پارکینگ بایرن خیره کننده است. همه قلم! (تصویر)


کد خبر: 1783291/42

زمان: 21:12
1400/07/10

بازدید: 30،864

فوراً به سر کار رفت.

تصویر جدید جولیان ناگلزمان در تمرین بایرن مونیخ با اسکیت بورد خبرساز شد.

به گزارش “ورزش سه” ، جولیان ناگل زمان چند روز پیش از زادگاهش به اردوی آماده سازی بایرن مونیخ اسکیت می زد و تصاویر او مورد توجه هواداران فوتبال قرار گرفت. جولیان ناگل زمان مشتاق خرید خودروهای جدید ، دوچرخه ، موتور سیکلت و اسکیت برد و انتخاب مدلهای جدید است. این اسکیت که از راه دور و اتوماتیک است ، جدیدترین محصول مورد استفاده این مربی جوان آلمانی است.

ناگلزمن همچنین دارای چهار دوچرخه است و علاقه زیادی به دوچرخه سواری دارد S-Works Levo Gen3 و دوچرخه مسابقه ای S-Works Roubaix دارند. ناگلزمان در اوقات فراغت خود در مسیر ایزار با دوچرخه کوهستانی سوار می شود و از این ورزش لذت می برد. رویای او عبور از کوه های آلپ با دوچرخه کوهستانی و دیدن مناظر سرسبز و زیبا است. ناگل زمان گفت: “در واقع ، من همه چیز را برای رانندگی نیاز دارم ، به جز زمان کافی.”

مربیان آلمانی در لایپزیگ اغلب با اسکیت بورد تمرین می کنند و طرفداران خود را غافلگیر می کنند. ناگل زمان گفت: “من در هر کاری در جاده اسکیت می زنم. گاهی اوقات هواداران را می بینم که می خندند و شاید آنها فکر نمی کنند مربی تیم مورد علاقه من از اسکیت برای دور زدن استفاده می کند. اما من این کار را می کنم.” مردم را می خندم و شاد می کنم.

زیرا به این ترتیب او ناگل زمان را یک انسان معمولی می دانست و مانند یک عضو جامعه زندگی می کرد. “من همچنین از موتور سواری بسیار لذت می برم ، اما سریع رانندگی نمی کنم ، زیرا من پدر خانواده هستم و زندگی من برای من بسیار مهم است.”

جولیان ناگلزمان در اواخر ژوئیه آئودی را سوار شد. خودرویی با موتور با قدرت 600 اسب بخار ، حدود 205 هزار یورو. او در پیست Neuburg در حال آزمایش یک ماشین جدید بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم