ساعت های هوشمند جدید سامسونگ با صفحه نمایش چرخان


فرارو، ماه گذشته، سامسونگ صفحه نمایش های OLED را معرفی کرد که اسکرول، تا می شوند و اسلاید می شوند. این نوع مانیتور برای گوشی، تبلت و حتی لپ تاپ قابل استفاده است. حال با فاش شدن اسناد ثبت اختراع، به نظر می رسد این فناوری جدید حتی بر روی ساعت های هوشمند نیز قابل استفاده باشد.

به گزارش فرارو، وب سایت LetsGoDigital اولین منبع باز این کشف بود. به گفته این منبع، این سند کشف جدید در صفحه 96 در تاریخ 2 ژوئن 2021 (12 ژوئن 1400) در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) به ثبت رسیده و در 9 دسامبر (18 دسامبر) منتشر شده است. لازم به ذکر است که «سازمان جهانی ثروت فکری» یا «سازمان ثروت فکری جهانی» یکی از موسسات ویژه سازمان ملل متحد است که در سال 1967 با هدف ترویج کار خلاق و حمایت از مالکیت فکری در سراسر جهان تأسیس شد. مقر آن در ژنو، سوئیس است و خانه اکثر کشورهای عضو سازمان ملل از جمله ایران است.

صفحه نمایش را می توان با فشار دادن تاج ساعت یا فعال کردن صفحه لمسی بزرگ کرد. برای بزرگ کردن صفحه نمایش، قاب بیرونی ساعت بزرگ می شود تا صفحه اضافی که دور بدنه ساعت پیچیده شده است باز شود و به صفحه اصلی اضافه شود. به این ترتیب نمایشگر این ساعت تا 40 درصد بزرگتر می شود. با کمک این فناوری کاربران می توانند از دو بخش اضافی بر روی صفحه نمایش یا در صورت تمایل فقط از یک بخش استفاده کنند. این ساعت هوشمند به دوربین سلفی نیز مجهز شده است. حذف یا لغو صفحه نمایش تاثیری در استفاده از دوربین سلفی ندارد.

ساعت های هوشمند جدید سامسونگ با صفحه نمایش چرخان

این ساعت هوشمند جدید سامسونگ که دارای صفحه نمایش چرخان است، طرفداران زیادی پیدا کرده است. البته هنوز مشخصات فنی یا جدول زمانی ارائه و معرفی این ساعت مشخص نیست. اما به جرات می توان گفت که اگر سامسونگ بتواند از این فناوری همانطور که در پتنت توضیح داده شده استفاده کند، گام بزرگی در تکامل گجت های پوشیدنی برمی دارد. فناوری گجت های پوشیدنی شامل انواع لباس، ساعت، عینک و تمامی تجهیزاتی است که نزدیک به پوست بدن قرار می گیرند.

منبع: gizmochina

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances