سولچر: شما قطعا شانس گلزنی با رونالدو را دارید


کد خبر: 1782790/42

زمان: 01:47
1400/07/08

بازدید: 25،490

دخیا امشب بهترین در جهان شد.

اوله گونار سولشر مطمئن است که با حضور کریستیانو رونالدو در ترکیب تیم ، همیشه فرصتی برای گلزنی وجود خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه” ، منچستریونایتد امشب در خانه مقابل ویارئال عملکرد خوبی نداشت و داوید دخیا چندین بار دروازه های این تیم را به ویژه در نیمه اول نجات داد اما در نهایت با گل دقیقه آخر از رونالدو. در پایان بازی ، اوله گونار سولشر اصرار داشت که رونالدو در منچستریونایتد تمام جنبه های باشگاه را تحت تأثیر قرار داده است.

“اگر کریستیانو رونالدو را در زمین دارید ، مطمئناً شانس گلزنی دارید. او واقعاً در مقابل دروازه موفق است و بر همه ستون های باشگاه ، از جمله هواداران و بازیکنان و کل تیم تأثیر می گذارد. جسی لینگارد ممکن است.” او زیاد بازی نمی کند ، دوست ندارد ، اما هر بار که به زمین می آید م effectiveثر به نظر می رسد و این باید در عوض انجام شود.

صحنه لحظه آخری صحنه ای است که در اولدترافورد اتفاق افتاده و قبلاً چندین بار اتفاق افتاده است. ما باید مراقب باشیم و البته در نهایت خوش شانس خواهیم بود. ویارئال تیم خوبی است و قطعا شکست دادن آن سخت است.

ما در خانه بودیم و می خواستیم برنده شویم ، اما او واقعا خوب بازی کرد. در حالی که یانگ بویز در بازیهای قبلی خود در سوئیس شکست سختی خورد ، پیروزی آنها مقابل منچستریونایتد اهمیت بیشتری پیدا کرد. ترجیح می دهم برنده باشم و ببازم تا دو سری.

خوشبختانه امشب بهترین دروازه بان جهان را در اختیار داریم. داوید دخیا بعد از فینال لیگ اروپا تابستان سختی را پشت سر گذاشت و در رقابت های یورو حضور نداشت ، اما با تمایل زیادی به اردوی یونایتد پیوست و من از رفتار او خوشحالم. “ما دو دروازه بان خوب دیگر داریم ، تام هیتون و دین هندرسون ، اما امروز داوید دخیا عنوان بهترین بازیکن زمین را به دست آورد.”

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances