من می خواهم لوئیس سوارز را در جاده شکست دهم


به گزارش “ورزش سه”، سوارز در سال 2011 متهم به توهین نژادپرستانه علیه پاتریس اورا در دیدار منچستریونایتد و لیورپول در آنفیلد شد.

در نتیجه اتحادیه فوتبال انگلیس 40 هزار پوند جریمه نقدی برای او تعیین کرد و این بازیکن را 8 بازی از حضور در این تیم محروم کرد.

با وجود محرومیت، لیورپول تصمیم گرفت از بازیکنان حمایت کند و بازیکنان قبل از بازی مقابل ویگان پیراهن هایی با عکس، نام و شماره لوئیس سوارز به تن کردند. باشگاه همچنین ادعا کرد که از این رای شوکه و خشمگین شده است.

او اکنون اعتراف می کند که از دیدن حمایت لیورپول از حرکت سوارز عصبانی است. مدافع سابق یونایتد به پادکست سرمربی تیم گفت: «یک روز در خیابان های منچستر قدم می زدم که برادرم به تخته اشاره کرد و گفت لوئیس سوارز آنجاست. من با دو برادرم هستم. من به او نگاه کردم و فکر کردم زمان انتقام فرا رسیده است.

او گفت: “سوارز به راه رفتن ادامه داد و دیدم همسر و فرزندانش پشت سر او هستند.” برگشتم و به خودم گفتم که اگر قرار است با او کاری بکنی، جلوی خانواده اش نمی توانی این کار را انجام دهی. بنابراین پشیمان نیستم زیرا فکر می کنم اگر این کار را بکنم بد خواهد بود. من آن روز هیچ کاری نکردم.

او در مورد وضعیت زمین گفت: «من به خودم افتخار می‌کنم زیرا مدام می‌پرسم که آیا او را بزنم یا نه. اما در آخر گفتم این بازی مهمی است و همه بچه ها دارند تماشا می کنند و مردم نمی دانند چرا این کار را انجام دادم. در دور دوم مدام به او می گفتم کاری نکن، کاری نکن. من اصلا در بازی نیستم من فقط بعد از بازی نشستم و فرگوسن پرسید چه اتفاقی افتاده است. و دخیا به من می گوید که سوارز به من توهین کرده است.

با این حال، فرانسوی سابق اعتراف کرد که سوارز را بخشیده است: “بله، او را می بخشم. این یک موضوع مطالعه است.” هیچ کس در طبیعت نژادپرست به دنیا نمی آید.”

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances