چرا محل دفن حضرت زهرا (س) مخفی است؟این سؤال مهمی است که هر مسلمانی باید از خود بپرسد که چرا حضرت زهرا (س) یگانه دختر پیامبر (ص) با جلال و عظمتی که در پیشگاه خداوند است، وصیت کند که مرا غسل بدهی. . شبانه مرا در شب دفن کن و قبرم را پنهان کن. پاسخ این سوال را خود کشیش داد: من راضی نیستم کسانی که به من ظلم کردند به تشییع جنازه من بیایند و محل قبرم را ببینند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله فرحزاد در سخنانی در حرم حضرت معصومه (س) با بیان اینکه پیامبر اکرم (ص) به سلمان فرمودند هر که دخترم فاطمه را دوست بدارد در بهشت ​​با من است و هر که با او خشمگین باشد، گفت: او در آتش است. گفته می شود: پیامبر اکرم (ص) به حضرت زهرا (س) فرمودند هر که بر شما صلوات بفرستد خداوند گناهان او را می آمرزد و مرا در بهشت ​​برترین ملاقات می کند.

وی با اشاره به عظمت حضرت زهرا (س) گفت: امام صادق (ع) در خصوص نام حضرت زهرا (س) فرمودند که حضرت فاطمه (س) را فاطمه نامیده است، زیرا عظمت و علم این زن را درک نکرده اند، اما شرایط مشابه makatên بود.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه حضرت زهرا (س) تنها زنی است که پیامبر و امام نیست، بلکه تمام کمالات و اختیارات را خداوند داده است، گفت: حضرت زهرا (س) کامل و امام باقر است. (ع) فرمود که الله تعالی امر به اطاعت حضرت زهرا (س) به همه موجودات داده است.

وی با تأکید بر اینکه باید از خداوند علم، فهم و درک بجوییم، گفت: پیامبر (ص) فرمودند: خداوند از رضایت و رضایت حضرت زهرا (س) خشنود است و از غضب او غضبناک است که نشان دهنده عظمت حضرت است. . زهرا (ایالات متحده آمریکا).

فرحزاد با بیان اینکه باید نطفه دریافتی از امام زمان خود را درک کرد، گفت: داوود راقی می گفت من پسر عموی فقیر و ثروتمندی داشتم اما او فقیر بود. من به او کمک کردم تا مشکلش حل شود، سپس به مدینه رفتم و خدمت امام صادق (ع) رسیدم و حضرت به من فرمودند که روز پنجشنبه آنچه را که من می خواستم انجام دادی و این صلح برای برادرانت است که این تاریخ نشان از صلح دارد. شکسته است، رحمت با وجود دشمنان اهل بیت (ع) جایز نیست.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن می فرماید ما حضرت یونس را از روی عصبانیت بر قومش شکستیم، گفت: عظمت حضرت زهرا (س) در برابر خداوند بسیار بزرگ است، خداوند برای خشم او چک سفیدی امضا کرده است. هر که باشد خدا بر او غضب می کند و خدا از هر چه می دهد خشنود است.

این کارشناس مذهبی رسانه ملی با اشاره به اینکه در نبود حضرت زهرا(س) از غدیر و شیعیان خبری نبود، افزود: با تشکر از شما این بانوان خط فتح ولایت آشکار شد. آمد و آشکارا به همه گفت و شهادت داد که من از شما دو نفر راضی نبودم و به او بگویند حضرت زهرا (س) از دنیا رفت و او بر همه آنها قهر کرد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances