لنوو در سه ماهه سوم سال 2021 پیشتاز فروش رایانه های شخصی بود – زومیت


به دلیل کمبود فلج کننده نیمه هادی ، فروش جهانی رایانه شخصی در سه ماهه ژوئیه تا سپتامبر 2021 تنها 5 درصد رشد کرد ، این کاهش در پنج فصل گذشته دو برابر شد.

طبق تحقیقات Canalys در نتیجه ، Lenovo بیشترین سهم از فروش رایانه های رایانه ای جهانی را دارد و HP بعد از آن قرار دارد. پس از دو شرکت ، دل ، اپل و ایسر در رتبه های بعدی قرار گرفتند ، بنابراین 5 موقعیت برتر مشخص شد.

به گزارش گیزمچانا ، مجموع فروش میزهای رومیزی و نوت بوک ها ، از جمله ایستگاه های کاری ، 84.1 درصد در سه ماهه سوم سال 2021 افزایش یافت. از آنجا که تقاضا در این دوره به طور چشمگیری افزایش یافته است ، اگر عرضه دچار اختلال در زنجیره تامین نمی شد مانع این مقدار می شد.

از زمان شیوع بیماری عروق کرونر قلب ، بخش رایانه رشد سالانه 9 درصدی را تجربه کرده است ، اما مشکل تأمین رایانه های شخصی تا سال 2022 افزایش می یابد.

طبق آمار ، فروش نوت بوک ها و ایستگاه های کاری سالانه 3 درصد افزایش یافته و به 67.4 میلیون دستگاه می رسد ، در حالی که میزهای رومیزی با فروش بیش از 16.6 میلیون واحد ، نرخ رشد حتی بیش از 12 درصد را تجربه کرده اند. دلیل افزایش تقاضا نیز کاملاً مشخص است. گسترش ویروس کرونا و فشار برای کار از راه دور و مجازی در این کلاس اصلاحی.

آمار فروش رایانه در سه ماهه سوم سال 2021

مقالات مرتبط:

با این حال ، Lenovo رقابت می کند و بیشترین سهم فروش رایانه های شخصی را در سه ماهه دوم سال 2021 دارد. سهم بازار این شرکت چینی 20.9 است.

با وجود کاهش سالانه 5.7 درصدی نسبت به سال گذشته ، سهم بازار 20.9 درصد است. تعداد واحدهای فروخته شده 17،597 میلیون دستگاه بود. سومین شرکت Dell با 15.17 میلیون محموله بود. با این حال ، از نظر رشد سالانه ، این شرکت با 26.7 pped در صدر فهرست قرار گرفت.

در نهایت ، اپل و ایسر که به ترتیب 14.4 و 5.7 درصد رشد کردند. شرکت اول با فروش 7.824 میلیون واحد سهم 9.3 درصدی از بازار را به دست آورد ، در حالی که شرکت دوم با فروش 6.076 میلیون واحد سهم بازار 7.2 درصد را به دست آورد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم