چرا به دنبال بهترین مشاور کنکور تجربی باشیم؟

 • استاد علیرضا افشار
 • میزان بالای قبولی در رشته تجربی
 • امکان پرسش و پاسخ و تعامل با استاد به طور زنده
 • کاهش هزینههای مشاوره
 • مدرس دبیرستان های فرزانگان و ابوریحان

موقع انتخاب رشته سراسری و آزاد مراقب رشته دایناسوری باش! از آن موقع به بعد کتاب شیمی بهمن بازرگانی، فیزیک فرید شهریاری و عربی ساده ایادفیلی را انتشارات مبتکران چاپ می کند. انتشارات تخته سیاه که دکتر مهدی آرامفر مدیر و موسس آن است در زمینه آموزش آنلاین هم وارد می شود. از مشهور ترین اساتید آنلاین آکادمی می توان به خود مهدی آرامفر که یکی از پرطرفدارترین اساتید زیست کنکور است اشاره کرد. البته برخی از دانش آموزان از زمان درس زمین شناسی برای پاسخگویی به درس زیست استفاده میکنند. اما در 4 آزمون آزمایشی جامع سنجش که نزدیک به کنکور برگزار می شود کیفیت سطح سوالات به خصوص در درس های عمومی بسیار بهتر می شود و نزدیک به استاندارد می شود. بعد از اینکه خودمون رو شناختیم، شناخت اصولی از رشته های دانشگاهی مختلف میتونه اثر خیلی زیادی در بهتر شدن انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری ما داشته باشه.

 • The best experimental entrance exam counseling in Qazvin
 • The best entrance exam counselor in Marvdasht
 • توجهی به تست زنی و افزایش مهارت در این زمینه ندارند
 • استاد کلاس های بازآموزی دبیران آموزش و پرورش
 • Introducing the best entrance exam consultants

نتایج این آزمونهای شخصیت شناسی مشخص میکنند هوش و علاقه دانش آموزان در کدام رشته های دانشگاهی بیشتره. این روش در ۱۴ قدم و بر اساس شناخت تیپ شخصیتی دانش آموزان و مشاوره های تخصصی توسط مشاوران مورد تایید علی میرصادقی انجام میشه. در نتیجه هم شما شخصیت خودتون رو بهتر میشناسید و هم مشاور انتخاب رشته شما از تیپ شخصیتی شما آگاه میشه و در روند مشاوره به بهترین شکل ممکن به شما کمک میکنه.

 1. قیمت ها کاملا مناسب
 2. بهره مندی از تیم حرفه ای مشاوره و برنامه ریزی
 3. استاد دانشگاه امیرکبیر
 4. در نظر گرفتن زمان استراحت در بین ساعات مطالعه

تیم انتخاب رشته بارسا این کار سخت رو انجام داده تا شما به راحتی به این اطلاعات و تجربیات عمیق و با ارزش دست پیدا کنید و با اطلاعات کافی رشته آینده خودتون رو پیدا کنید.البته برای بهبود نتیجه شما در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۰ ما قبلا رشته های دانشگاهی و بازارکار و آینده شغلیشون رو به صورت رایگان بررسی و معرفی کردیم تا شما دانش آموزان عزیز بتونید آشنایی بیشتری با این رشتهها داشته باشید و در شناخت و انتخاب رشته های دانشگاهی عملکرد بهتری داشته باشید. در بخش نخست این تحقیق که از دانش آموزان مقطع دوم تا دوره ی پیش دانشگاهی رشته های علوم تجربی و ریاضی مدارس شهر تهران صورت گرفته ، در پاسخ به این پرسش که آیا داشتن مشاور تحصیلی برای موفقیت در آزمون سراسری مفید می باشد یا خیر! پ.ن1:من دارم با این رژیم مشهور میشم.خواهر شوهر 2 و دخترش هم رفتن پیش همین دکتر . تمامی مشاوران مجموعه زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده و از رتبه های برتر کنکور در رشته خود می باشند. صلاحیت علمی و اخلاقی مشاوران مجموعه طی مصاحبه حضوری تایید شده است. این دانش آموز نخبه گفت که سختی سوالات کنکور امسال همه را غافلگیر کرد و دانشآموزان فهمیده اند طی سالهای آینده باید خودشان را برای این دست سئوالات سخت و پیچیده آماده کنند و بدانند که دیگر دوره کنکور سال ۹۸ و سئولات آسان سپری شده است.

بهترین مشاور کنکور ریاضی

آن ها خودشان مسیر قبولی در رشته دلخواه شما را همین چند سال پیش طی کرده اند بنابراین بهتر از همه به پیچ و خم این مسیر آگاهی دارند. در واقع، داشتن برنامه ریزی تجربی آن قدر مهم است که در صورت عدم وجود آن نمی توانید انتظار پذیرش در یکی از بهترین رشته های تحصیلی و دانشگاه های معتبر کشور را داشته باشید. یکی از مهم ترین توصیه های مشاوران کنکور، حول محور معرفی بهترین منابع کمک درسی جهت آماده سازی و تقویت داوطلبان می چرخد که در ادامه مطلب قصد داریم تا به تفصیل در رابطه با این موضوع بحث نماییم. می تونید این مقالات رو در صفحه معرفی رشته های دانشگاهی سایت علی میرصادقی مطالعه کنید.برای دریافت خدمات انتخاب رشته کنکور عدد ۵۸ رو به ۳۰۰۰۹۰۹۰۳۰ بفرست یا فرم انتهای صفحه رو پر کن.

بهترین مشاور های کنکور

آیا میدونید انتخاب کدوم رشته دانشگاهی بهترین گزینه برای شخص شماست؟ که این نقطه ضعف بزرگی برای رایان کلاس است. تمامی دانش آموزان در هر نقطه از ایران که باشند با دسترسی به اینترنت میتوانند سرکلاس حضور یابند. مشاوران تحصیلی غیرحضوری مجموعه بزرگ مشاور گروپ می توانند از اولین مرحله همراه با شما باشند و از نقطه صفر تمام راهنمایی های لازم را در تمامی زمینه ها به شما ارائه دهند. علاوه بر اینکه می توانید تمامی سوالات خود را از کارشناسان حرفه ای مشاور گروپ بپرسید، اطلاعاتی بسیاری نیز در زمینه های گوناگون در سایت مشاور گروپ قرار داده شده است تا شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به راحتی تمامی اطلاعات مورد نظر درباره مقاطع تحصیلی مختلف را دریافت کنید. اگر از نظر مالی در تنگنا قرار دارید، اگر به دنبال یک مرکز عالی برای دریافت اصول برنامه ریزی و مطالعه هستید و اگر می خواهید از تمامی اخبار مربوط به دوران تحصیلی آگاهی داشته باشید، مشاور گروپ راه حل کار شما است.

 • مهندس سینا تهرانی
 • مولف کتاب جمع بندی دین و زندگی انتشارات خیلی سبز
 • The best counselor for Qazvin entrance exam
 • تدریس در شهرهای اصفهان، تبریز و تهران

از مهم ترین عواملی که باعث موفقیت شما در کنکور تجربی و قبولی در رشته پزشکی میشود این است که هدف خود را انتخاب کنید و آن را با جان و دل بخواهید و دنبال کنید و با خود تکرار کنید که من قطعا به هدفم میرسم. یادش بخیر، خیلی قبل تر ها آن زمانی که پدر و مادر هایتان کنکور میدادند انتشاراتی بود به نام اندیشه سازان و علی رغم اینکه بزرگترین ناشر کتاب های کمک درسی کنکور بود به یکباره منحل شد و امتیاز خودش را به “مبتکران” داد. قرار نیست پدر و مادر شما را بهترین مشاور کنکور پزشکی در اهواز (منبع تصویر) تا کلاستان برسانند. یادتان باشد شما حل المساِیل نیستید! با بزرگه حدود 9 سال و کوچیکه 4 سال اختلاف سنی دارم؛ همیشه سعی کردم بهشون احترام بذارم و چون حدود 14 سالم بود که برادر بزرگم ازدواج کرد خوب من تقریبا میشه گفت بچه بودم، الآن 21 سالمه و رابطه م باهاشون خوبه، مخصوصا کوچیکه که یه نسبت فامیلی هم از قبل با هم داشتیم؛ حدود دو سه سالی میشه ک فهمیدم یه مقدار زنداداش بزرگم نمیدونم حالا اسم اخلاقشو چی بذارم اما بین من و زنداداش کوچیکه با حرفاش فاصله مینداخت؛ یه مدت یه مشکلاتی به وجود آورده بود اما خب با حرف زدن بین من و کوچیکه حل شد و دو تامون با هم رابطه خوبی داریم، طوری که با اصرار سه هفته پیش خودش نگهم داشت، میخوام بگم همیشه مشکل از خواهر شوهرا نیست!

بهترین مشاور موسسه کنکور آسان است

این روش، جامع ترین و بهترین مشاوره انتخاب رشته سراسری و دانشگاه آزاد هست که توسط علی میرصادقی و مشاوران متخصص در دپارتمان بارسا انجام میشه. این بچه ها، سال های قبل تصمیم گرفتند مشاوره انتخاب رشته کنکور علی میرصادقی رو انتخاب کنند و الآن تو بهترین رشته ها و دانشگاه ها هستند.

 • رتبه کنکور 102کنکور سراسری
 • تنوع برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره ای
 • مهارت های حل مسئله
 • موسسات گزینه ی ۲
 • بدون وقفه و استراحت درس می خوانند

چون ما با برگزاری کارگاههای خودشناسی (بعد از تست شخصیت شناسی) به شما کمک میکنیم خودتون رو بهتر و بیشتر از قبل بشناسید. بعضی از شاگردان او معتقد بودند درس ها را بهتر از خودشان بلد بود. من تو سال کنکور کاملا سردرگم و بیهدف بودم و تا قبل از اون، فقط شب امتحانی درس میخوندم. اما این دسته از دانش آموزان عزیز کاملا اشتباه فکر می کنند و اصلا اینطور نیست. بسیاری از اساتید کنکور کلاسینو در رشته های تجربی، ریاضی و انسانی از دبیران نام آشنا و مطرح کنکور ایران هستند اما به هر حال برای انتخاب بهترین اساتید سوابق و مشخصات هر دبیر را کاملا بررسی و سپس تصمیم گیری کنید. هر کجای ایران که باشید فاصله شما با کلاس درستان فقط یک کلیک است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances