سامسونگ می گوید برنامه ای برای عرضه Exynos 2200 در 19 نوامبر – Zomit ندارد


سامسونگ اخیراً در توییتر اعلام کرد که رویدادی مرتبط با Exynos را در 19 نوامبر برنامه ریزی نمی کند. این شرکت به شایعات در مورد عرضه Exynos 2200 پایان داد.

(ترجمه: علیرغم شایعات، ما رویدادی مربوط به Exynos را در 19 نوامبر برنامه ریزی نمی کنیم، اما تغییراتی در حساب های اجتماعی خود ایجاد خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر به @SamsungDSGlobal ادامه دهید!)

پیش از این، پستی در اینستاگرام منتشر شده بود مبنی بر اینکه این پردازنده در 19 نوامبر راه اندازی می شود:

به گفته Gizmochana، این پست همچنین شامل برچسب جدید #EverythingChanges است که بسیاری از Exynos 2200s به آن اعتماد دارند.

این پست یک پست دیگر همراه با پردازنده گرافیکی را نشان می دهد که با Exynos 2200 دیده می شود. در قسمت می گوید:

همانطور که گرافیک بازی همچنان در حال پیشرفت است، اجازه دهید به شما نشان دهیم که سرگرمی در آینده چگونه خواهد بود.

با ارجاعاتی مانند مورد بالا و این واقعیت که این پست در صفحه رسمی @samsungexynos پست شده است، اکثر کاربران فکر می کنند که ارتباطی با پردازنده های آینده این شرکت دارد. بنابراین توییتی که سامسونگ برای رد این موضوع منتشر کرد برای بسیاری تعجب آور بود.

مقالات مرتبط:

با این حال، تراشه Exynos 2200 سامسونگ با پردازنده گرافیکی AMD عرضه می شود برای پشتیبانی جفت شده است ردیابی پرتو را فعال کنید این قطعه با استفاده از فرآیند 4 نانومتری غول پیکر کره جنوبی ساخته خواهد شد و دارای یک هسته CPU Cortex-X2، سه هسته CPU Cortex-A710 و چهار هسته CPU Cortex-A510 خواهد بود. است.

از آنجایی که این تراشه دارای ویژگی‌های عالی است، به نظر می‌رسد که با سری گلکسی اس 22 سامسونگ عرضه خواهد شد.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم