15 بازی چالش برانگیز برای طرفداران سبک هک و اسلش – زومجی


معروف ترین بازی هک اند اسلش با گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز. برخی از کارها ، و همچنین گیم پلی منحصر به فرد و بی نظیر ، کار را برای بازیکن بسیار دشوار کرده و برای افرادی که به دنبال سرگرمی و سرگرمی پس از یک روز هستند ، انتخاب خوبی نیست. این همان چیزی است که این سبک را بسیار محبوب کرده است ، و اگر به نیمه عینک نگاه کنیم ، این چالش شما را به یک بازمانده سرسخت تبدیل می کند. بنابراین 15 بازی سخت هک و اسلش را ببینید که بسیاری از چالش ها را برای شما به چالش می کشد و گاهی اوقات شما را حریص می کند.

نیوه 2

توسعه دهنده: تیم نینجا

مقالات مرتبط:

سطح دشواری نسخه اول Nioh باعث محبوبیت این بازی در بین طرفداران سبک هک و اسلش شد و نام آن بر سر زبان ها افتاد. خوشبختانه Nioh 2 نسبت به نسخه قبلی بهتر است.

گیم پلی نیاز به مهارت و دقت بیشتری برای مبارزه دارد. بنابراین زمان بندی شما باید به اندازه کافی دقیق باشد تا از حمله قوی دشمن جلوگیری شود. همانطور که از این سبک بازی انتظار داشتید ، دشمنان و ویژگی های جدید Nioh 2 کافی است تا روز شما را خراب کند!

با این حال ، اگر بتوانید بازی را با موفقیت به پایان برسانید و چالش های بیشتری بیابید ، قسمت New Game + نوار سلامتی دشمنان و مشت های شما را افزایش می دهد و در مجموع تجربه لذت بخش تری را برای طرفداران این سبک به ارمغان می آورد.

مرحله آتش در بازی Hades

هادس

توسعه دهنده: بازی SuperAgain

مقالات مرتبط:

تلاش برای فرار از این جهان بسیار دشوار است. زیرا با هر قالب ، همه چیزهایی را که جمع آوری کرده اید از دست خواهید داد و باید بازی را از ابتدا شروع کنید. با این حال ، با تکمیل بازی و زنده ماندن آن ، می توانید با استفاده از تنظیمات مختلف به نام مراحل روح ، تجربه را برای شما دشوارتر کنید.

با این تنظیمات ، دشمن قوی تر می شود ، حرکت های جدیدی را به دست می آورد و مهمتر از همه ، در مرحله ای ، شما باید قبل از عقب نشینی از نبرد فرار کنید. اگرچه همه اینها بر سختی بازی می افزاید ، اما او بیش از آنکه بتواند عاشقانی را که او را به چالش می کشند برکت دهد.

کریتوس خدای جنگ

خدای جنگ

توسعه دهنده: سانتا مونیکا

این درست است که برخورد با خدایان جنگ با سختی های معمولی و همچنین سختی ها ، چندان دشوار نیست ، مگر در موارد خاص مانند Basfayas و Valkyries؛ اما برخی از افرادی که این بازی را در آخرین سطح دشواری به نام Give me God of War به پایان رسانده اند ، جهنم را با چشم خود دیده اند!

اگر شما Give me a War را انتخاب کنید ، نمی توانید انتخاب کنید ؛ زیرا نمی توانید در وسط بازی سطح دشواری را تغییر دهید و برای انجام این کار باید بازی را از ابتدا دوباره شروع کنید.

در این سطح دشواری ، سطح پر کردن خشم و پرمافروست بسیار پایین است ، بنابراین باید در استفاده از آنها دقت کنید. اهداف نیز سخت تر از الان هستند و مهمتر از همه ، دشمنان با نوارهای سلامتی و ضربات مهلک تر از آنچه اکنون هستند قوی تر هستند.

بازی اندروید سلول مرده

سلول مرده

توسعه دهنده: حرکت دوقلوها

مقالات مرتبط:

Dead Cells در اولین تجربه به طور خودکار روی حالت عادی تنظیم می شود که پایین ترین سطح دشواری در بازی است. اما تجربه بازی در همان سطح دشواری نیز چالش های خاص خود را دارد که با ورود Boss Cells به بازی دشوارتر می شود.

پس از شکست Bass Cell 4 ، دشمنان می توانند شما را از راه دور تشخیص داده و به سرعت به شما تله پورت کنند. همچنین ، پایه بازی های دیگر قوی تر از قبل است و قدرت باورنکردنی دارد. در مجموع ، با پیشرفت در این بازی ، با چالش های سخت تر و دیوانه کننده تری روبرو خواهید شد ، تجربه ای که برای دوستداران احساسات بی رحم است.

سایه سکیرو دوبار می میرد

Sekiro: Shadow Dead دو بار

توسعه دهنده: framsavture

چنین فهرستی بدون حداقل یک ساختمان در خارج از کشور کامل نخواهد بود. استودیوهای ژاپنی سابقه ایجاد بازی های دشوار و پرطرفدار را دارند که مکانیک های هک و اسلش نیز دارند و به آسمان هفتم رسیده اند. تا زمانی که نام این استودیو بخشی جدایی ناپذیر از این سبک بوده است.

سکیرو: سایه ها دوبار می میرند معمولاً چالش های زیادی را در پیش روی بازیکنان ایجاد می کند و کلید بیرون آمدن از همه آنها حرکت به موقع و گلزنی همراه با یادگیری ضعف ها و الگوهای حمله سران مختلف بازی است. با این حال ، گفتن آن بسیار ساده تر از انجام دادن آن است و برای تکمیل این بازی باید بسیار صبور و محتاط باشید.

بازی قرمز قرمز

نکسوس اسکارلت

توسعه دهنده: نامی بندایی

بازی Scarlet Nexus ممکن است در مقایسه با سایر آثار موجود در لیست و همچنین Code Vein دشوار نباشد. اما یکی از چیزهایی که این بازی را در لیست قرار می دهد ، گیم پلی پیچیده و حرکات متنوع آن است ، به دلیل قدرت شخصیت های بازی ، که اگر با هم کار کردن را یاد نگیرید ، در طول بازی با مشکل مواجه خواهید شد.

سطح دشواری حتی چند مرحله بالاتر است و نیاز به دقت و مهارت سایر بازیکنان دارد. علاوه بر این ، مدیریت موارد و داشتن رابطه قوی تر با هم تیمی های خود در آن سطح دشواری اهمیت بیشتری دارد.

اجنه بیداری شبح

اجنه بیداری شبح

توسعه دهنده: ام

مقالات مرتبط:

Ghosts ‘n Goblins Resurrection با مشکلات مشابه اجداد خود روبرو است و حتی در سطوح سختی عادی ، شما با چالش های زیادی روبرو خواهید شد. اگر این برای شما کافی نیست ، یک سطح دشواری افسانه ای را برای تجربه عذاب واقعی انتخاب کنید!

برای درک اوج فاجعه ، باید بدانید که فقط دو ضربه کافی است تا آرتور ، شخصیت اصلی بازی و دشمن را سریعتر بکشد. همچنین ، هر بار که می میرید ، به آخرین ایست بازرسی باز می گردید که حساسیت هر نبرد را افزایش می دهد.

کد ورید

کد ورید

توسعه دهنده: نامی بندایی

Code Wayne یکی دیگر از ساخته های Namco Bandai است که به دلیل گیم پلی غنی و از همه مهمتر سطح دشواری در بین طرفداران سبک هک و اسلش محبوب است. یکی از عوامل م theثر در محبوبیت این اثر ، انواع حملات رئیس بازی است. او ناگهان برای لحظه ای به شما نزدیک می شود و فرصت کمی برای واکنش نشان می دهد.

خوشبختانه در طول بازی ، هم تیمی های شما با هدایت هوش مصنوعی این توانایی را دارند که شما را از مرگ بازگردانند. اگرچه این ممکن است مفید باشد ، اما شما خیلی خوشحال نیستید. زیرا در نهایت ، همه چیز به حال خود رها می شود.

قدیمی ترین بازی روح

قدیمی ترین روح

توسعه دهنده: فالن فلگ

بازی Soul Hands در واقع از سری Dark Souls الهام گرفته شده است. بنابراین در جنبه های مختلف ، می توان اثری از ترکیب محبوب Farasmoftor پیدا کرد. در دنیایی در حال مرگ ، آخرین امید انسان نبرد خود اوست تا با شمشیری غول پیکر جهان را از نفرین خدایان نجات دهد. سیستم رزمی بازی بیشتر شبیه به Bloodborne است تا سری Souls ، با سرعت و خشونت بالا.

در Soul Aldast هیچ دشمن جانبی وجود ندارد و باید مستقیماً به سراغ 10 رئیس اصلی بروید و با آنها مبارزه کنید. پایگاه های بازی سریع هستند و شما باید به موقع به این حملات واکنش نشان دهید. برای انجام این کار ، شما باید الگوهای حمله آنها را بیاموزید و بدانید که چگونه به هر یک واکنش نشان دهید.

فرمانده جنگی اونیموشا

اونیموشا: فرمانده جنگ

توسعه دهنده: ام

اگرچه Onimusha: Warlords سخت ترین بازی این مجموعه نیست ، اما هنوز چالش های زیادی دارد. این بازی برای اولین بار در سال 2001 منتشر شد و ریمستر در سال 2019 برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر شد.

چالش اصلی در این بازی تبدیل شدن به یک استاد در زمان مناسب برای یک حمله کارآمد است که می تواند دشمنان را به سرعت شکست دهد و به حل معماهای مختلف کمک کند. Onimusha: فرمانده جنگ ، اگرچه از لطف زیادی برخوردار است ، اما هنوز باید انرژی و مراقبت زیادی را در طول بازی صرف کنید تا از بازی و چالش های آن لذت ببرید تا یک تجربه دردناک.

بازی skul hero killer

قاتل قهرمان Skul

توسعه دهنده: بازی SouthPAW

Skul the Hero Slayer یکی از آن بازی های Rug Like است که پیشرفت آن لزوما به نفع بازیکنان نیست. در حقیقت ، دریافت یک به روزرسانی جدید ، که یک فرآیند دشوار است ، اغلب تفاوتی نمی کند.

Skul ، شخصیت اصلی بازی ، می تواند توانایی هایی را در طول مسیر به دست آورد که به او در مبارزات کمک می کند. اما باز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که با بهترین مهارت ها ، پایه بازی به راحتی از بین برود و بازیکنان در نهایت مجبور به تکیه بر مهارت های خود شوند.

For Monster World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne

توسعه دهنده: ام

این بازی برای کسانی که Monster Hunter: World را بسیار آسان می دانند ، چالش سخت تری را ایجاد می کند. دشواری بازی از مبارزه باس اولیه شروع می شود و تا پایان ادامه خواهد داشت. مرگ های متعدد حتی برای بازیکنانی که تشنه یک چالش هستند و مهارت های خود را می پرسند می تواند آزاردهنده باشد. Monster Hunter World: Iceborne مطمئنا یکی از ارزشمندترین آثار سالهای اخیر بوده است که از جمله آنها می توان به هک و اسلش مکانیک اشاره کرد.

پوستر بازی Ghost of Tsushima

شب تسوشیما

توسعه دهنده: سارپانچ

البته ، پس از به دست آوردن تمام تجهیزات و یادگیری تمام تکنیک ها ، تصور می کنید که Ghost Sushima دیگر چالش برانگیز نیست. لحظه ای که از شر او خلاص شد و به راهش ادامه داد. در سختی کشنده ، دشمن بسیار قوی است و فقط دو یا سه ضربه شما را می کشد. مخفی کاری نیز در این سطح دشواری به طور فزاینده ای دشوار است و دشمنان به سرعت شما را خواهند شناخت. به طور کلی می توان گفت که درجه سختی بازی Lethal Soshima ناخوشایند است و به شما فرصت اشتباه نمی دهد.

استاد مجموعه بازی Ninja gaiden

Ninja Gaiden: Master Collection

توسعه دهنده: تیم نینجا

قبل از ایجاد Nioh ، تیم نینجا به خاطر سه گانه Ninja Gaiden مشهور بود. سریع با ویژگی های هک و اسلش عمل کنید که به بازیکنان رحم نمی کند و مجازاتی الهی برای کسانی است که از این سبک بازی اطلاع ندارند! بازسازی این سه گانه مدتی پیش منتشر شد تا یکی از سخت ترین بازی های تاریخ را برای مبتدیان و حتی طرفداران قدیمی به نمایش بگذارد. اگرچه برخی از معماهای دو نسخه اول در این ریمستر حذف شده اند ، اما هنوز تلاش برای غلبه بر همان مشکلات قدیمی باقی مانده است.

گیم پلی Akane

آکان

توسعه دهنده: استودیو روشن

بازی آکین به یک هدف به ظاهر ساده دست می یابد. دشمنان محکم را در منطقه عرصه از بین ببرید. اگرچه به طور کلی دشمن تنها با یک ضربه می میرد ، اما این یک مبارزه با رئیس است که شما را خجالت زده خواهد کرد. این رئیس پس از کشتن صد دشمن ظاهر می شود و با هر شکست دوباره قوی تر می شود. با این حال ، شما در این مدت قدرت را به دست نیاورده اید و تنها راه برنده شدن انواع سلاح هایی است که هنگام استفاده از ویژگی های خاص هر یک باید بدانید. یک اشتباه کافی است تا تمام مسیری را که طی می کنید به طور متوسط ​​اندازه گیری کنید و باید تمام مسیرها را تکرار کنید.

نظر شما در مورد کاربران Zomji مرتبط با بازی چیست؟ اگر بازی های دیگر با ویژگی های مشابه را دوست دارید ، آنها را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances