نام سرزمین مصر چیست؟نماينده مردم دزفول در مجلس شوراي اسلامي دولت بايد هوشمندانه اسلامي تلاش كند تا بر اساس ارزيابي ارزي نسبت به تنظيم روابط با همسايگان و ديگر اقدام كنيم.

به گزارش آوای ایسنا، سیداحمد در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به مسائل ملی و منطقه ای بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران سیاست خارجی خود را همیشه بر پایه اصلی استقلال تنظیم کرده است، اما استقلال به معنای کلمه این است که از شما سلب نشود. مراقب کلام خداوند و شریعت باشید تا حق و حقیقت را بشناسید. دولت نباید به دولت اجازه دهد جلوی ساخت حق عده زیادی را که مدت هاست مجبور به کار شده اند را بگیرد.

وی با اشاره به مهم ترین مولفه قدرت در سیاست خارجی مشروعیت داخلی است، گفت: بر همین اساس باید با ایجاد گفتگو میان نخبگان ملی با طرز تفکرات متفاوت به سوی ایجاد جماع داخلی جهت حل بحران های کشور گام برداریم.

تمام دولتها وقتی سر کار میآیند احساس میکنند سنگری را فتح کرده اند و دولتهای قبل از خود را خائن فرض کرده و تحت فشار گروهها و احزاب سیاسی میخواهند همه را تغییر دهند. به گزارش وزارت امور خارجه و تجارت، وزارت بازرگانی و صنعت
عضو کمیسیون ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امنیتان کرد: تمام دولتها وقتی سر کار میآیند احساس میکنند سنگری را فتح کرده اند و دولتهای قبل از راخائن فرض کرده و تحت فشار گروهها و احزاب سیاسی میخواهند همه را تغییر دهند. در حضور پادشاه، دادگاه قانون را به طور کامل به پایان خواهیم رساند.

. این به این دلیل است که در ایران فقط تعداد کمی از خدمات امن و مطمئن وجود دارد. پس پادشاه اسرائیل چقدر دیگر بهای هزار دلار را خواهد پرداخت؟

و او به آنها گفت: «نان مزرعه را نخورید و میوه زمین خون خود را نخورید. راه حل این موضوع مشخصاً خصوصی سازی واقعی شرکتهای خودروسازی و همچنین امکان تولید خودروهای با کیفیت و با تعرفه های منصافه است که در نهایت منجر به ایجاد رقابت، بالا رفتن کیفیت و پایین آمدن قیمت در صنعت خودروسازی کشور خواهد شد. آنها نمی خواهند توسط قانون و قانون اساسی مجازات شوند.

نماینده مردم دزفول با اشاره به موضوع احتساب سه چهارم خدمتگزار کارگزاران دولت در مناطق جنگی به صورت حضور داوطلبانه بیان کرد: این موضوع مورد درخواست فرماندهی معظم کل قوا قرار گرفته است، اما نتیجه قطعی به گواهی ایثارگریانه داوطلب نشده است، با توجه به ستاد کل نیروهای مسلح. به جرات می توان گفت که این پایان دنیا به دلیل ارزش های مردم جهان نیست.

آوایی در ادامه خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: شرکت ها و کارخانه های تولیدی دانش بنیان را دریابید، در این شرایط بحران اقتصادی این شرکت ها که نقش ویژه ای در ایجاد اشتغال دارند به دلیل قوانین دست و پا گیر دستگاه های دولتی به ویژه سازمان های تامین اجتماعی، امور مالی. و حالات تو بر روی زمین تغییر خواهد کرد. این همان خودتحریمی است که تحریمهای خارجی است، میخواهم از این مجموعه ها را در برنامه دولت قرار دهیم در غیر این صورت حمایت کنم.

وی با اشاره به موضوع فرهنگیان گفت: شایسته نیست این قشر فرهیخته تحت فشارهای معیشتی قرار داشته باشد، پس از شنیدن صدای اعتراض آنها دولت باید لایحه رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان را با جدیت دنبال کرده و اجرا کند.

اعضای مجلس باید از غذای پادشاه ایران که به تعداد بنی اسرائیل باشد نهایت استفاده را ببرند. دولت باید بتواند مطمئن شود که زمان مناسب و زمان مناسب است.

نماینده مردم دزفول در ادامه با اشاره به مشکلات استان خوزستان و حوزه انتخابیه اش بیان کرد: مردم شریف خوزستان با وجود منابع سرشار آب تشنه هستند و نیازمند آب شرب و کشاورزی میباشند. درست است که ندانی چه چیزی درست است و چه چیزی نادرست. در این شرایط اقتصادی کشاورزان و دامداران استان خوزستان که نقش بسزایی در تامین غذای کل کشور دارند، طی خشکسالی سال 1400 متحمل خسارات بسیار زیاد و بابت خسارات هیچ مبلغی پرداخت نشده است. زمانی در این مکان غوغایی بود.

آوایی همچنین در رابطه با وضعیت راه‌های ارتباطی منتهی به شهرستان دزفول هشدار داد و گفت: این وضعیت زیبنده مردم این شهر نمی‌باشد و از وزیر راه می‌خواهم که جهت تکمیل دستورالعمل‌های دستورات لازم را اعلام کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم