(فیلم) دیدار نصرت با مادر جنجالی اش؛ عینکتو بردار!نصر گوکچه، سرآشپز معروف و صاحب رستوران های زنجیره ای Nusr-et، پس از به اشتراک گذاشتن ویدئویی از اولین ملاقات خود با مادرش در ترکیه پس از دو سال مورد انتقاد قرار گرفت.

به گزارش فرارو، نصرت که به دلیل شیوع کووید-۱۹ دو سال از ملاقات با مادرش محروم شده بود، در نهایت به ترکیه رفت و با مادرش ملاقات کرد، اما بسیاری از کاربران اجتماعی از وضعیت زندگی مادر این سرآشپز میلیونر شوکه شدند. عینک نصرت.. مورد انتقاد قرار گرفته است.

این سوال برای کاربران شبکه های اجتماعی که چرا مادر نصرت با وجود ثروت هنگفتی که دارد همچنان زندگی ساده و متواضعی دارد، شخصی پرسید که چرا نصرت در جلسه از عینک آفتابی استفاده نکرد؟

نصرت گوکچه 38 ساله متولد ترکیه که بیشتر به خلیج نمک معروف است، بیش از 15 رستوران در شهرهای سراسر جهان از جمله دبی، میامی و لندن دارد و از افراد مشهور می توان به کانر مک گرگور، شان کامز، دیوید بکهام و لئوناردو دی اشاره کرد. کاپریو یک طرفدار است. از این برند

نحوه سرو استیک و انتشار آن در شبکه های اجتماعی او را در بین کاربران اینستاگرام محبوب کرده است. غذای رستوران ها نیز بسیار گران بود تا اینکه استیک با روکش طلا در رستوران نصرت لندن بیش از 41400 قیمت داشت.

علیرغم ثروت عظیم نصرت، ویدیوی ملاقات او با مادرش که او را در آغوش می گیرد و خانه ساده و مرتب والدینش را نشان می دهد، بحث برانگیز شد.

نصرت گوکچه که به گفته خودش دو سال است مادرش را ندیده است با انتشار این کلیپ در اینستاگرام نوشت: بعد از دو سال مادرم را دیدم.

این ویدئو تاکنون حدود 6 میلیون نفر از آن بازدید کرده و هزاران نظر مثبت و منفی را به همراه داشته است که بسیاری از آنها پیشنهاد می کنند نصرت باید برای خرید خانه جدید برای مادرش پول خرج کند.

یکی نوشت: تو پول زیادی داری، چرا مادرت در عمارت زندگی نمی کند؟ بیشتر اضافه شد: بعد از 2 سال؟ چرا؟ چرا خانه بهتری برای والدین خود نمی خرید؟ الان پولدار شدی؟!

کاربر دیگری نوشت: خرید خانه جدید برای مادرت؟! چه شرم آور! کاری برای آنها انجام دهید! او زنده نیست! جای تاسف دارد که می بیند پسرش پول زیادی دارد و به دیدنش نمی رود و اجازه نمی دهد در این خانه زندگی کند.

کاربر دیگری نوشت: مامان عینکتو بردار.

دیگری گفت: مرد! دکمه های پیراهنت را باز کن، هر ماه باید بروی پیش مادرت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم