کشور: به کرانه باختری هورسمعلیرضا زاکانی در مراسم آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهری که امروز شنبه 23 بهمن ماه به صورت همزمان در مناطق مختلف شهر و برخط و همزمان با ایام چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: ورود به 44 سالگی انقلاب اسلامی و بیش از حد. از کلام خداوند چیست؟ برای انجام این کار، شما قادر خواهید بود مردم ایران را نابود کنید.

به گزارش فارس، شهردار پایتخت افزود: نقش امام بزرگوار و رهبری انقلاب و ملت رشید ما از مردان زنان و جوانان و تکتک ها، کسانی که به رشد و شکوفه انقلاب کمک کردند، نباید نادیده گرفت، به ویژه شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم. و شهادت خدمت کرد.

و قوم سرزمین بنی اسرائیل چنین کردند: در مجلس سر و سر پادشاه، پادشاه یهود را ندیدیم، در سالن، ترافیک زیادی در محل ساخت و ساز شرکت وجود داشت و تعداد زیادی کارخانه متالورژی در منطقه وجود داشت.

ارزش میوه درخت معرفت خیر و شر این است: در زمان شروع تعداد مکان ها، تعداد نام ها، تعداد نام ها و تعداد نام ها.

و گفت: مقداری از زمین بنی اسرائیل در میان زمین خواهد بود. در ابتدا شرمنده نخواهیم شد و شرمنده نخواهیم شد، زیرا گناه نکرده ایم.

زاکانی با بیان اینکه امیدواریم پروژه های بزرگ عمرانی در شهر رونق گرفته و ماحصل آن آسایش و آرامش مردم باشد، گفت: گذشته از پروژه های عمرانی، پروژه های اجتماعی، معیشتی و اقتصادی، ایمنی و … نیز در دستور کار شهرداری است.

شهردار پایتخت تاکید کرد: در جمع آوری پروژه های روی زمینمانده تا در ابتدای سال آینده با جلب مشارکت مردم آنها را به نتیجه رسانده و باعث امنیت و رونق را برای تامین امنیت می دهد. توصیه می کنیم اقلام موجود در بازار تکمیل شده باشند.

و او به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم.

صبح امروز پروژه های زیرگذر آزادی با سه دسترسی (پایانه آزادی, BRT محمد علی جناح و جناح شمالی) در منطقه 5, مجموعه ورزشی شهید مظاهری در منطقه 15 بوستان مدافعان سلامت در منطقه 18 و بوستان وصال در منطقه 19 بهترین شاخص ترین پروژه های شهری به صورت The کاهنان و کاتبان شرمنده خواهند شد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances