شورش عجیب فرهاد مجیدی علیه اسکوچیچفرارو: استقلال در هفته گذشته شانزدهم رقابت های لیگ برتر توانست 2 بار از سد هواداران بگذرد و با 38 امتیاز و 3 امتیاز بالاتر از پرسپولیس همچنان صدرنشین لیگ برتر بماند. این بازی پیش از این به دلیل تاج گذاری بازیکن استقلال به تعویق افتاده بود.

به گزارش فرارو، موضوع کسب 3 امتیاز در این بازی تقریبا سخت یکی از موضوعات مهمی بود که فرهاد مجیدی در نشست خبری به آن پرداخت، چرا که غیر از این، شورش آبی ها مقابل دراگان اسکوچیچ در همان نشست خبری دیده شد. . عصبانیت فرهاد مجیدی از سرمربی تیم ملی و دلیل عدم حضور بازیکنان استقلال به خصوص سیاوش یزدانی برای تیم ملی.

سیاوش یزدانی زمانی به تیم ملی آمد که استقلال بهترین خط دفاعی لیگ را داشت اما حتی در روزی که شجاع خلیل زاده در ترکیب تیم ملی قرار نگرفت و به نظر می رسید سیاوش یزدانی برای بازی ایران مقابل امارات وارد ترکیب اصلی شود. . دراگان تصمیم گرفت سیاوش را بازی ندهد و امید نورافکن را جایگزین او در ترکیب اصلی کرد. این موضوعی است که فرهاد مجیدی دراگان را یک تیم باشگاهی توصیف می کند نه یک تیم ملی.

فرهاد مجیدی در این همایش و درباره صعود این تیم به جام جهانی 2022 گفت: این صعود را تبریک می گویم. تولدت مبارک آقای اسکو چ i و ممنون از حضورت در تیم ملی. اما رفتار او شبیه یک مربی حرفه ای نیست. من با همین دسته گل بازیکنانی را به تیم ملی دادم و چه وضعیت عصبی آنها تا به حال ارائه شده است. نمی دانم اگر بازیکنی به تیم ملی دعوت شود در استقلال چه اتفاقی باید بیفتد. او بهترین نتیجه خود را در نیم فصل اول کسب کرد. بهترین خط دفاعی و بهترین خط دفاعی را دارد. در ایران همه می دانند که مشکل تیم ملی چیست، چطور آقای اسکوچیچ را نشناسند؟

وی افزود: مدافعان بهترین مدافعان ایران هستند و در سراسر ایران هیچ چیز بهتر از این نیست. الان که نظر فنی داری ازش ممنونم ولی اگه تو باشگاه این کارو بکنی قابل توجیهه چون بازیکن محدودی داری. اما اگر 15 تیم لیگ برتری داشته باشید و آن بازیکنان را دعوت کنید. آن وقت مدافعان به مشکل می خورند و بازیکنی را از پست دیگری در میانه دفاع قرار می دهی و به عنوان بهترین مدافع میانی لیگ بازی نمی کنی و باعث می شود انگیزه در تیم من بمیرد. این بازیکن می خواهد در جام جهانی بازی کند.

سرمربی استقلال گفت: حرکت و رفتارت با تیم اصلی بدون باخت در لیگ چیست؟ او مربی خیلی خوبی است، اما نه برای تیم ملی. این یک مربی حرفه ای نیست. آیا بهترین مدافع لیگ برتر را صدا زدی و بعد او را با یک دفاع چپ جایگزین کردی؟ این نتیجه ای است که امروز می بینیم. آقای یزدانی تمرکز نداشت و عصبی بود. آقای اسکوچیچ من چنین دسته گلی به بازیکنان داده ام. انگشتان او ارزش تمام مدافعان لیگ را دارد. با بازیکنان من چه کردی؟

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances