6 بازی ترسناک چند نفره موبایل که می توانند حساب شما را بترسانند


بازی های ترسناک یکی از محبوب ترین عناوین ویدیویی هستند و با توسعه پلتفرم های موبایل ، مراحل این بازی ها در این پلتفرم ها بازتر می شود. ما در مورد بازی هایی صحبت می کنیم که از خط قرمز عبور کرده و گران هستند. مسیری که منجر به ظهور سبک هایی می شود که موهای شما را متوقف کرده و به کابوس شما تبدیل می شود.

با این حال ، به طور کلی شامل بازی های ترسناک تلفن همراه است. او تلاش می کند تا بهترین بخش از کمپین را به نمایش بگذارد. با این حال ، در بین این بازی ها می توان عناوینی را پیدا کرد که با مکانیزم چند نفره خوب ، سعی می کنند روند بازی را بشکند و تجربه متفاوتی را با بازی های موبایلی ایجاد کنند. با ویجیاتو همراه باشید تا 6 مورد از بهترین بازی های ترسناک موبایلی را ببینید که مکانیک های چندنفره شما بیشتر از آن خواهند ترسید.

خاموش توسط Daylight Mobile


Dead by Daylight یکی از آن بازی های ترسناک است که به دلیل مکانیکی که دارد می تواند تفسیر بسیار خوبی ارائه دهد. بازی کوچکترین بازی ترسناک و کلیشه ای است. جایی که باید تلاش کنید تا در تیم 4 زنده بمانید. البته ، فقط شما به عنوان کارگردان بازی نیستید! یکی از بازیکنان نقش یک قاتل دیوانه را بر عهده می گیرد که باید شما را پیدا کند. حالا شما این هستید و یک قاتل دیوانه که فقط می خواهد شما را بکشد.

سازندگان Dead by Daylight بسیار تلاش کرده اند تا بازی جذاب تر شود. با الهام از فیلمهای جمعه 13هفتم و هالووین ساخته شده است ، و این خبر خوبی برای طرفداران بازی های ترسناک تلفن همراه است. Dying by Cloud یک مبارزه وحشیانه برای بقا است. برای فرار از بازی قاتل با انجام وظایف مختلف باید راه های مختلفی را بیابید. همچنین می توانید از دوستان به عنوان طعمه برای سهولت سفر استفاده کنید. به هر حال ، برای زنده ماندن باید همه کارها را انجام دهید! از طرفی آخرین شماره درباره Dead by Daylight مربوط به موسیقی بازی است. موسیقی که با الهام از موسیقی و شعر فیلم های کلاسیک ترسناک برای شما تجربه ای فوق العاده خواهد بود.نمونه Nol


اگر Dead by Daylight نتوانسته رضایت شما را جلب کند ، نمونه صفر انتخاب بهتری برای شما خواهد بود. نمونه صفر دقیقاً شبیه نمونه ای است که قبلاً در Dead by Daylight دیدیم. داستان بازی شما و سایر بازیکنان را به مکانی اسرارآمیز می برد. هر جا که از خواب بیدار می شوید ، متوجه حضور انسان ها و هیولاهایی می شوید که به نظر نمی رسد اصلاً دوستشان داشته باشید.

تنها کاری که در Specimen Zero باید انجام دهید این است که معماها ، معماها را تکمیل کرده و در پایان بازی واقعیت را بیابید و در نهایت از این بیمارستان شیطانی فرار کنید. اما مراقب باشید! زیرا در صورت اشتباه ، ممکن است صبح روز بعد نتوانید نور را مشاهده کنید. گرافیک بازی در مقایسه با عناوین دیگر در ژانر وحشت موبایل ، طراحی بسیار بهتری دارد. موسیقی سنگین و حال و هوای بازی ما را به یاد یک فرنچایز بزرگ این ژانر خواهد انداخت و به طور کلی ، Specimen Zero یکی از آن بازی های ترسناک است که می تواند شما و دوستانتان را خوشحال کند.

شکار وحشتناک: تا ظهر


Horror Hunt: Until Daylight یکی از انواع بازی های ترسناک موبایلی است که در نگاه اول بی اهمیت به نظر می رسد. اما اگر به بازی فرصت دهید ، جنبه های خوب آن را نشان خواهید داد. داستان بازی شامل یک هیولای خونخوار است و شما باید با همکاری و کمک دیگر بازیکنان بر این هیولای ترسناک غلبه کنید. بر خلاف بازی های ترسناک تلفن همراه ، Horror Hunt: Until Daylight نمی خواهد یک بازی ترسناک باشد. Action Elements – بازی استراتژی Hunter Hunt: Until the Clouds کمی با دیگر بازی های موبایل متفاوت است. این مکانیسم می تواند حساب خوبی باشد.

بارگیری برای اندروید

Imposter Hide


لازم نیست Imposter Hide را بازی کنید ، همچنین می توانید با مشاهده نام بازی حدس بزنید که در حال انجام چه کاری هستید. گیم پلی ، داستان و در نهایت گرافیک ؛ او دقیقاً همانطور است که در میان ما تجربه کرده است. در نهایت ، کمی فانتزی به Imposter Hide اضافه شده است و شما با یک بازی سه بعدی خوب طرف هستید که می تواند جایگزین وحشتناک تری برای Between Us باشد.

داستان بازی در یک احمق فضایی اتفاق می افتد و شما باید سعی کنید ماموریت های مختلف را به پایان برسانید ، معماها را تکمیل کنید و در نهایت با سایر بازیکنان همکاری کنید ؛ کار را خوب انجام دهید. به یاد داشته باشید که به هیچ کس نمی توان با این احمق اعتماد کرد. هرکسی که می تواند هیولایی را در قلب خود برانگیزد و تهدیدی جدی برای خدمه احمق باشد. چندین راه برای فرار وجود دارد ، اما سعی کنید در زیر میز و در گوشه احمق پنهان شوید. فراموش نکنید که مراقب باشید تا صدای او را نشنوید. در غیر اینصورت خاموش می شوید.

هورفیلد


برای سهولت کار ، Horrorfield یک کلون مرده عالی در نور روز است. البته این بازی دارای نوآوری های زیادی نیز هست که این بازی را از دیگر بازی های این لیست متمایز می کند. با این حال ، شباهت این بازی با Dead by Daylight را نمی توان نادیده گرفت. شما با یک بازی دو بعدی ایزومتریک طرف هستید. جایی که باید یکی از 7 نفری را که می توانند زندگی کنند انتخاب کنید. هر بازمانده ای دارای توانایی هایی است و بازی به شما امکان می دهد آزادانه این موضوع را انتخاب کنید.

همه رویدادهای بازی در یک پناهگاه مخوف برگزار می شوند. پناهگاهی پر از تله و قاتلان خطرناک که بدنبال شما هستند. اکنون وظیفه شماست که داستان را پیش ببرید و با کار با سایر بازیکنان و حل معماها در بازی نجات خود را پیدا کنید. با این حال ، هیچ کس از حضور شما در این پناهگاه خوشحال نیست.خانه مادربزرگ: تعقیب و بقا


Granny’s House: Pursuit and Survival یکی دیگر از بازی های ترسناک موبایلی است که فقط نمی خواهد یک تجربه کلیشه ای باشد. گیم پلی بازی 6 در مقابل 2 ، به بازیکنان هر دو تیم اجازه می دهد تا داستان را با استفاده از استراتژی و همکاری پیش ببرند. علاوه بر این ، انواع حالت های بازی و بخش های کمپین ، و همچنین گرافیک بازی و فضایی عجیب ؛ ارزش این تجربه بازی به طور تصاعدی افزایش یافته است. اگر به دنبال یک تجربه وحشتناک تر از بازی های موبایل هستید ، Granny’s House: Pursuit and Survival انتخاب مناسبی برای شما است.


بیشتر بخوانید:

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances