شش استراتژی ضروری برای لوستر

برای ساخت گوشواره های لوستری از نوعی لوستر (https://iranlustr.com/) فلزی برای اتصال به قلاب گوشواره استفاده می کنید. مبلمان سبک صنعتی شامل چوب غنی تر است و از مواد آهن و فلز بیشتری تشکیل شده است. لامپ های شما کاملاً جدید به نظر می رسند، اما لامپ های فلزی زیر آنها چطور؟ آیا حاضرید این پروژه را امتحان کنید؟ مهارت های مورد نیاز: متوسط. شما در حال انجام برش بطری و سیم کشی برق هستید، بنابراین داشتن تجربه با ابزارهای این پروژه کمک می کند.

اگر به دنبال یک لوستر جدید یا جایگزین در ساراسوتا هستید، نمایشگاهی با انتخاب گسترده‌تر پیدا نمی‌کنید و می‌توانید تخصص طراحی قابل اعتمادتری نسبت به Franklin Lighting ارائه دهید. اگر رنگ‌های خود را می‌سازید، با مخلوط کردن Mod Podge با رنگ‌های خوراکی شروع کنید تا زمانی که پالت رنگ مورد نظر خود را داشته باشید (بسته به تعداد بطری‌های شرابی که دارید). از امی پرسیدم که آیا می‌توانم مهمانی را خراب کنم تا نحوه چرخش بطری‌های شراب را در یک لوستر بطری شراب با تم رنگین کمان به اشتراک بگذارم، بنابراین ما اینجا هستیم! "چه کار می کنی؟ چندین کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا یک پنکه سقفی نامتعادل را تعمیر کنید. من بطری هایم را روی میز آشپزخانه ام، روی یک ورق غیر چسبنده، با پنکه سقفی قرار دادم. از بطری های شراب برش خورده و Mod Podge Sheer استفاده کنید. رنگ‌ها برای ساخت این لوستر زیبا و منحصر به فرد بطری شراب. این باعث شد آن را به راحتی پایین بیاورم و من فقط از جعبه اتصال و صفحه پوششی موجود از نور قدیمی برای نصب لوستر بطری شراب خود استفاده کردم.

وقت آن است که ببینم دوستان امروز چه دارند.

در اینجا لوسترهای مورد علاقه من، چراغ های ورودی و وسایل نصب فلاش وجود دارند. آنها می توانستند دختر این الهه ها باشند، اما نه از دوازده الهه اصلی که در کوه المپ زندگی می کردند. من قبلاً تعداد زیادی طراح داخلی را می دیدم که اولین ایده را نداشتند. وقت آن است که ببینم دوستان امروز چه دارند. گاهی اوقات قلاب سبدی زیبا از گل را در خود جای می دهد، اما امروز نه. ما همیشه از تازه ترین گل ها استفاده می کنیم. اکیداً توصیه می‌کنم دکور کریسمس لوسترتان را به سادگی اضافه کنید و حذف کنید (از هیچ چیز خیلی دائمی استفاده نکنید)، تمام تزئینات را دور از لامپ‌ها قرار دهید و مطمئن شوید که نسبت به اندازه و وزن لوستر شما تا حدودی سبک است. می‌توانید کریستال‌های متنوعی را در اشکال مختلف انتخاب کنید تا درام و جذابیت بیشتری ایجاد کنید. برخی از لوسترها می توانند بسیار خشن و خیره کننده و برای سلیقه من بسیار رسمی باشند. در حالی که اکثر مردم مطمئناً لوسترهای شمعی مشابهی را دیده‌اند که در فیلم‌ها و چاپ‌ها نمایش داده می‌شوند (نوع بزرگ و زیبا که از شمع‌های متعددی استفاده می‌کنند که به طور هماهنگ سوسو می‌زنند)، آویزان شمع امروزی افراد متفاوتی دارد. شما می توانید این لوستر را با استفاده از رنگ مورد علاقه خود Mod Podge Sheer مطابق با دکوراسیون منزل خود بسازید، یا مانند من تا جایی که می توانید از آن استفاده کنید.

سال گذشته در این فضای ناهارخوری یک درخت کریسمس کوچک داشتیم، و امسال من لوستر تزئین شده، تاج گل بین پنجره‌ها و مقداری دکور روی طلایی که از اتاق نشیمن منتقل کردیم، انتخاب کردم. در صفحه بعد، دریابید که چگونه می توان استخوان های خالی اتاق و ساختاری را که باید با آن کار کنید، ارزیابی کرد. این برج دارای یک ساختار پارکینگ در زیر پارک جدید و یک راهروی وسیع است که از شرق به غرب از خیابان اصلی امتداد دارد. من همچنین ممکن است در اوایل سال 2019 یک میز ناهار خوری جدید در این فضا داشته باشم به لطف فروش سایبر دوشنبه West Elm. آن مبل کوبنده چه فایده ای دارد اگر تمام فضای خانه کوچک شما را اشغال کند؟ یک دوش که پنج دقیقه طول می کشد، کمتر از یک چهارم آب مورد نیاز برای پر کردن وان را مصرف می کند.

خیلی بامزه شد! سیم ها را از زنجیر آویزان بیرون کشیدم.

این شامل انتخاب تکمیل برای آشپزخانه، صندلی برای اتاق غذاخوری، آبنما برای باغ و حتی سقف برای بیرون خانه است. آب با خاموش کردن آتش آن را از بین می برد. خیلی بامزه شد! سیم ها را از زنجیر آویزان بیرون کشیدم. بعد سیم‌های بالای زنجیره را بریدم و دوباره جایی که سیم‌ها به جزئیات شیشه می‌روند برش دادم. به راحتی، بیشتر لوسترها دارای یک زنجیر قابل تنظیم هستند که به شما کمک می کند هر بار آن را کامل کنید.

همانطور که اودل شپرد می‌گوید، داشتن حتی اندکی فرهنگ هندی، چشم‌انداز کانکتیکات را به‌شدت با دادن بُعد زمان عمیق‌تر می‌کند. مهم نیست که چقدر زیبایی‌شناسی تمیز طراحی حمام معاصر را تحسین می‌کنید، احتمالاً در حمامی که کمی شما را آرام می‌کند، راحت‌تر خواهید بود. می دانم که صدایم مثل یک رکورد شکسته است، اما وقتی می بینم که طراحان همکارم در حال جدا کردن آشپزخانه ها و بازسازی حمام هستند، احساس می کنم مجبورم بگویم که ما در حال حاضر اجاره می کنیم، بنابراین فقط چیزهای زیادی وجود دارد که می توانم در اینجا در Chez Smith به آن بپردازم. آن‌ها رنگی می‌خواهند که به آنها احساس خواب‌آلودگی و در لبه رویا بدهد.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances