قتل عام خانواده در یک صبح خونینمرد انتقام جو در یک جنایت برنامه ریزی شده همسر سابق خود را به همراه مادر و خواهرش کشت.

پردیس شهر کرمانشاه صبح پنجشنبه هفتم بهمن ماه با شلیک گلوله های متعدد داماد انتقام جو و گریه و فریاد برای پسر بچه شش ساله آغاز شد و پلیس در محل حاضر شد و با همسایه ها تماس گرفت. بررسی های اولیه حاکی از کشته شدن سه زن در این حادثه بود.

ماموران که می دانستند مقتول یک زن میانسال و دو دختر است، معتقد بودند قاتل فردی آشنا بوده که با انگیزه شخصی مرتکب جنایت شده است. در این میان پسر یکی از قربانیان شاهد جنایت بوده و در واقع پدرش او را کشته است. این یک سرنخ لازم است و مجرم دستگیر می شود.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص این جنایت گفت: در پی وقوع یک فقره نسل کشی خانوادگی در پردیس شهر کرمانشاه و گزارش موضوع به پلیس، بلافاصله تیمی از ماموران در محل حاضر شدند. این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات اولیه پلیسی مشخص شد قاتل داماد و خواهرزاده سابق خانواده یکی از قربانیان است که حدود پنج سال پیش از همسرش که دختر این خانواده است جدا شده است.

تحقیقات پلیسی نشان داد قاتل به عنوان مهمان وارد خانه شده و به بهانه اقامت شبانه در منزل مقتولان اقامت کرده است. سردار جاویدان هشدار داد: نیمه های شب داماد سابق خانواده در اقدامی جنون آمیز با اسلحه کلت به سمت همسر 31 ساله و 55 ساله خود شلیک کرد. مادر شوهر. که او هم خاله است و خواهر 35 ساله اش سه نفر را کشتند.

جاویدان ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه گفت: یکی دیگر از مشکلات تاسف بار این حادثه دردناک این است که پسر بچه شش ساله ای که فرزند مشترک قاتل و مقتول بود در زمان وقوع حادثه در خانه بوده است. جنایت.. خون مادرش، مادربزرگ و نامادری دیده شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص دستگیری قاتل پس از چهار ساعت گفت: پلیس پس از تکمیل تحقیقات به سرعت عملیات اطلاعاتی را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کرد و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاهی در یکی از مناطق حاشیه شهر کرمانشاه شدند. با شناسایی مخفیگاه قاتل، محل در محاصره ماموران آگاهی و شهر کرمانشاه و حوالی ساعت هشت صبح پنجشنبه و کمتر از چهار ساعت پس از وقوع جنایت هولناک، پلیس موفق به دستگیری این مرد شد.

سردار جاویدان در تشریح علت و انگیزه این قتل گفت: متهم دستگیر شده ابتدا به قتل همسر، مادر و خواهر شوهر سابق خود اعتراف کرد و در بازجویی های اولیه انگیزه این اقدام را انتقام جویی و نفرت از خود اعلام کرد. قلب.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به ادامه تحقیقات از قاتل دستگیر شده گفت: تحقیقات تکمیلی پلیسی برای مشخص شدن علت و انگیزه این حادثه دردناک ادامه دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم