هوندا BR-V شاسی بلند 7 نفره با موتور 1.5 لیتری آسپیراسیون Zomit

[ad_1]

آمریکا و اروپا کراس اوورهای هوندا و ساب کامپکت را با HR-V مرتبط می دانند. اما هوندا BR-V نیز در بخش B در برخی از کشورهای آسیایی قرار دارد. به گفته موتوروان ، نام این کراس اوور به معنای “Bold Runabout Vehicle” است و این مدل اکنون وارد نسل دوم خود می شود که جایگزین مدل اصلی عرضه شده در سال 2015 شده است. Honda BR-V پیچیده تر نیست و بنابراین کارآمدتر از چاه است. -مدل HR-V شناخته شده ؛ در حالی که صندلی راحتی به سرنشینان ارائه می دهد.

کراس اوور نمای جلو هوندا BR-V / 2022 هوندا BR-V

مقامات هوندا هنوز تغییر پلت فرم برای نسل دوم را اعلام نکرده اند. اما ما می دانیم که نسل اول ریشه مکانیکی در مینی ون Mobilio داشت که بر اساس هاچ بک کوچک Brio ساخته شده بود. کسانی که خودروهای ژاپنی می شناسند می دانند که Brio یک مدل اولیه ارزان تر از Jazz / Fit است. صادقانه بگویم ، هوندا BR-V مطمئناً بهترین کراس اوور ساب کامپکت موجود نیست. به ویژه از نظر نمای عقب ، که کمی خسته کننده به نظر می رسد. اما در موارد دیگر ، این خودرو حرف های زیادی برای گفتن دارد.

هوندا BR-V به لطف چندین سیستم سنسور موتور مانند کمک به نگه داشتن خط ، ترمز ضربه ای (CMBS) ، کروز کنترل تطبیقی ​​و انحراف در خارج از جاده ایمن تر از همیشه است. این خودرو از 6 کیسه هوا به عنوان چراغهای استاندارد و اتوماتیک استفاده می کند و همچنین سیستم نظارت بر نقطه کور راننده و سیستم اعلان دیفرانسیل جلو وجود دارد که هنگام توقف و چرخش دیفرانسیل جلو راننده را مطلع می کند.

آنها کابین هوندا BR-V / 2022 هوندا BR-V هستند

نیروی مورد نیاز توسط یک موتور بنزینی 1.5 لیتری i-VTEC با تنفس طبیعی تأمین می شود که 120 اسب بخار در 6،600 دور در دقیقه و 145 نیوتن متر گشتاور در 4300 دور در دقیقه تولید می کند. خروجی از طریق گیربکس CVT به چرخ های جلو هدایت می شود که به گفته مقامات هوندا جدیدتر و کارآمدتر است. گفته می شود که هوندا HR-V فقط دارای استاندارد یورو 4 است که برای اولین بار در سال 2005 در اتحادیه اروپا معرفی شد.

مقالات مرتبط:

هوندا BR-V از زمان عرضه 6 سال پیش تاکنون بیش از 255،000 دستگاه فروخته است و 30 درصد به مشتریان در اندونزی ارسال می شود. کراس اوور اندونزی و نسل جدید کراس اوور BR-V این هفته در یک کشور معرفی شدند. این خودرو برای فروش محلی در ژانویه 2022 برنامه ریزی شده است و انتظار می رود قیمت اولیه آن حدود 18000 دلار با نرخ ارز فعلی باشد.

HR-V و BR-V تنها کراس اوورهای جمع و جوری نیستند که هوندا در سراسر جهان به فروش می رساند. از آنجا که یک مدل کوچک به نام WR-V به عنوان نسل سوم اتومبیل جاز / مناسب در آمریکای جنوبی و هند به فروش می رسد. علاوه بر این ، Dongfeng Honda Joint Venture در چین یک HR-V به نام XR-V در این کشور می فروشد. وقتی HR-V در ژاپن Vezel نامیده می شود.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel