هکرها اطلاعات میلیون ها کاربر ایسر هند را سرقت می کنند


ایسر ، خرده فروش سخت افزار تایوانی ، مدعی شده است که هکرها در سیستم های خدمات پس از فروش در هند نفوذ کرده اند و اطلاعات بسیاری از کاربران به سرقت رفته است.

با این حال ، مانیتور PrivacyAffairs پس از یافتن این نقض اطلاعات در یکی از انجمن ها ، جزئیات را نشان داد. میکلوس زولتان ، بنیانگذار آفاریس نوشت:

در یک پست از یکی از انجمن ها ، گروه هکرهای Desorden اعلام کرد که سرورهای هندی Acer را هک کرده و اطلاعات را هک کرده است.

به گفته زولتان ، به نظر می رسد اطلاعات سرقت شده شامل اطلاعات ورود به سیستم و سایر اطلاعات شخصی چندین میلیون خرده فروش و توزیع کننده ایسر در هند است.

سخنگوی ایسر همچنین گفت که پس از این نقض ، شرکت تابعه هند بلافاصله پروتکل امنیتی خود را آغاز کرد. جزئیات این تخلف به پلیس محلی گزارش شده است و روند اطلاع رسانی به همه مشتریان آسیب دیده آغاز شده است. سخنگو همچنین تاکید کرد که این حادثه “هیچگونه تأثیر مادی بر عملیات و تداوم تجارت ایسر نداشت.”

ایسر به BiduringComputer می گوید:

ما اخیراً حمله جداگانه ای به سیستم خدمات فروش محلی در هند پیدا کردیم. پس از تشخیص ، ما بلافاصله پروتکل امنیتی را شروع می کنیم و سیستم را به طور کامل اسکن می کنیم. ما همچنین به همه مشتریان بالقوه آسیب دیده در هند اطلاع می دهیم.

در حالی که ایسر جزئیاتی در مورد نقض داده ها ارائه نکرده است ، PrivacyAffair گزارش می دهد که هکرها به داده های میلیون ها مشتری در این حمله دسترسی پیدا کرده اند. در حقیقت ، هکرها ده ها هزار پرونده داده شرکت تایوانی را برای اثبات این ادعاها ارائه کرده اند.

نه ایسر و نه ایسر اعلام نکرده اند که چگونه مهاجمان به سرورها حمله کرده و آسیب پذیر شده اند. تقریباً بیش از 60 گیگابایت اطلاعات حساس به هکرها فاش شده است ، از جمله جزئیات حساب Acer ، اطلاعات مالی و حسابرسی.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم