counselor in Kermanshah
 • مولف کتاب های کمک آموزشی انتشارات خیلی سبز
 • هزینه ها کمی بالاتر از نرمال

پس در هر وضعیتی این را بدانید که شما اولین و آخرین نفری هستید که سرنوشت خود را رقم میزنید. ابتدا باید مطمئن شوید که بهترین مشاوران کنکور ایرانی که می خواهید با آن مشورت کنید، صلاحیت داشته باشد و او پیشینه نظری و عملی لازم برای کمک به شما را دارد. با داغ شدن بازار موسسات کنکور و مشاوران تحصیلی در سالهای اخیر سوالات بسیاری در رابطه با وظایف و اهداف مشاوران تحصیلی و موسسات کنکور در ذهن دانش آموزان و والدین ایجاد شده است. در حال حاضر آزمونهای کانون فرهنگی آموزش (قلمچی)، شرکت تعاونی سنجش، گزینه ۲ و گاج از جامعهی آماری بالایی برخوردارند و معمولاً از نظر کیفیت و تنوع سوالات هم به کنکور نزدیکترند. با توجه به تعدد آزمونها سعی کنید در آزمونهایی شرکت کنید که اولاً شباهت بیشتری با کنکور دارند و ثانیاً جامعهی آماری بالایی دارند.

بهترین مشاور کنکور خرم اباد

یه مشاور کنکور خوب باید در کنار برنامه ریزی مطالعاتی که برای شما انجام میده, قدرت تجزیه و تحلیل بالایی هم از عملکرد شما در هر برنامه یا هر آزمون داشته باشه. قبلا در یک مقاله منابع کنکور مورد استفاده رتبه های دورقمی و سه رقمی موسسه IDN که در سال ۹۸ رتبه برتر کنکور شدند را برایتان معرفی کردیم که می توانید در اینجا مشاهده کنید.

بهترین مشاوره کنکور ریاضی

رتبه لازم برای قبولی پزشکی سراسری » ما برای انتخاب رشته کنکور سراسری 20 فاکتور داریم که همه باید بر اساس اولویت بررسی شوند و برای هر کدام از داوطلبین بر اساس رتبه منطقه در زیرگروه، رشته و دانشگاه مورد نظر، ظرفیت رشته ها و دانشگاهها و … اما سومین ،موردی که مورد اتفاق و اجماع بهترین مشاور های کنکور تجربی و بهترین مشاوره های کنکور ریاضی بود می توان به زدن مجموعه تست های کنکور سنوات گذشته در دوران جمع بندی اشاره نمود به عقیده برترین مشاورین کنکور ایران است آن است که، دانش آموزان کنکوری باید از تاریخ ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه، در بازه های زمانی ۴ روز یکبار یک پکیج و یک مجموعه کامل، از کنکور سنوات گذشته را از خود آزمون بگیرند، یعنی به عنوان مثال ،روز ۱۶ اردیبهشت ماه کنکور سال ۹۸ را در تایم قانونی از خود آزمون بگیرند، سپس سه روز را به آنالیز و بررسی و رفع اشکال سوالات کنکور اختصاص دهند و مجدداً سه روز بعدی همین کار را تکرار نمایند و کنکور دیگری را آنالیز و بررسی نموده و این کار را به مدت دو ماه به صورت پیوسته انجام دهند. یکی از راه های تضمینی برای موفقیت در کنکور تجربی و قبولی در رشته های تاپ تجربی همچون پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، مشورت با افرادی است که در مسیر مورد علاقه ما موفق شده اند.

نمیشه به صورت تضمینی گفت که مثلا برای کنکور ۱۴۰۰ یک فرد رتبه برتر در در کنکور سال های گذشته در رشته تجربی میتونه مشاور کنکور خوبی هم در این رشته برای شما باشه. متاسفانه هم اکنون تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان کنکوری و از اولیای ایشان ،کلاسها و جلسات مشاوره را ،کالایی لوکس و تجملی مینگرند، یعنی آنها ترجیح میدهند هزینههای تحصیلی را برای دبیران و کلاسهای درسی انجام دهند ،اما مشاوره که از اصلی ترین عامل های هدایت در مسیر صحیح است را ،خدماتی لوکس و غیرضروری می پندارند .عموما در فرهنگ ما ایرانیان برای مشاوره ،چه مشاوره تحصیلی و چه مشاوره روانشناسی جایگاه ویژه ای وجود ندارد و این باعث گردیده تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان قوی و ممتاز، با آن که بنیه علمی خوبی دارند ،اما به دلیل عدم هدایت صحیح نتوانند در کنکور بر اساس توانایی های شان نتیجه گیری کنند. برای پیروز شدن در هر میدان مسابقه ای نخستین سوالی که پیش می آید این است که چطور می توانم موفق شوم و آیا استعداد لازم برای موفقیت را دارم ؟ من خودم تمام اطلاعات لازم را دارم و می توانم برنامه ریزی های مناسبی برای خودم تنظیم کنم، پس چه نیازی به مشاور دارم؟

پس به عقیده ی بهترین مشاور های کنکور ایران بهتر است دوران جمع بندی خود را از پانزدهم اردیبهشت ماه هرسال آغاز نمایید،تا فرصت کافی برای جمع بندی تمام دروس در اختیار داشته باشید. متین که از رتبه کنکور خود کمی ناراضی است در این باره گفت: من از خودم ناراحت بودم، می توانستم بیشتر تلاش کنم. منم مثلِ تو همش از خودم میپرسیدم اگه از الآن شروع کنم میشه یا نه؟ مشاور انتخاب رشته زمانی بهترین خواهد بود که باعث آرامش خیال شما بشود نه اینکه استرس انتخاب رشته را در شما چند برابر کند. حتما بارها برایتان پیش آمده آنقدر غرق یادگیری با جی ۵ شده اید که زمان و مکان را بکلی فراموش کرده اید؟

برای ارتباط با مشاوره تخصصی کنکور در صادقیه با شماره های موجود در آگهی تماس حاصل فرمائید . با کمک مشاوره تلفنی کنکور انسانی شما دغدغهی در اختیار نداشتن مشاور را ندارید و فقط با یک تماس ساده میتوانید با تعداد زیادی از مشاوران ارتباط برقرار کنید. آقای فلاح و تیم مشاوره تحصیلی بارسا سختگیری زیادی رو در برنامههاشون دارند و البته در کنار این سختگیری، خیلی کمکمون میکنند تا به برنامههای درسی برسیم. ممنون. از آقای طاهری که ایشون بهم یاد دادن هیچ کاری سخت نیست .همین. نظرسنجی ها نشان می دهد که حاصل تلاش دکتر لهرابی این مشاور تحصیلی ، کسب چند رتبه دو رقمی و سه رقمی و چندین قبولی در رشته های خوب دانشگاه های برتر است. برخی از موسسات معتبر مشاوره تحصیلی و کنکور جلسات متعددی را تحت عنوان کلاسهای رفع اشکال برای متقاضیان برگزار میکنند و تجربه نشان داده است که شرکت در این کلاسها میتواند عمق یادگیری دانش آموزان را افزایش دهد و باعث پیشرفت آنها در دروس مختلف گردد. تجربه کسانی که از خدمات موسسات مشاوره کنکور استفاده کردهاند نشان داده است که بازده فعالیتهای تحصیلی دانش آموزان در صورت انتخاب بهترین موسسه و مشاور برای دریافت خدمات کنکور با افزایش چشمگیری همراه خواهد شد و داغ شدن بازار کنکور در ۱۰ سال اخیر زمینه را برای گسترش و پیشرفت مجموعههای مختلف فراهم کرده است.

مشاوره کنکور مشهد این فرصت را فراهم میکند که دانش آموزان بتوانند بهتر و راحت تر برای کنکور خود آمادگی کسب کنند و در این رقابت سخت، جلوتر باشند و رقبای خود را پشت سر بگذارند! بعد از این که نسبت به رشتهها شناخت خوبی به دست آوردید راحت تر میتوانید نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به همه در تمامی نقاط کشور می باشد. مشاور خصوصی کنکور ۱۴۰۰ مشاور خصوصی کنکور خوب مشاور خوب مشاور رتبه تک رقمی کنکور کشور مشاور رتبه یک کنکور کشور مشاور سخت گیر برای کنکور مشاور کنکور مشاور کنکور ۱۴۰۰ مشاور کنکور 99 مشاور کنکور حضوری افشار مشاور کنکور خوب مشاور کنکور دکتر افشار مشاور کنکور یا دانشجو پزشکی مشاوران مشاوره برای کنکور ۱۴۰۱ مشاوره تحصیلی دکتر افشار مشاوره تخصصی برای پزشکی مشاوره رایگان کنکور مشاوره کنکور مشاوره کنکور ۱۴۰۰ مشاوره کنکور ۱۴۰۰ با افشار مشاوره کنکور 99 مشاوره کنکور تلفنی افشار مشاوره ی تلفنی کنکور مشاوره ی حضوری کنکور مصلایی یا بابایی میزان رضایت از علیرضا افشار نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور نظام جدید نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور نظام قدیم نمونه برنامه علیرضا افشار همایش کنکور همایش کنکور 99 وظایف مشاور تحصیلی وظایف مشاور کنکور ویژگی های مشاور ویژگی های مشاور خوب ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب چیست؟

 • The best humanities entrance exam consultant in Shiraz
 • The best counselor for Sanandaj entrance exam
 • حل تست زیاد
 • دبیر مدارس علامه حلی، نگرش و فرزانگان

در این مقاله سعی کردیم به مهم ترین ویژگی های یک مشاور خوب و کاربلد اشاره کنیم تا بتونید انتخاب خوبی در این زمینه داشته باشید. مرکز مشاوره کنکور در صادقیه ، مشاور کنکور می تواند تاثیر خوبی را بر روی رتبه کنکور شما به جا باقی بگذارد . مشاور کنکور در صادقیه از بهترین و مجرب ترین مشاور ها برخوردار است و آماده خدمت رسانی به شما دانش آموزان عزیز و دوست داشتنی می باشد .

 • رشتههای دانشگاه فرهنگیان
 • در زمینه رزومه اساتید ضعف هایی به این موسسه وارد است
 • دبیر پروازی به استان های مختلف کشور
 • The best resources for the entrance exam of 100 consultants
 • The best counselor in the country
 • دانشگاه فردوسی مشهد

مشاوره کنکور در غرب تهران از کادری مجرب و عالی برخوردار می باشند . در سالهای اخیر نوساناتی در خصوص نزدیک بودن سوالات این آزمونها با کنکور وجود داشته اما معمولاً آزمونهای قلمچی و سنجش از کیفیت بیشتری برخوردار بودهاند. هر ساله سازمان سنجش کشور در ایام خاصی از سال آزمون های کنکور سراسری و یا آزاد را برگزار میکند که البته احتمال تغییر تاریخ در آن وجود دارد که در جدول زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

در ادامه این مطلب ابتدا به معرفی تعدادی از مشاورین رتبه برتر که در دانشگاههای مطرح کشور ادامه تحصیل میدهند پرداخته میشود. وقتی چندین نفر از مشاوره یک مشاور نتیجه گرفته باشند و این مشاوره برایشان مفید واقع شده باشد، شما هم خیالتان راحت است که با یک هندوانه دربسته طرف نیستید و تا حدودی به نتیجه مشاوره خوشبین خواهید بود. بنابرین با توکل به خداوند و سپردن نتیجه نهایی به اون میتونین خودتون رو تا روز کنکور به آرامش برسونین و با خیال راحت برنامه ریزی مطالعاتی و تست زنیتون رو انجام بدید و هرجا مشکلی بود از مشاور کنکور خودتون راهنمائی بگیرید. اصلا دنبال تبلیغات نیست برای همین هم تو اینترنت راحت پیدا نمیشه! خود متین بر این باور است که هزینه بیشتر رتبه او را بهتر نمی کرد او در این رابطه گفت: پول بیشتر من را تغییر نمی داد و تلاش من با پول افزایش پیدا نمی کرد. دقیقا مانند یک برنامه ورزشی که نمی توان افراد را با توجه به اینکه توانایی های فیزیکی مختلفی دارند را یک برنامه داد و با آنها به یک روش کار کرد و همچنین نداشتن مشاور باعث میشود دانشآموزان در ماههای آخر کنکور که درس خواندن و یادگیری آنها بیشترین تاثیر را در کنکورشان دارد نتوانند از پس برنامهریزی خود و جمع بندی کردن دروس خود بر بیایند یا اگر هم بتوانند استرس و نگرانی بر آنها غلبه خواهد کرد و سرانجام روز کنکور منجر به این می شود که نتوانند ارتباطی بین دانستههای خود و سوالات کنکور پیدا کنند.

بهترین مشاور کنکور تجربی اصفهان

بنابرین چون تو فقط یک بار کنکور می دی، پس نباید برای برنامه ریزی کنکور خودت ریسک کنی. ببین دوست من تو فقط یک بار کنکور میدی و این یک بار تعیین می کنه که الباقی عمر خودت رو به چه صورت بگذرونی. اکثر کنکوریها نسبت به بازار کاری رشته های مختلف اطلاعات درست و دقیقی ندارن و اغلب شاهد این موضوع هستیم که یک نفر در رشته ای تحصیل میکنه که به هیچ عنوان نمیتونه آینده کاری خوبی به توجه به اون رشته داشته باشه و فقط هزینه و عمر خودش رو در یک رشته سطح پایین خرج کرده. آزمون آزمایشی قلم چی: تراز و نمره کل در آزمون های آزمایشی قلم چی از 10هزار محاسبه می شود ولی عملا قوی ترین دانش آموزان نمره ای در حدود 8500 می توانند کسب کنند. با توجه به این که در رشته تجربی خیلی از مطالب حفظی است، باید سعی شود از روش های مناسب برای خواندن دروس حفظی استفاده کرد. اشاره کرد که در مجموع عملکرد آن قابل قبول است. دکتر رونقی در قالب پیام هایی که در کانال تلگرام خود قرار میدهند، تکنیک های موفقیت در کنکور را به شما آموزش داده و تا حد زیادی به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

در این شرایط از یه مشاور کنکور انتظار میره که خودش هم منظم باشه و امورات مربوط به خودش رو به موقع به شما تحویل بده و با پیگیری های منظم و به موقعی که داره جلوی سستی و کسلی شما رو بگیره. مشاوره کنکور در غرب تهران ، دانش آموز باید با دقت بر روحیه و توانایی ها و مقدار دانش علمی خود و علاقه مندی ها برای تحصیل نمودن در دانشگاه ها و و ضریب دروس در کنکور به میزان برنامه ریزی درسی به موقع و کاربردی توسط مشاوره کنکور باید اقدام نماید . البته مشاور کنکور شما نباید به شما الکی روحیه بده و خیلی آرمانگرایانه باهاتون صحبت کنه. البته ناگفته نمونه که نیاز اولیه ما برای رجوع به مشاور کنکور و توقع ما از مشاور کنکور هم در این امر خیلی تعیین کنندست و میتونه فاکتورهایی رو به دسته بندی ما اضافه یا کم کنه. دانشگاه هایی را که داوطلب شانس قبولی در آنها را دارد را به داوطلب می گوید. بهترین دانشگاههای جهان برای رشته مهندسی کامپیوتر عبارتاند از: دانشگاه Champlain، دانشگاه Regis، دانشگاه Lewis، دانشگاه Upperlowa، دانشگاه Liberty، دانشگاه Salem، دانشگاه Strayer. خیلی ها تصور می کنند که انتخاب رشته یعنی اینکه شما به ترتیب دانشگاه و رشتههای پرطرفدار، دفترچه انتخاب رشته را پر کنید و جلو بیایید.

 • مدرس پروازی و برگزار کننده همایش های فیزیک کنکور
 • وزارت امور خارجه
 • امکان استفاده از مشاوره تلفنی با مشاورین رتبه برتر
 • درک مطلب و توانایی خواندن متون (Reading)
 • مهارت های ارتباطی
 • استاد دانشگاه شهید رجایی تهران

عامل دیگر اینکه فشارهای خانواده باعث میشود داوطلب نتواند رشتهای را که واقعاً دوست دارد انتخاب کنند. در واقع مزاج افراد در ویژگی های شخصیتی آنها تأثیر مستقیم دارد و باعث ایجاد تیپ های شخصیتی متفاوت در افراد می شود. باید توجه داشته باشید که برای مطالعه نیز این ویژگی ها اثرگذارند. بهترین مشاور رشته تجربی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ برای اینکه انتخاب رشتهی شما یک انتخاب رشته ی هوشمندانه و هدفمند باشد شما باید ابتدا شناخت خوبی نسبت به رشته ها، مشاغل مرتبط با این رشته ها و توانایی های لازم برای موفقیت در این مشاغل پیدا کنید. در این مواقع، مشاوران تحصیلی و آموزشی با ارائه مشاورههای هدفمند و کاربردی به دانش آموزان و والدین آنها، زمینه را برای برطرف شدن مشکل حواس پرتی دانش آموزان فراهم میکنند و در صورت حل نشدن این مشکل، دانش آموزان را به روانشناسان حرفهای ارجاع میدهند. یه مشاور کنکور خوب میتونه برنامه ریزی هدفمند و مناسب رو در اختیار شما بذاره و بعد از اون دیگه خودتون تعیین کننده هستین.

 • کتاب زیست پایه به پایه نشر الگو سه بعدی
 • The best consultant for Iran’s experimental entrance exam
 • مدرس المپیاد ریاضی خانه ریاضیات
 • مدرس دی وی دی های آموزشی موسسات آفبا و فکریتو
 • The best medical entrance exam counselor in Isfahan
 • دارای مدارک FCE و CPE از دانشگاه کمبریج
 • مدرس ادبیات در شبکه های صداوسیما
 • The best entrance exam counselor in Bandar Abbas

ساعات مطالعه دانش آموزان کنکوری بهتر است که از روزی یک ساعت شروع شود و کم کم افزایش یابد . در کل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که بدون دیدن برنامه شما و بدون اطلاع از شرایط و وضعیت دقیق شما نمیشه اظهار نظر قطعی کرد. اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم