ساخت اولین فیلم بلند سینمایی در فضا ؛ یک دستاورد جدید در روسیه – زومیت


اولین ماهواره در فضا ، اولین سگ ، اولین مرد و اولین زن ، و اکنون اگر همه چیز خوب پیش برود ، روسیه به اولین فیلم ساخته شده در فضا افتخار می کند.

روز پنجشنبه ، کمیسیونی از متخصصان پزشکی و امنیتی در مسکو برنامه هایی را برای راه اندازی یک کارگردان و بازیگر در ماه جاری برای ضبط اولین فیلم کامل در فضا تصویب کرد و روسیه را یک قدم به ثبت یک رکورد دیگر نزدیک کرد.

این فیلم که توسط روسیه در فضا ساخته می شود “چالش” نام دارد و داستان پزشکی را روایت می کند که برای نجات جان فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی اعزام می شود. اگر فیلم ماه آینده فیلمبرداری شود ، صنعت فیلمسازی روسیه هالیوود را در مدار نزدیک زمین شکست می دهد.

سال گذشته ، ناسا اعلام کرد که قصد دارد با تام کروز یک فیلم فضایی بسازد. Roscosmos ، آژانس فضایی روسیه ، سپس گفت که قصد دارد این فیلم را در مدار نزدیک زمین بسازد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مسکو قبل از راه اندازی ، بازیگر و کارگردان روسی همچنین قهرمان بازی بودند (هر دو بازیگر نقش مکمل بودند تا مسائل بهداشتی در آخرین ثانیه متوقف نشود) با اشتیاق در مورد رهبری جدید در صنعت سرگرمی. به او می گوید می خواهد وزن خود را به گونه ای به تصویر بکشد که هرگز در فیلم های سینمایی ندیده است و احساس می کند که آزادانه شناور است و زمین را از آسمان می بیند با یک بازیگر حرفه ای.

جولیا پرسیلداین زن که اولین بازیگر فضا خواهد بود ، در مورد تمرینات خود در پرواز مینیاتوری گفت: “او برای دو ثانیه ترسناک بود و سپس زیبا شد.” خانم پرسیلد و کلیم شیپنکومدیر اصلی خدمه قصد دارد به مدت 10 روز به قسمت روسی ایستگاه فضایی بین المللی با کپسول سایوز سفر کند. مشخص نیست که ناسا چه زمانی پروژه فیلم فضایی را راه اندازی می کند. اما مقامات روسی برای تغییر برنامه ماموریت خود برای آزادی فیلمسازان عجله داشتند.

ماژول نوکای روسی در ایستگاه فضایی بین المللی ثبت می شود.

راه اندازی گروه فیلمسازی روسیه 5 اکتبر (13 اکتبر) برنامه ریزی شده است. تصویب جدید کمیسیون مرکز آموزش فضانوردان یوری گاگارین موانع مهم ساخت فیلم را حذف می کند. پرسیلد ، 37 ساله ، مانند شخصیتی است که او بازی خواهد کرد ، زیرا او برای سفرهای فضایی آماده می شود و از طریق آموزش هایی که در بهار امسال پس از انجام آزمایشات آغاز می شود ، آماده می شود. او هیچ سابقه ای در فضا یا پرواز ندارد.

پرسیدل به عنوان دختر یک نقاش و معلم مهد کودک ، اکنون یک ستاره فیلم روسی است. او به مدت چهار سال در پرفروش ترین فیلم ها ، آثار هنری و مجموعه های تلویزیونی در تئاتر مالایا برونایا در مسکو بازی کرد.

برنامه های روسیه برای پرتاب این بازیگر به فضا بخشی از مجموعه اکتشافات فضایی امسال فضانوردان غیرحرفه ای است. اینها شامل پرواز جف بزوس ، مالک آمازون از طریق موشک Blue Argin ، شرکت دیگری است ، و پرتاب اخیر چهار مسافر با کپسول SpaceX است.

مقالات مرتبط:

در ماموریت اصلی ، آنتون شاپلروف، یک فضانورد با تجربه ، فضاپیمای سایوز را هدایت می کند. همه اعضای مأموریت آموزش دیده اند تا برای مواقع اضطراری آماده شوند ، هم در کپسول و هم در قسمت روسی ایستگاه فضایی.

پرسیلد گفت از هواپیمای آینده نمی ترسد. در عوض ، او ترس را یک احساس طبیعی می داند. او اعتراف کرد که با ممنوعیت فیلمبرداری در فضا روبرو خواهد شد. به عنوان مثال ، او مسئول گریم بود و جلوی دوربین می رفت بدون اینکه کسی مسئول نور و صدا باشد.

شیپنکو گفت که هدف از ساخت فیلم در ایستگاه فضایی نشان دادن تجربه فضایی از طریق چشم یک شخصیت پزشک با بازی پرسیدل به عنوان یک فرد معمولی است. وی گفت: “ما می خواهیم همه مانند قهرمانان ما باشند و حس سفر فضایی را از طریق بازیگری احساس کنند.” سه فضانورد ایستگاه فضایی نیز نقش های کوچکی در فیلم خواهند داشت.

یولیا پرسیدل و آنتون شاکپلروف و کلیم شیپنکو

از چپ به راست: یولیا پرسیدل و آنتون شاکپلروف و کلیم شیپنکو.

آنتون داولین، منتقد فیلم و سردبیر مجله فیلم های هنری ، به نیویورک تایمز گفت که فیلمبرداری صحنه های بازیگر زن در مقیاس بزرگ بدون وزن ، تحولی جدید در صنعت فیلم خواهد بود. با این حال ، هنوز مشخص نیست که اگر فیلم روسی به عنوان اولین اثر سینمایی در فضا بر عهده بگیرد و اخیراً ناپدید شود ، هزینه ها و خطرات فیلمبرداری در فضا برای پروژه های آینده توجیه خواهد شد یا خیر.

فضانوردان و فضانوردان البته دهه هاست که مستند می نویسند. ماموریت ماه آپولو پیشگام پخش زنده تلویزیونی بود. رابرت پلرمندبیر سابق وب سایت خبری تاریخ فضا ، CalcuttaSpidatcom ، گفت که گام هایی برای ساخت یک فیلم بلند در فضا برداشته شده است. ریچارد گاریوتکارآفرینی که در سال 2008 به عنوان گردشگر به فضا سفر کرد ، یک فیلم کوتاه هفت دقیقه ای به نام “قله ترس” با بازی فضانوردان و فضانوردان ضبط کرد. همچنین فیلم روسی “بازگشت از مدار” محصول سال 1984 شامل صحنه هایی است که در فضا فیلم برداری شده است. با این حال ، “چالش” اولین فیلم بلند در فضا و اولین فیلمی است که توسط یک بازیگر و کارگردان به فضا ارسال می شود.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances