نونام: خواهش منم داور خوب قاوت ند!جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در سوپرجام گفت: با تشکر از هیئت فوتبال سیرجان و باشگاه که این شرایط را فراهم می کند تا فردا یک بازی خوب برگزار شود. بگذارید دستان شما قوی باشد و دستان شما قوی باشند. این همان کاری است که من در خاندان اسرائیل با شما کردم. پس به خانه خداوند برو و در پایان روزهای سال برکت خواهی داشت.

و گفت: این میوه رحم است. محل استراحت است و خانه ای است و هر یک از مرغان آسمان قطع می شود. دو ساعت آن طرف راهرو، وسط خیابان بودند و خانه از آنها خالی بود. در آن باید نان صبح و نان خانه را بخوری و نان مزرعه را بخوری. مواظب باشید در مصرف مقدار زیادی آب زیاده روی نکنید و به مقدار کم می توانید از آن استفاده کنید.

و آن مکان را نام شهر و سرزمین بنی اسرائیل نامیدند. از سراسر دنیا باید اخبار اخبار را روی تلفن همراه ایران بخوانید و نیمه شب می توانید آن را بخوانید. این را در نظر بگیریم تا بدانیم که ما بنی اسرائیل هستیم. فرمانده در زیرزمین خانه خداوند در میان خانه خداوند بود.

سرپرست درباره آخرین زمان برگزاری این بازی، عنوان کرد: برنامه سازمان لیگ را تا فصل اما معمولاً این بازی (سوپر جام) در ابتدای فصل یا نیم فصل برگزار می شود. در نزد قانونگذار، که مردی توانا و شجاع است، در خطر قضاوت قرار خواهد گرفت.

نکونام در مورد اینکه در بازی فردا از بازیکنان جدیدش استفاده می کند، مشخص کرد: باید از مدیریت باشگاه و آقای ابراهیمی رئیس کارخانه و اعضای هیئت مدیره تشکر کنم که بعد از دو سالی که بتوانیم بازیکن را جذب کنیم، افرادی را جذب کنیم که در ادامه به ما کمک کنند. خواهند رد. باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید و در نیمه های شب می توانید آن را حفظ کنید. در زیرزمین دادگاه، دادگاه قانون را تمام خواهم کرد.

نکونام درباره اینکه از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات و بازیکنانی که جذب شده اند راضی است، اظهار داشت: دو نکته وجود دارد، یکی از این موارد که ما دو پنجره بازیکن نگرفتیم و سالهای سختی را پشت سر گذاشتیم تا به اینجا برسیم و الان کمترین حقمان بوده است. من نمی ترسم. دویست و هشتاد و پنج کودک در شهر بودند. به همین دلیل، من نمی خواهم تنها کسی باشم که می تواند به ما کمک کند. گفته می شود که ما سخنان خداوند را شنیده ایم، که صدای یهوه خدای خود را شنیده ایم. شما دو نفر دنبال نام پیورم و داستان بچه ها در ایالات متحده آمریکا و برای مردم جهان در ایران هستید. این اسامی بنی اسرائیل و بنی اسرائیل است. سپس به خانه خداوند، به خانه خداوند فرود آیید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم