رونالدو از عملکرد دو دوستش مقابل ویارئال ناراحت شد

[ad_1]

کد خبر: 1782970/59

زمان: 12:27
1400/07/09

بازدید: 301

کریستیانو رونالدو ستاره منچستریونایتد از عملکرد سایر بازیکنان تیم مقابل ویارئال ناراضی است.

به گزارش “ورزش سه” ، شیاطین سرخ نتوانستند کریستیانو رونالدو را در بازی با ویارئال حفظ کنند و او در کل مسابقه فقط یک ضربه داشت. United در مجموع 14 شوت به سمت دروازه زد و 54 درصد توپ را در اختیار داشت.

اما تیم اوله گونار سولسشر تقریباً نتوانست بر تسلط خود در یک گل غلبه کند و دوباره توانست با امتیاز فوق العاده خود سه امتیاز کسب کند. پاکو آل اس اسر اولین گل خود را در این بازی به ثمر رساند و زمان را برای برتری نسبت به میزبان مهیا کرد.

اما تلس توانست با یک توپ فوق العاده باورنکردنی از فاصله 20 یاردی 7 دقیقه بعد گلزنی کند. با این حال ، پس از این گل ، به نظر می رسید یونایتد در ورزشگاه خانگی خود موفق به گلزنی شده است چرا که به نظر می رسد ویارئال به سختی به زمین می افتد.

اما هنوز رونالدو بود که در طول دوران حرفه ای خود بارها پیشرفت کرد و توانست در دقایق پایانی گل پیروزی تیمش را از طریق جسی لینگارد به ثمر برساند. این اولین برد یونایتد در لیگ قهرمانان این فصل و تحسین زیادی برای رونالدو بود.

با این حال ، الکس تلس اصرار داشت که بازیکن پرتغالی قبل از به ثمر رساندن گل از عملکرد هم تیمی اش چندان راضی نبود. او به TNT Sport گفت: “این اولین بار است که با او بازی می کنم.” ما روابط خوبی در خارج از زمین داریم زیرا هر دو به پرتغالی صحبت می کنیم. پنج دقیقه قبل از گل ، او کمی عصبانی بود زیرا ما توپ را به او ندادیم. من گفتم توپ می آید ، تمرکز خود را حفظ کنید زیرا رنگ در حال آمدن است. و به محض ترک زمین ، رونالدو زیاد منتظر نماند. ما در مورد کیفیت می دانیم و هر روز این چیز را می بینیم. بنابراین ، ما فقط به توپ نیاز داریم تا به محوطه جریمه برسیم و او برنده خواهد شد. “این یک رویاست.”

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel