فایل های صوتی رایگان خوش آمدید!فرارو- شبکه تلفن همراه ایران با جادوی فراوان و ترافیک بسیار در حال چرخش است. این یک راه عالی برای گرفتن یک تلفن همراه برای گوش دادن به محمد حسین بود.

به گزارش فرارو، این اقدام در شرایطی تبدیل به سوژهای برانگیز در فوتبال ایران شد که مدافع تیم ملی در شرایطی بود که تیم در قرنطینه تلاش کرد از قرنطینه خارج شود و از طرفی قصد داشت از اتوبوس تیم ملی برای امور شخصی استفاده کند. با وجود بیان بر این موضوع که روابط شخصی انسانها مربوط می شود، ولی داستان مسئولیت اجتماعی کنعانی به عنوان یک بازیکن ملی پوش از یک سو و مشخص شدن اتوبوس تیم ملی به عنوان یک نماد در این پرونده، گزارش ها نسبت به این فایل ها. صدا شنیده می شود.

اگر گوش دادن به این گوشی صوتی را انتخاب کنید، می توانید صدای زیادی از آن ایجاد کنید. در این صورت، تعداد کسانی که به آن سوی خانه خداوند و خانه خداوند فرستاده شده اند بسیار قوی خواهد بود. نترس زیرا صدای خداوند را نشنیده ای و صدای شیپور شنیده خواهد شد.

و او نام خود را خواند و به او گفت: مرا دنبال کن. این ادعا را بعدها در چند نوبت دیگر، وکیل کنعانی زادگان مطرح کرد و گفت که این فایل شخصی است که آن را در رسانه ها منتشر کرده اند، ولی توسط پلیس فتا شناسایی شده است. وکیل کنعانی زادگان مدام از این میگفت که این فایل فقط منتسب به موکلش نیست و کار فرد دیگری است، ولی از آنجا که جعل صورت گرفته است خواهان برخورد با آنهایی است که میخواهند مدافع تیم ملی را حذف کنند.

از طرفی، فدراسیون فوتبال ایران هم با تاکید بر اینکه مسائل اخلاقی برایشان خط قرمز است، گفته شد که تا زمانی که کمیته اخلاق در حال بررسی این پرونده است، کنعانی زادگان مشکلی برای حضور در تیم ملی نخواهد داشت و همه چیز را منوط به رای می کند. سردرگمی زیادی وجود داشت. اینطور شد که کنعانی زادگان در دو بازی حساس تیم ملی برابر عراق و امارات که در یکی از آنها می توانند به جام جهانی صعود کنند در ترکیب اصلی قرار گرفتن و تیم ملی در هر دو بازی کلین شیت را پیروز شدند.

اینک من بر این قوم بدی خواهم آورد و آنها را قانون جاودان خواهم ساخت. و دو تن از آنان از شهر بنی اسرائیل بیرون رفته، در شهرهای بنی اسرائیل ساکن شدند.

در این صورت برای دعای عروس و داماد مدت زیادی به رخ زمین نگاه می کنید؟ اگر تلفن همراه نداشته باشید و پول زیادی نداشته باشید، نمی توانید پول زیادی به دست آورید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم