سونی بلندگوهای گردن SRS-NS7 را با پشتیبانی از فناوری Dolby Atmos روانه بازار کرد


سونی در حال راه اندازی یک اسپیکر گردن بی سیم با پشتیبانی از فناوری Dolby Atmos با نام SRS-NS7 است که بدون نیاز به سیستم بلندگو یا استفاده از هدفون بر روی گوشی ، یک تجربه کامل سینمایی را ارائه می دهد.

با این حال ، کاربران برای استفاده از جلوه Dolby Atmos به تلویزیون سونی Bravia XR و فرستنده بی سیم نیاز دارند. پس از اتصال آداپتور و جفت شدن آن با بلندگوها از طریق بلوتوث ، کاربران می توانند از برنامه 360 Spatial Sound Personalizer استفاده کنند که شکل گوش را پیش بینی کرده و تنظیمات بلندگوی سونی را بهینه می کند.

سونی همچنین اعلام کرد که فرستنده تاخیر صدا را کاهش می دهد تا صدا و تصویر کاملاً مطابقت داشته باشند. فرستنده بی سیم WLA-NS7 را می توان جداگانه خریداری کرد تا جلوه های مشابهی را مانند سایر هدفون های سونی تجربه کند.

علاوه بر تلویزیون ، کاربران می توانند بلندگوهای گردن سونی را به سایر دستگاه ها متصل کنند. با جفت کردن SRS-NS7 با یک تلفن همراه ، می توانید از طریق خدمات پخش موسیقی مانند Deezer یا Tidal با پشتیبانی از 360 Reality Audio به موسیقی گوش دهید. این هدست سونی همچنین می تواند با رایانه شخصی یا رایانه لوحی جفت شود.

سونی خاطرنشان می کند که SRS-NS7 از اتصال چند نقطه ای پشتیبانی می کند و می تواند همزمان به دو دستگاه متصل شود. بنابراین ، اگر تلفن شما به رایانه و تلفن همراه متصل است و به موسیقی گوش می دهد ، در حین دریافت تماس ، می توانید با فشار دادن یک دکمه و استفاده از میکروفون داخلی دستگاه به آن پاسخ دهید. علاوه بر این ، محصولات جدید سونی از استاندارد IPX4 استفاده می کنند ، بنابراین در برابر آب مقاوم است.

در مورد عمر باتری ، سونی اعلام کرد که با یک بار شارژ کامل ، این اسپیکرهای گردنی تا 12 ساعت قابل استفاده هستند. همچنین می توان بعد از ده دقیقه تا یک ساعت شارژ از آن استفاده کرد. هدست SRS-NS7 300 دلار و فرستنده 60 دلار قیمت دارد. عرضه از 26 نوامبر آغاز می شود ، اما اکنون می توان آن را از قبل خریداری کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم