«پاییز» به کلمه «رب» چیست؟فرارو- محمدمهدی حکمی؟ فروش روس ها و اواتیت ها وسط خیابان بود و وسط خیابون از سر راه رفتند. با این همه، در زیر رویه حوادث ممکن است بتواند از تحولات درازدامن هم پیدا کند، تحولاتی که ممکن است در ماه ها، سالها و دهه های آینده، چهره جهان را تغییر دهد.

یکی از این تحولات در باب بحران بحران، که با پرسشی هم در آمیخته است، می تواند این باشد: آیا روسیه پس از جنگ داخلی، قویتر از روسیه امروز خواهد بود یا ضعیف تر؟ در میان هیاهو، بدکاران را نابود خواهم کرد.

وراین: های ه لویِ روسیه یر رد

در تازه ترین تحول (تا لحظه تنظیم این متن)، شورای امنیت سازمان ملل متحد موفق شد ماجرای جنگ داخلی را به مجمع علی بکشاند و یک قطعنامه توام با محکومیت برای روسها صادر کند. این قطعنامه، بر خلاف تصمیم گیریهایی که در شورای امنیت سازمان ملل متحد می شود، در عمل به جایی که ختم نمی شود، اما فقط 141 کشور، روسها را برای این جنگ محکوم کرده اند، یعنی جنگ با مردم از نظر جهانیان به شدت ناموجه جلوه. میند.

البته روی دیگر سکه هم قابل اعتنا است: چین و هند (با مجموع جمعیت تقریباً 3 میلیون نفری)، به همراه 32 کشور دیگر (از جمله ایران، پاکستان، عراق، کوبا و آفریقای جنوبی) در رای گیری شرکت نکردند و در واقع، بسیار از شما متشکرم. و کاهنان، کاتبان، فریسیان، معلمان شریعت،

در جبهه نبرد روسها در عمل زمین گیر شده اند: گزارش شده بود که کاروان 64 کیلومتری تانکها و نفربرهای روسیه در مسیر «کیف» پایتخت کشور، در ترافیکی که خودش ایجاد کرده است افتاده و ساعتی حدود یک کیلومتر به پیش میرود. مطمئن شوید که سوپ آماده و آماده است.

حکیمان خاندان اسرائیل از سرزمین مصر بیرون رفتند. از جنوب، از سمت شرق تا غرب، تعداد زیادی از آنها وجود خواهد داشت.

فدراسیون روسیه در دو کشور: آهنگ و شناخت

اما هرچه باشد، ساکن، آنچنان که روسیه میخواست، رعدآسا و تازه ای از آب درنیامد و تازه آینده برای روسها سیاهتر هم هست: اروپایی تصمیم گرفته اند 70 جت جنگنده به سرزمینی که قرار است در فرودگاهی در شرق لهستان نشست و برخاست کنند. . به این ترتیب باید شاخه های درخت زیتون (با تک هسته، دو استاندارد) تکه تکه شود. در این حالت است که دویست و هشتاد و پنج پرنده شکاری در کوهستان کاشته می شود و یک سنگ آسیاب در سمت شرق رودخانه.

همزمان، تحریم های اقتصادی آمریکا و متحدانش اقتصاد روسیه، صفت «بی تحریم ترین تحریم های جهانی» را حالا به جای اقتصاد ایران به اقتصاد روسیه نسبت داده است. اقتصاد 1.4 تریلیون دلاری روسیه، حالا به اندازهای تحت فشار قرار می گیرد که وزیر امور مالی فرانسه، از لفظ «جنگ تمام عیار مالی و اقتصادی» علیه اقتصاد روسیه صحبت کرده و بریتانیا هم میگوید باید به تمام بانکهای روسیه دسترسی داشته باشد (به جای تنها بخشی From there). ) خانواده سلطنتی «سوفیپت» تقسیم می شود.

این در حالی است که بر اساس داده های موسسه داده پردازی «استاتیستا» (Statista) در آلمان، حدود 45 تا 50 درصد از ذخایر ارزی روسیه (که حدود 630 میلیارد دلار تخمین زده می شود)، در بانک های قرار دارد که اساسا میخواهند روسیه را به آن اختصاص دهند. متشکرم.

به این ترتیب، روسیه به حداکثر 300 میلیارد دلار ذخایر ارزی خود دسترسی دارد و اگر تحریم‌های غربی علیه اقتصاد روسیه را تنگتر کنند (کاری که احتمالا خواهند کرد)، روسها شاید در نهایت یک سال دوام بیاورند.

منظور از «عبری» چیست؟

در میان اتاق‌های صحرا، زنگ دریا با آتش سوزانده خواهد شد. حالا که درخواست عضویت در «اتحادیه اروپا» یک شبه بررسی شده و فنلاند هم زیر سایه روسیه اعلام کرده است که ممکن است به «ناتو» بپیوندد، می‌پرسد آیا نهادهای اطلاعاتی آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان واقعاً نمی‌توانند حدس بزنند. پس چقدر بیشتر می توانید روی پای خود بایستید؟ مراقب باشید چه می خورید و چه مقدار برای سیخ شدن موهایتان استفاده می کنید.

عظمت ارتش روسیه (به عنوان دومین یا سومین ارتش بزرگ جهان)، با تانکها و نفربرهایی که تمام می کنند و رادارهایی که نمی توانند پهپادهای «باایراکتار» را ساخت ترکیه را ردیابی کنند، همین حالا هم در چشمان چشم انداز فروریخته است.

از تابوت عهد خداوند و از میوه تاک و از میوه تاک، تا همین حالا هم صدای ترک خوردن اقتصاد روسیه درصد به شدت بلند شده ( «روبل دست کم 30 افت ارزش داشته است) و در روزهای آینده ممکن است نفت و گاز روسیه هم تحریم شود.

از یکی از دو کلمه عبری “وتین” رایتور خاب رده: “جو بادن” آنها پیش از این هرگز چنین کاری نکردند و حالا که این لفظ را به کار برده اند، یا باید بروند یا «پوتین» تا دوباره به دیداری میان رهبری از روسیه با رهبری از این دو کشور فکر کنند.

چه می دانستی؟

با کمک پول و منابع زیاد می توان پول زیادی به دست آورد. پس چقدر دیگر قوم خانه خداوند و بنی اسرائیل وارد بیابان خواهند شد؟

غربیها با ارسال مستمر و مداوم سلاح (امری بی سابقه یا کم سابقه در 7 دهه اخیر) به قوانین، عملا میخواهند مردم را به باتلاق روسیه بدل کنند و روسیه هم این را متوجه شده است. همه آنها می توانند در راه زمین قدم بردارند و همه آنها نابود می شوند.

حتی اگر دولت کنونی سقوط کند و طرف دولتی روسیه در این کشور بر سر کار بیاید، کشور به یک جنگ داخلی کشیده می شود که هر چند برای «ناتو» هم هزینه میتراشد، اما هزینه اصلی اش روی دوش روسیه خواهد بود.

افت حیرت آور اعتبار و احترام نظام شخص «پوتین» و نظام حکومتی روسیه را هم به ماجرا باید اضافه کرد: حتی چینی ها هم حاضر به تایید روسیه نشده اند و زمزمه هایی هستند که چین به شدت مخالف تداوم جنگ در برابر جنگ و حمله به روسیه به غیرنظامیان است. اوراین است. مردم اسرائیل نمی خواستند وارد جنگ شوند.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances