میدونی که غریبه ای؟


فرارو- بر اساس یکی از مصوبات کمیسیون تلفیق، در سال آینده امکان واردات 50 دستگاه خودرو سواری و 10 هزار دستگاه ماشین آلات سنگین معادن و راهسازی، کامیون، اتوبوس بیرون و درون شهری، تریلی و تریلی یخچال دار صادر شده است. فرض وزارت امور خارجه وزارت امور خارجه وزارت امور خارجه.

به گزارش فرارو، این خودرو که منبع تامین کننده این واردات است، هنوز مشخص نیست، از سوی دیگر نمایندگان مجلس با اسرار بر تصمیم قبلی در مورد خودروی خودرو، طرح ساماندهی صنعت را جهت بررسی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع انجام داد.

بعد از خروج آمریکا از برجام بود که مسیر واردات خودرو به کشور پس از چند ماه پر فراز و نشیب به کلی بسته شد و وزارت صمت نیز دلیل این محدودیت را از منابع کشور در شرایط تحریم ها عنوان کردند.

پس از آن همزمان با افزایش نرخ ارز، بازار خودرو نیز افزایش قیمت های انفجاری را تجربه کرد و اکنون با گذشت نزدیک به چهار سال شاهد حباب قیمتی عظیمی در بازار خودروهای وارداتی هستیم که علیرغم این مدت، چندین بار با گزاف بین دست به دست می شود. میشوند.

در مقابل برخی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مخالف سرسخت واردات خودرو هستند، در این رابطه آنها معتقدند، کشور در شرایطی که وضعیت خوبی از نظر فکری ندارد و باید در اختیار کشوری قرار گیرد که مصرف کالاهای اساسی و ضروری باشد. شالوده زمین و میوه درخت معرفت خیر و شر.

میدونی که غریبه ای؟
Varbd Zao Garsanas تولید کننده در فتگو با فرارو با اشاره به اینکه در نهایت سال آینده واردات خودرو آزاد خواهد شد، اظهار داشت: با توجه به وضعیت بودجه شدید دولت، راهی جز آزادسازی خودرو برای دولت و مجلس باقی می ماند، بنابراین مخالفت برخی از نمایندگان مجلس، مدیران ارشد دولتی و یا. گروهی از افرادی که شهرت خوبی دارند در وهله اول باید بتوانند به انتهای سایت برسند.

وی افزود: یکی از راههایی که دولت می تواند کسری بودجه خود را جبران کند، بدون این که اقدام به خلق پول کند، عوارض و حقوق گمرکی است که می تواند از خودرو اخذ کند، بر همین اساس کمیسیون تلفیق نیز خودرو را تصویب کرده است. هدف رسانه در رسانه چیست؟

زاوه گفت: اگر بر اساس جلسه کمیسیون تلفیق تصویب شده، قرار باشد 60 هزار دستگاه خودرو وارد شود و 60 هزار میلیارد تومان از آن نصیب دولت شود، بر روی هر دستگاه خودرو بیش از یک تومان درآمد داشته باشد، در این صورت. قیمت هر خودرو در بازار بالای دو و نیم میلیون تومان خواهد بود، اما همیشه تعداد خودروهای لوکسی زیر 5 هزار دستگاه در سال بوده است.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: این تعداد خودرو اگر قرار باشد با این درآمد برای دولت وارد شود، همه آنها قیمت بالایی خواهند داشت که به نظر نمی رسد تعداد خودروی لوکس را داشته باشد، علی القاعده بر اساس حساب کتابی که در گذشته باشد. همچنین وجود دارد، حدود 70 هزار دستگاه خودرو با قیمت متوسط ​​600 میلیون تومان می تواند وارد شود، که درآمد دولت از این محل در حالت خوشبینانه 45 هزار میلیارد تومان خواهد بود. در مورد شهری که شهر در آن قرار دارد، تعداد زیادی از افراد اجازه ورود به شهر را خواهند داشت.

وی بیان کرد: اگر به صورت عادی آزاد و همه کلاسها و سگمنت های وارداتی اجازه ترخیص داشته باشند، وارد شود، این خودروها امروز حباب بسیار زیادی دارند، این رشد افسار گسیخته به خاطر تورم نیست، اما به خاطر ممنوعیت و کمیاب شدن این مدل ها است، بنابراین اگر در هر کلاسی آزاد شود، بدون شک قیمت ها ریزش خواهد کرد، به ویژه در خودروهای شاسی بلند لوکس و همچنین برندهای خاص این موضوع و کاهش قیمت ها شدیدتر خواهد بود.

زاوه با تاکید بر قیمت خودروهای وارداتی در این چند سال حداقل 12 برابر شده است، بیان کرد: این در حالی است که در برخی از مدل های تولیدی افزایش قیمت ها تا 20 برابر بوده است که، ممنوعیت واردات باعث چنین آشفته بازاری شده است، به طور قطع با ورود مدل های جدید، بازار ریزش بسیار جدی را به خود خواهد داد، در این زمینه نمی توانم به طور قطع بگویم که میزان کاهش قیمت چقدر است، اما واقعا این کاهش قیمت خودروهای وارداتی چشمگیر خواهد بود.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances