کانسپت کوهنوردی نیسان با تحرک بالا راه اندازی شد | دیجیاتو


نیسان مشغول باز کردن مفاهیم مختلف است. آخرین مفهوم این شرکت یک فضاپیما است که با همکاری آژانس اکتشاف فضایی ژاپن (JAXA) توسعه یافته است. این کانسپت بدون بدنه است و در مقایسه با کانسپت فضانورد تویوتا ساختار ساده تری دارد.

کانسپت نیسان mount در اصل توسط JAXA طراحی شده است و از فناوری نوآورانه نیسان استفاده می کند. فناوری E-4ORCE یکی از آنهاست. این فناوری که در نسخه پرچمدار کراس اوور برقی آریا استفاده شده است، نیروی محرکه را به هر چهار چرخ منتقل می کند.

نیسان می گوید که با تکیه بر این فناوری و کنترل مستقل چرخ ها، کانسپت کوهنوردی می تواند به راحتی بر سطوح بسیار نرم و پودری مانند سنگ ها و بالا و پایین غلبه کند.

طبق گزارش ها، نیسان و آژانس اکتشاف فضایی ژاپن از سال گذشته روی این مفهوم و نحوه کنترل آن کار می کنند. این همکاری برای نیسان بسیار مفید است، زیرا عملکرد فناوری e-4ORCE را بیشتر می‌کند. واضح است که این موضوع باعث بهبود عملکرد محصولات نیسان در کره زمین خواهد شد!

البته در ماه عاملی به نام آیرودینامیک مطرح نیست. به همین دلیل است که نیسان Sailor Concept مانند یک جعبه چهار چرخ طراحی شده است.

اطلاعات زیادی در مورد مشخصات فنی این مفهوم در دسترس رسانه ها نیست. اما با کمی دقت در تصاویر می توان جزئیاتی مانند سیستم تعلیق آن، کنترل های مختلف هر چرخ و استفاده از سنسورهای پیشرفته را مشاهده کرد.

ویژگی هندلینگ چرخ های آن به این مفهوم اجازه می دهد تا درجا عبور کند.

IQoh Funaki، مدیر نوآوری در JAXA، گفت که تجربه به دست آمده از کار با نیسان در پروژه های فضایی آینده استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است که این آژانس علاوه بر نیسان، پروژه های مشترکی با خودروسازان، دانشگاه ها و سایر موسسات تحقیقاتی نیز دارد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances