وحشتناک ترین اثر برای هر شخصیت در مجموعه بازی Squid


سری محبوب Netflix Squid Game ، که پربیننده ترین سریال در این سرویس پخش است ، در مجموعه ای ترسناک ، ناخوشایند و وحشیانه قرار دارد. هر شخصیتی در سریال کارهای وحشتناکی انجام می دهد یا نمی دهد ، حتی بهتر. از کشتن افراد دیگر به منظور پیشرفت در بازی گرفته تا فریب دوستان و تقلب ، اشتباه کردن و سوء استفاده از دیگران در واقعیت ، هر یک از این شخصیت ها باید پرداخت شوند. به این دلایل و دلایل دیگر ، توالی ها و پیچ و خم های داستانی بسیار زیادی در سری بازی Squid وجود دارد. همانطور که قهرمانان داستان با هیولاهای داخل می جنگند ، تماشاگران با یکدیگر همدردی می کنند. اما غیرقابل انکار است که برخی از کارهای وحشتناک شخصیت های سریال حتی وحشتناک تر هستند.

جانگ دئوک سو (بازیکن شماره 101): یک بازیگر دیگر را هل دهید و او را بکشید

به سختی می توان یکی از بدترین اقدامات جانگ دئوک سو را بدترین عمل در طول بازی سریال نامید ، زیرا او قبل از ورود به بازی با خونسردی افراد را کشت و مطمئناً ترسناک بود. او این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داد. او همچنین از افرادی که ضعیف تر از خود هستند سوء استفاده می کند و از هر فرصتی برای نشان دادن نگرانی خود استفاده می کند ، مانند اینکه دشمن را مجبور به تغییر قوانین سنگ مرمر در شرایطی کند که در شرف شکست و کشته شدن است. اما بدترین عمل در طول بازی Glass Bridge است که به نظر می رسد یکی از سخت ترین بازی های مجموعه Squid Games باشد ، جایی که جانگ ، یکی از افراد بی گناه ، ابتدا بازی را پشت سر می گذارد زیرا او امتناع می کند و زندگی خود را به خطر می اندازد. ، او را هل داده و می کشد.

بیشترین تماشای سری بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش دریافت کرد ،

چو سانگ وو (بازیکن شماره 218): عبدال او را فریب داد و او را کشت

تا به امروز ، یکی از احساسی ترین سکانس ها و قسمت های Squid Game قسمت ششم است ، هنگامی که شخصیت Chou با دانستن اینکه بازی را به دوستان و رقبای خود واگذار می کند ، عبدل را فریب می دهد و نقشه ای برای کشته شدن می دهد. چو وانمود می کند که یک برنامه هوشمندانه دارد تا همه آنها بتوانند زنده بمانند. با این حال ، او مخفیانه سنگ مرمرهای عبدل را با سنگریزه ای جایگزین می کند و او را به ماموریت انتحاری می فرستد ، هنگامی که خودش همه 20 سنگ مرمر دزدیده شده از عبدال را به نگهبانان می دهد تا پیروزی او را ثابت کند. وقتی فهمید که مردی که دوست و هم پیمان او می دانست او را کتک زده و در شرف کشته شدن است ، چهره عبدل شوکه شد. و در این سکانس مخاطب متوجه می شود که چو نفرت انگیز و اهریمنی است.

بیشترین تماشای سری بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش دریافت کرد ،

عبدالعلی: با رئیس سابق مجروح شده است

عبدالعلی یکی از صادق ترین و بی گناه ترین شخصیت های مجموعه بازی Squid در طول بازی بود و تنها در این مسابقه شرکت کرد زیرا قرارداد کاری مناسبی نداشت و نتوانست پول کافی را برای تأمین خانواده اش تامین کند. او که برای کمک به خانواده اش بسیار ضعیف بود ، علی رغم خطراتی که با آن روبرو بود ، هیچ کس دیگری را برای شرکت در بازی ترکیبی انتخاب نکرد. تنها کار بدی که عبدل انجام داد این بود که رئیس خود را با دست له شده در محل کار خود رها کرد ، که توسط بسیاری از بینندگان سریال اصلاح شد. این یک تصادف بود ، اما علی به جای فرار ، مجبور شد در این موقعیت بماند و به رئیس خود کمک کند.

بیشترین تماشای سری بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش دریافت کرد ،

هان می نیو (بازیکن شماره 212): قتل

مینیو کارهای بد زیادی انجام داد ، از جمله پیوستن به تیم دئوک سو و شکنجه و ارعاب سایر بازیکنان در طول بازی. اما او همچنین کارهای خوبی انجام داد ، به عنوان مثال ، هنگام حمایت از Sae-Biok ، زمانی که Biok در ابتدای بازی با مشکل روبرو بود. اما آخرین عمل می-نیو بدترین عمل نیز است: وقتی دستش را دور کمرش می بندد ، به او فحش می دهد و عقب می افتد تا او را به یکی از بدترین شروران این سریال تبدیل کند. آن را به آسمان مرده بفرستید. در نهایت ، این به بقیه بازیکنان کمک می کند تا زنده بمانند ، اما این یک اقدام وحشتناک و خودخواهانه است که بیشتر شبیه انتقام است تا فداکاری.

بیشترین تماشای سری بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش دریافت کرد ،

جی یونگ (بازیکن شماره 240): پدرش را بکشید

جی یونگ فقط در قسمت 6 مجموعه بازی Squid ظاهر شد ، اما او بسیار م effectiveثر بود و کل سکانس را گرفت. او تسلیم مرگ می شود تا سائ بیوک بتواند زنده بماند ، که فداکارترین شغل جی یونگ در طول سریال است. در داخل ، جی یونگ یک دختر جوان خوب است ، سپس با کانگ دوست می شود. او هنوز صدمه دیدن سدان مادرش را زمانی که پدرش از ناحیه سر مورد اصابت چاقو قرار گرفته است ، تحمل می کند. بنابراین برخی از بینندگان سریال Game Squid با او همدردی کردند ، زیرا قتل پسر در واقع انتقام مرگ مادرش بود.

بیشترین تماشای سری بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش دریافت کرد ،

هوانگ جون هو: تماشای مرگ بازیکنان بدون دخالت

هوانگ جون هو قهرمان بازی Squid Game است ، یک افسر پلیس که مخفیانه وارد بازی می شود تا او را بگیرد. و در حالی که او زمان زیادی برای گفتن به یک دوست بدون آنتن تلفن نداشت ، اما بدون پشتیبانی و شواهد کافی برای اثبات این که در طول بازی اتفاق افتاده است ، او بسیار تردید داشت که گزارش حادثه را گزارش دهد. چند فرصت برای او وجود داشت که صحنه را ترک کند ، اما برای او غیر طبیعی به نظر می رسید که تا زمانی که از پایان ماجرا مطلع شد به کلانتری بازگردد. در عوض ، او در زمین بازی قدم می زند و قتل بی رحمانه مردم بی گناه را بدون انجام هیچ کاری تماشا می کند.

بیشترین تماشای سری بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش دریافت کرد ،

سونگ جی هو (بازیکن شماره 456): به مادرش سوءاستفاده و خیانت کند

با وجود تمام کارهایی که گای هون در طول بازی Squid Game انجام داد ، او یکی از شخصیت های مورد علاقه در کل مجموعه بود. به طور طبیعی ، گی هون مرد خوبی است و زندگی بدی دارد. اما او کارهای وحشتناکی انجام داد ، مانند سرزنش بیماری او ایل نام در بازی Marbles. اما یک نکته در مورد شخصیت این است که طرفداران سریال آن را دوست ندارند و این نحوه برخورد جی هو با مادرش است. اگرچه او پس از اطلاع از بیماری خود سعی کرد به مادرش کمک کند ، اما مادرش مجبور شد چند ساعتی کار کند ، وقتی که او تمام هزینه های زندگی پسرش را متحمل شد ، پسر فقط بازی می کرد و مشروب می خورد. چی. بدتر از همه ، او با وجود همه کارهایی که مادرش هر روز برای او انجام می داد ، نسبت به مادرش بی ادب و ناسپاس بود.

بیشترین تماشای سری بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش دریافت کرد ،

کانگ سائ بیوک (بازیکن شماره 67): سرقت از گای هون

شبح دیگر در مجموعه بازی Squid ، Sae-Biok آدم بدی نیست. او از کره شمالی فرار کرد و فقط سعی می کرد به سرعت پول پیدا کند تا با مادرش از مرز عبور کند و یک خانه کوچک برای خواهرش تهیه کند. در شرایط سخت ، Sae-biok مرتکب یک عمل اجتناب ناپذیر می شود. او در واقع بسیاری از کارهای خوب را انجام می دهد ، از جمله یادآوری شیشه ایمن به سونگ هنگامی که او برای بازی در پل شیشه ای بسیار ترسیده است ، یا بازی تیله در حالی که به جی یونگ می گوید و تمام تلاش خود را می کند. بنابراین داوطلبانه ضرر نکنید. با این حال ، بدترین کاری که او انجام داد این بود که در ابتدای سری و قبل از ورود به بازی از سونگ سرقت کرد. اگرچه این یک سرقت جاده ای جزئی بود ، اما منجر به تعدادی حادثه شد که باعث شد سئونگ وارد بازی شود.

پربیننده ترین مجموعه بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال را در این سرویس پخش کننده به دست آورد ،

مدیر بازی: بردار را غیرفعال کنید

کارگردان بازی یا Front Man یک شخصیت مخفی و نقاب دار اسرارآمیز است که هنوز در مورد بسیاری از مجموعه ها مشخص نیست ، اما سرانجام پس از رویارویی برادر شوهر با برادرش ، جون هو ، ماسک خود را برداشته و هویت خود را فاش می کند. اگرچه مشخص است که برادرش در زمین بازی دستگیر شده و کشف او را خراب کرده بود ، اما مدیر بازی از نشان دادن عشق خود به برادر خودداری کرد. او فقط یک فرصت برای تسلیم شدن به برادران می دهد و وقتی هوانگ مخالفت می کند ، با آرامش به آنها شلیک می کند. با این حال ، یکی از دیوانه کننده ترین نظریه ها برای طرفداران بازی Squid این است که هوانگ جون هو با وجود افتادن در ورطه هنوز زنده است.

پربیننده ترین مجموعه بازی Squid از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال Squid را در این سرویس پخش کننده به دست آورد ،

Oh Il – Name (بازیکن شماره 1): بازی کامپوزیت را باز کنید

همانطور که در قسمت آخر بازی Squid Game مشهود شد ، Oh Il نام مردی است که عامل اصلی این بازی است ، یک سرمایه گذار سابق که با افراد ثروتمند در هر رده سنی بازی کرده است و به دلیل تجربه هیجان وارد بازی شده است. بود. ایل نام بعد از این که فهمید پول زیادی دارید ، مثل اینکه پول ندارید خوشحال نیستید ، تصمیم گرفت به افراد ثروتمند اما ناراضی زندگی شادی دهد. با این حال ، این لذت با تماشای مبارزات و مرگ فقرا بدست می آید و با پرداخت اندکی برای ثروت آنها مورد سوء استفاده قرار می گیرد. بینندگان بازی Squid در ابتدا il-Nam را به عنوان یک شخصیت خوب ، مثبت و خوب توصیف کردند ، اما وقتی واقعیت آشکار شد و این واقعیت که او هنوز زنده بود ، از تماشاگران عصبانی شد. حتی اگر او برای لذت خود در بازی شرکت کند ، آنچه دیگران انجام می دهند منزجر کننده است

بیشتر بخوانید: بینندگان مجموعه بازی محبوب Squid Game برای یادگیری زبان کره ای صف آرایی کرده اند


Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances