نحوه انتقال نوار وظیفه ویندوز 11 به بالای صفحه – Zomit


بر خلاف قبل ، ویندوز 11 به شما اجازه نمی دهد نوار وظیفه را با تنظیمات رسمی به بالای صفحه منتقل کنید. با این حال ، امروز به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید این کار را با ویرایش بخشی از رجیستری انجام دهید. برای انجام این کار ، کافی است مسیری را که در این مقاله توضیح داده شده دنبال کنید.

رجیستری خود را ویرایش کنید

برای انتقال نوار وظیفه ویندوز 11 به بالای صفحه ، می توانید رجیستری ویندوز را به صورت دستی تعمیر کنید یا از یک هک با یک کلیک استفاده کنید که فایل آن در این مقاله ضمیمه شده است. ابتدا ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه این کار را خودتان انجام دهید.

هشدار: ویرایشگر رجیستری یک ابزار قدرتمند است و استفاده نادرست از آن می تواند به سیستم شما آسیب برساند یا حتی آن را از بین ببرد. با این حال ، این یک هک آسان است و اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید ، مشکلی وجود نخواهد داشت. اگر قبلاً از ویرایشگر رجیستری استفاده نکرده اید ، نحوه استفاده از آن را قبل از شروع ببینید. همچنین توصیه می کنیم قبل از هرگونه تغییری از ثبت نام و رایانه خود پشتیبان گیری کنید.

برای انتقال نوار وظیفه به بالای صفحه به صورت دستی ، ابتدا ویرایشگر رجیستری را باز کنید. برای انجام این کار ، روی دکمه Start کلیک کنید و regedit را وارد کنید. سپس ، Registry Editor را در نتایج انتخاب کنید.

هنگامی که ویرایشگر رجیستری باز می شود ، از نوار کناری برای حرکت به مسیر زیر استفاده کنید یا آن را در نوار آدرس نزدیک بالای پنجره بچسبانید:

کامپیوتر HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Explorer StuckRects3

پس از ورود به StuckRects3 ، روی Settings ضربه بزنید دوبار کلیک کنید.

زمان ویرایش مقدار دودویی وقتی باز می شود ، یک جدول با مقادیر مشاهده می کنید. این قسمت کمی پیچیده است. ردیف دوم را از بالا و سپس عدد پنج را در سمت چپ پیدا کنید. به طور پیش فرض ، این مقدار روی “03” تنظیم شده است. مکان نما را در سمت راست “03” (کلیک ماوس) قرار دهید ، یکبار backspace را فشار دهید ، سپس 01 را وارد کنید. به طور خلاصه ، شما شماره 03 را تغییر داده اید ، به این معنی که نوار وظیفه در پایین است ، با مقدار 01 ، که به این معنی است که نوار وظیفه در بالا قرار دارد. پس از اتمام کار ، روی تأیید ضربه بزنید کلیک

مقالات مرتبط:

نوار وظیفه ویندوز 11

ویرایشگر رجیستری را ببندید و رایانه خود را راه اندازی مجدد کنید ، یا خارج شوید و دوباره وارد شوید ، یا Windows Explorer را راه اندازی مجدد کنید.

برای راه اندازی مجدد Explorer ، Ctrl + Shift + Esc را فشار دهید تا Task Manager باز شود. پس از باز شدن ، روی More Details (جزئیات بیشتر) کلیک کنید تا در صورت لزوم رابط کاربری کامل مشاهده شود و سپس برگه فرآیندها (Processes) انتخاب کنید. Windows Explorer آن را در لیست پیدا کرده و روی آن راست کلیک کنید دوباره شروع کن انتخاب کنید.

پس از این مرحله ، نوار وظیفه در بالای صفحه پیدا می شود. اگر نماد نوار وظیفه در مرکز باشد و روی Start کلیک کنید ، خواهید دید که منوی Start در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود ، نه در مرکز.

اگر می خواهید محل شروع سیستم را با موقعیت منوی Start در بالای صفحه مطابقت دهید ، به تنظیمات (ترکیب کلیدهای Windows + i) بروید و به شخصی سازی> نوار وظیفه> Tasks Together و Alignment Taskbar در سمت چپ بروید. قرار دادن.

اگر نظر خود را تغییر داده اید و می خواهید نوار وظیفه سیستم را به انتهای صفحه بیاورید ، به تنظیمات بروید و سپس به صفحه ذکر شده در ابتدای مقاله بروید. سپس ، شماره “01” را به “03” تغییر دهید یا از فایل win11_taskbar_bottom.reg استفاده کنید که در ادامه مقاله آمده است.

شاید برای شما سوال باشد: آیا می توانم نوار وظیفه ویندوز 11 را به چپ یا راست صفحه منتقل کنم؟ بله ، تغییر شماره به “00” نوار وظیفه را به چپ و “02” را به راست منتقل می کند. متأسفانه ، این اجازه نمی دهد که دیگر از نوار وظیفه استفاده کنید. زیرا نماد به درستی نمایش داده نمی شود.

هک رجیستری با یک کلیک

اگر ترجیح می دهید رجیستری را به صورت دستی ویرایش نکنید ، می توانید فایل هک رجیستری را بارگیری کنید. در فایل زیپ زیر ، دو فایل را خواهید دید که نوار وظیفه ویندوز 11 را در بالا یا پایین صفحه (پس از راه اندازی مجدد) قرار می دهد.

فایل هک مکان نوار وظیفه ویندوز 11 را بارگیری کنید

پس از بارگیری فایل ، آن را از حالت فشرده خارج کنید. دو فایل را مشاهده خواهید کرد:

  • win11_taskbar_top.reg: این فایل نوار وظیفه را به بالای صفحه منتقل می کند.
  • win11_taskbar_bottom.reg: این فایل نوار وظیفه را به انتهای صفحه منتقل می کند.

معمولاً لازم نیست به پرونده های ثبت نام در اینترنت اعتماد کنید. اما آن فایلها از سایت howtogeek آمده است تهیه و تولید می شود. در صورت تمایل ، می توانید از محتوا با استفاده از استفاده کنید دفترچه یادداشت را تأیید کنید. روی فایل REG و نمایش گزینه های بیشتر راست کلیک کنید را انتخاب کرده و ضربه بزنید ویرایش کنید کلیک

برای استفاده از یک فایل REG ، روی موردی که می خواهید دوبار کلیک کنید. این به شما در مورد افزودن اطلاعات به رجیستری هشدار می دهد. بله را کلیک کنید کلیک

سپس ، در پنجره تأیید ، روی OK کلیک کنید روی Next کلیک کنید ، رایانه خود را راه اندازی مجدد کنید یا از سیستم خارج شوید و دوباره وارد شوید Explorer را راه اندازی مجدد کنید. هنگام ورود مجدد ، نوار وظیفه بسته به پرونده REG مورد استفاده در بالا یا پایین صفحه قرار می گیرد.

هشدار: توجه داشته باشید که مایکروسافت به طور رسمی از این هک رجیستری پشتیبانی نمی کند و ممکن است در به روزرسانی بعدی ویندوز 11 غیرفعال شود یا در هیچ رایانه ای کار نکند.

درست است که اکنون ما باید از هک های رجیستری برای حرکت نوار وظیفه استفاده کنیم. اما ما امیدواریم که مایکروسافت در نهایت این گزینه را به طور رسمی در برنامه تنظیمات اضافه کند.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances