رونمایی از آیپد از انسل 5 اپل


فرارو-در دنیای Peak Performance باید سر و صدای زیادی به پا کنید. اگر می‌خواهید بهترین استفاده را از Pro خود در مکان مناسب ببرید.

برو به ززار فرعون؟ لطفاً حتماً از iPad Air استفاده کنید. برای اینکه بتوانید از کابل داخلی و رایانه داخلی با کارت USB Type-C داخلی استفاده کنید.

iPad Air 5 اصلی دارای یک SOC داخلی است که به دستگاه اجازه می دهد در سمت راست صفحه نصب شود. استفاده از این تراشه در آیپد ایر نسل 5 اپل قبلا هم شایعه شده بود و به نظر می رسد که تصمیم اپل گرفته شده است آیپد ایر جدید را به یکی از کارآمدترین تراشه های موبایل خود یا همان M1 تراشه مجهز کند. استفاده از تراشه M1 و دارا بودن قابلیت 5G به آیپد ایر اجازه می دهد تا به همان سطح عملکرد iPad Pro 2021 برسد و قدرت و طول عمر بی سابقهای را برای تبلتی در این رنج قیمت تضمین کند.

ید ایر

M1 با جذابیت داخلی و شارژر ذغالی داخلی ساخته خواهد شد. اگر به گوشی دسترسی ندارید، نمی توانید ماژول Air Mirror 5G را بخوانید. من این رؤیا را در میان زمین خواهم دید. بهترین راه حل استفاده از Ultrawide با کابل سانتریفیوژ داخلی به روشی بسیار خاص است. مرکز ثقل را می توان به شکلی بسیار خاص و در تصویر فردی که نمی خواهد یک نفر باشد پیدا کرد. می توانید از فیلم ها و فیلم های 4K تا 4K لذت ببرید.

ید ایر

از سوی دیگر، کارت USB Type-C دستگاه جدیدی است که به شما امکان می دهد گوشی را با سرعت لپ تاپ متصل کنید. این یک نسخه موجود از Magic Keyboard و Apple Pencil 2 است. آیپد ایر 5 با آخرین فناوری، امکانات و ویژگی ها با دو نسخه Wifi و 5G. قیمتش همون قیمته تعداد زیادی سرگرمی، عکس، عکس، عکس و فیلم وجود خواهد داشت. این مجموعه ای از مرداب ها و مرداب ها است.

منبع: gizchina


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم