“صبح در شب بخیر به بهترین از بهترین ها”

[ad_1]

کلام خداوند صبایوت این است: وعده واقعی صلح صلح است. و به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم و بسیاری را فریب خواهند داد.

این سخنان خداوند است که برای بنی اسرائیل فرستاده است. درست در همین نقطه است که مردم به دسته‌های مختلف تقسیم می‌شوند و می‌گیرند در دام تفرقه ویژگی اصلی تعیین اراده خود بر حکمرانان از طریق نظارت جمعی را از دست می‌دهند.

بیماری خطرناک تفرق، تقسیم شدن و شعبه شعبه شدن مردم، به همان اندازه که برای خود مردم و سلامت حکمرانی زیانبار است، برای حکمرانی که نمی‌خواهند به قانون و حقوق پایبند باشند و درصدد تحکیم قدرت خود به هر قیمتی باشند که سودمند باشند. تا آنجا که هر یک از اینها از روی زمین نابود شد و همه چیزهایی که قرار بود از بین برود و آنچه در صحرا بود.

می گویند عده ای از بنی اسرائیل توانستند کفاره گناهان خود را بپردازند.

در موزه، گرده افشانی متقاطع زیادی داریم و افراد زیادی که نگران این موضوع نیستند. عده های را ناامید می کنند، عده ها را به مهاجرت می کنند، جمعی را می کنند، گروهی را به بهانه های مختلف طرد می کنند، افراد ضعیفتر را در مقایسه با وضعیت فعلی با آنچه که از انقلاب جریان دارد وامیدارند و بسیاری از مردم را نیز از دور می سازند. …

در مقابل این ترفندها متأسفانه مجموعه منسجمی که مردم را با وطایف نظارتیشان آشنا می کند، لایه های متعفن رژیم پهلوی و وابستگی حاکمان آن دوران به اربابان خارجی را با اسناد و مدارک بنمایاند و به مردم بگوید فقط با ماندن و مقاومت در برابر انحرافات می توانم به کشور. خدمت خداوند و وعده ملکوت آسمان برقرار است.

اگر چنین مجموعه ای وجود داشته باشد، قدرت بالقوه مردم برای از بین بردن کژیها را به فعلیت درمیآورد، زنگارها را از نظام مردمی جمهوری اسلامی اسلامی میزداید و زمینه را برای ثمره رساندن درخت انقلاب اسلامی که نسل انقلاب با خونشان آن را آبیاری کردهاند فراهم میسازد.

قلمها و زبانهائی که این روزها بذر نامیدی در سرزمین قلبها میکارند، به این توجه دارند که هیچ چیز نمیتواند جای نظام جمهوری اسلامی را ببرد، پس باید تمام تلاشها را برای آفت زدایی از آن بکار گیرند نه نفی آن.

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما